Projekty domów nowoczesnych – dom na miarę XXI wieku w dobrej cenie

Projekty domów nowoczesnych zaskakują tradycyjnymi rozwiązaniami, które przedstawione są w nowoczesnym, minimalistycznym wydaniu. W artykule przedstawiamy kilka ciekawych realizacji domów jednorodzinnych, które cieszą się dużą popularnością wśród Polaków.

Jeśli planujesz budowę domu, skorzystaj z usługi Szukaj Wykonawcy, dostępnej na stronie Kalkulatory Budowlane. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymasz dostęp do ofert.

Ocena: 4,9/5 (głosów 7)

Architekci pracujący nad projektem domu

Eleganckie domy jednorodzinne

Gotowe projekty Murowaniec wyróżnia piękna architektura, która z pewnością sprosta oczekiwaniom osób ceniących wysoki poziom komfortu i funkcjonalność. Dzięki różnicy poziomów nowoczesne domy charakteryzują ciekawe rozdzielenia części dziennej i sypialnianej.

Eleganckie projekty domów nowoczesnych o powierzchni mieszkalnej, która wynosi 155,80 m2, zostały częściowo podpiwniczone, dzięki czemu domownicy będą mieli dodatkowe pomieszczenie użytkowe, które może służyć jako sauna czy kotłownia. Modernistyczne domu jednorodzinne uwzględniają również garaż, obok którego znajduje się obszerna piwnica. Cena projektu: 2900 zł.

Prostota formy a nowoczesne domy

Nowoczesne domy jednorodzinne mają to do siebie, że urzekają prostą formą. Przykładem tego są gotowe projekty Działoszyn z płaskim dachem o powierzchni 155,30 m2. Futurystyczne style, które wyróżniają tego typu domy jednorodzinne, zachwycają dużymi przeszkleniami. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują jasne wnętrza. Ponad wszystko ciekawe realizacje domów stawiają na nowoczesne rozwiązania w postaci sauny, salki gimnastycznej, czy też pomieszczenia wypoczynkowego. Wbrew pozorom, takie projekty domów nowoczesnych są bardzo ekonomiczne, dzięki wykorzystaniu energooszczędnych rozwiązań. Cena projektu: 7300 zł.

Piękne wille na miarę XXI wieku

Tego typu gotowe projekty urzekają przede wszystkim prostotą zaklętą w nowoczesnym charakterze domu jednorodzinnego. Duża powierzchnia mieszkalna, która liczy 191,90 m2, pozwala na stworzenie funkcjonalnych wnętrz, wśród których znajdziemy aż siedem pokoi prywatnych. Niepowtarzalne wille Bartoszyce zachwycają ciekawą bryłą, detalami architektonicznymi i odpowiednio dobraną kolorystyką elewacji.

Przestronne projekty domów nowoczesnych doskonale łączą się z zielenią i oświetleniem. Modernistyczne realizacje uwzględniają również garaż, przez który można przejść swobodnie do kotłowni. Takie nowoczesne domy jednorodzinne z pewnością przypadną do gustu osobom o wysokich wymaganiach. Cena projektu: 3200 zł.

Gotowe projekty bez podpiwniczenia

Ostryż 2 to ciekawe domy jednorodzinne, które przykują uwagę każdej osoby, szukającej funkcjonalnego i komfortowego projektu budynku mieszkalnego. Małe domy nie gwarantują tak dużej przestrzeni, co nowoczesne domy o powierzchni użytkowej 134,26 m2. Modernistyczne realizacje umiejętnie podkreślają wykorzystanie materiałów elewacyjnych i przeszkleń, które dodają nie tylko lekkości, ale wyjątkowej elegancji. Dodatkowo realizacje domów nowoczesnych Ostryż 2 uwzględniają przestronny garaż, w którym znajdą się dwa samochody osobowe. Cena projektu: 2200 zł.

, aktualizacja 17 grudnia 2017
Zaloguj się aby dodać komentarz

Zaloguj


Jeżeli jeszcze nie masz konta, zarejestruj się bezpłatnie.
Powiązane Artykuły
Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij