Posiadamy profile w odcinkach od 2 do 6 mb o grubościach 1,6, 1,9, 2,0 i 2,5 mm. Wewnętrzne elementy ząbkowane przystosowane są do podkładek ślizgowych SNP, SNL i SNKL, które wraz ze śrubami i kształtownikami tworzą kompleksowy system montażowy. W przypadku prowadzenia instalacji poza budynkiem oferujemy konstrukcje dachowe zbudowane z cynkowanego ogniowo profilu LDBSO, który zapewnia dugotrwałą ochronę przed warunkami zewnętrznymi.
Profile nośne oznaczone symbolem LDB również stosowane są do wszelkiego typów zawieszeń, mocowań, podwieszeń innych instalacji oraz w konstrukcjach budowlanych. Przy podwieszaniu łączone są z prętami gwintowanymi PG.

W celu posadowienia urządzeń typu centrale wentylacyjne, agregaty skraplające, panele fotowoltaiczne polecamy stopy dachowe ST-ROF-AWL ST-ROF, któtych dokładne umieszczenie umożliwiają zamontowane poziomice. Stopy dachowe wykonane są odpowiednio: z kauczuku butadienowo-styrenowego SBR i polipropylenu wzmiacnianego włóknem szklanym - odpornego na wilgoć i promienie UV. Stopy ST-ROF oraz profile LDBST tworzą stelaże do montażu konstrukcji na dachach.

Do zawieszenia central lub innych urządzeń bezpośrednio przy ścianie służą konsole z blachy ocynkowanej W-LDB lub WK-LDB – w zależności od ciężaru urządzenia. Ten ostatni charakteryzuje się dużą wytrzymałością na obciążenia dzięki dodatkowej podporze skośnej oraz umożlwia utrzymanie większej odległości instalacji od ściany.

Elementy montażowe LDB oraz cały system montażowy STRUT posiadają aktualną aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, w której znajdują się - potwierdzone badaniami - wartości dopuszczalnych obciążeń profili. Elementy zawieszeń kanałów wentylacyjnych posiadają deklarację zgodności z wymaganymi normami europejskimi wytrzymałościowymi.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.alnor.com.pl i kontaktu z naszą firmą w celu poznania szczegółów przedstawionej oferty.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 45,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny