Pożyczka na remont mieszkania

Szybki kredyt w banku

W wielu bankach dostępny jest szybki kredyt, który w razie braku oszczędności może pomóc nam zrealizować remont. Dostępna kwota kredytu ustalana jest na podstawie badania zdolności kredytowej klienta. Jeżeli takową mamy, możemy określić potrzebną nam kwotę i okres kredytowania, który będzie dla nas wygodny. Dzięki temu możemy dopasować spłatę zobowiązania do naszych możliwości finansowych. Szybki kredyt w banku może pomóc nam sfinansować zarówno niewielki remont jak i dużą inwestycję. Jednak jeżeli nasze dochody nie są regularne i odpowiednio wysokie lub mieliśmy w przeszłości problemy ze spłatą jakiegoś zobowiązania, nasza zdolność kredytowa może być zbyt niska, aby spełnić wymagania stawiane przez bank.

Pożyczka pozabankowa

Wielu z nas nie chce lub nie może korzystać z usług banku. Ograniczona zdolność kredytowa może sprawić, że bank może odmówić przyznania kredytu, a załatwienie formalności może być czasochłonne i zniechęcać do zaciągnięcia kredytu. W takiej sytuacji warto sprawdzić ofertę instytucji pozabankowych. Ze względu na bardziej liberalne podejście do zdolności kredytowej i często mniejsze wymagania formalne, dla wielu osób pożyczka pozabankowa może okazać się bardziej dostępna. W wielu  instytucjach pozabankowych dostępne są pożyczki o wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Są to kwoty, które pozwalają na zrealizowanie całkiem sporego remontu. Ponadto, podobnie jak w przypadku kredytu, pożyczkę można rozłożyć na dogodne raty. Dzięki temu spłata zobowiązania nie będzie dużym obciążeniem dla miesięcznego budżetu. Więcej informacji - proficredit.pl/szybki-kredyt

Zatem gdy zaskoczy nas konieczność przeprowadzenia remontu lub nie uda nam się zaoszczędzić odpowiedniej kwoty na wymarzoną aranżację wnętrza, można rozważyć dodatkowe finansowanie w postaci szybkiego kredytu z banku lub instytucji pozabankowej. Warto zapoznać się z warunkami poszczególnych produktów finansowych i dobrać ten, który najbardziej odpowiada naszym możliwościom i oczekiwaniom. Zawsze należy jednak pamiętać, iż zaciągnięcie zobowiązania oznacza konieczność jego spłaty w przyszłości, dlatego też powinniśmy rozważnie podejmować decyzje finansowe.

artykuł zewnętrzny

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 73,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny