Idealny prezent dla kobiety?

Nie oszukujmy się – wręczanie prezentów jest jednym z najprzyjemniejszych etapów Bożego Narodzenia – niezależnie od wieku. Dlatego jeśli chcesz sprawić prawdziwą radość bliskiej ci kobiecie, wykaż się większą kreatywnością przy wyborze prezentu.

Zegarek fitness

Fit jest w modzie i każda kobieta podążająca za nowymi trendami wie, że szczupła sylwetka to klucz do dobrego samopoczucia. Doskonałym elementem sportowego wyposażenia, który będzie stanowił dodatkową motywację do uprawiania sportu będzie zegarek fitness. Urządzenie pozwoli mierzyć przebyty dystans podczas biegu lub spaceru, obliczy liczbę spalonych kalorii, pozwoli kontrolować puls itd.

Na rynku dostępna jest bogata oferta zegarków fitness, które można dopasować do rodzaju preferowanej aktywności (np. typowo biegowe).

Nowoczesny smartfon

Smartfon to w gruncie rzeczy prezentowa klasyka, jednak jeśli ma on zachwycić wymagającą kobietę, powinien być szczególny. W wyborze tego najlepszego z pewnością pomoże ranking euro smartfony 2016 (zobacz ranking).

Dlaczego nowoczesny telefon zawsze będzie strzałem w dziesiątkę? Najnowsze modele urządzeń, obok tych typowych dla telefonów, posiadają szereg funkcjonalnych aplikacji, dzięki którym życie będzie znacznie łatwiejsze. Urządzenie może np. pełnić funkcję wykrywacza metali co przyda się np. podczas nerwowego poszukiwania kluczy. Po zainstalowaniu odpowiedniego programu telefon może również kontrolować pracę serca czy monitorować sen. Poszukując idealnego smartfona warto porównać parametry poszczególnych urządzeń i tego typu zestawienie znajdziesz w rankingu euro smartfony 2016.Jaki będzie idealny prezent na święta?

Voucher na warsztaty

Warsztaty kulinarne DIY czy fotograficzne? Zakup vouchera na zajęcia związane z zainteresowaniami będzie znakomitym sposobem na pokazanie, że znasz potrzeby bliskiej ci osoby. Poszukując tego typu zajęć warto zdecydować się na te, prowadzone przez znane w branży nazwiska – dzięki temu zyskasz większą pewność, że warsztaty spełnią oczekiwania obdarowanej voucherem kobiety.

Sesja treningowa z trenerem personalnym

Sport to zdrowie, ale nie każdy wie jak ćwiczyć – poprawność i precyzja wykonywanych ćwiczeń ma ogromne znaczenie nie tylko na ich efekt, ale również na zdrowie właśnie. Dlatego dobrym pomysłem na prezent dla nowoczesnej kobiety, która lubi aktywności fizyczną, będzie wykupienie sesji lub kilku spotkań z trenerem personalnym. Trener może udzielić bowiem wielu cennych wskazówek, dzięki którym trening będzie jeszcze większa przyjemnością, a jego rezultaty satysfakcjonujące.Prezenty świąteczne - pomysły dla aktywnych

Czytnik e-booków

Kobiety czytają znacznie więcej książek od mężczyzn, dlatego nowoczesna kobieta lubiąca książki, powinna na swojej półce mieć również czytnik e-booków. To znakomita alternatywa dla papierowych książek, ponieważ czytnik jest bardziej poręczny i lżejszy, dzięki czemu można łatwo zmieścić go w torebce. Ponadto na jednym urządzeniu może być zapisanych kilka e-booków co sprawia, że pakując walizkę na wakacyjny wyjazd, nie trzeba tracić miejsca na kilka tomów.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 25,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny