Proste i funkcjonalne projekty domów parterowych

Nawojowa to niewielkie i tanie w realizacji projekty domów parterowych z domem dwuspadowym podkreślającym spokojny charakter budynku mieszkalnego. Tak prosta bryła umożliwi szybkie wzniesienie budynku, który pozwoli na spędzenie każdej wolnej chwili na skąpanym w roślinności dużym tarasie. Tego typu projekty domów parterowych z garażem jednostanowiskowym urzekają zróżnicowaną okładziną elewacyjną, która wzbogaca dodatkowo walory estetyczne domu jednorodzinnego. Gotowe projekty o powierzchni użytkowej 104,80 m2 będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają niewielkiego i funkcjonalnego domu. Cena projektu: 2400 zł.

Piękno tkwi w prostocie, czego przykładem jest bungalow Danielów o powierzchni mieszkalnej zaledwie 76 m2. Bardzo ciekawym elementem, który podkreśla tradycyjny charakter budynku mieszkalnego, jest zaplanowany w podcieniu taras, będący idealnym zwieńczeniem dnia w pracy. Umieszczone w budynku mieszkalnym duże okna czynią gotowe projekty domów jednorodzinnym wyjątkowymi, zwłaszcza gdy będą rozpościerać się z nich niesamowite krajobrazy. Tego typu domki jednopoziomowe doskonale sprawdzą się w przypadku trzyosobowych osób, singli czy też par bezdzietnych. Dzięki obecności częściowego podpiwniczenia możemy bez problemu zagospodarować pomieszczenie gospodarcze, nie zajmując przy tym powierzchni użytkowej znajdującej się na parterze. Cena projektu: 2100 zł.

Domy parterowe o dużej powierzchni użytkowej


Gdzie zamówić projekt domu?

Jeżeli szukasz inspiracji w zakresie wyboru projektu domu, sprawdź te materiały. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę wybierając projekt domu.

Sprawdź!

Miłów 2 to bungalow o dużej powierzchni użytkowej, która wynosi 246,50 m2, dzięki czemu będzie idealną alternatywą dla liczniejszej rodziny. Tak prosta bryła budynku, którą wieńczy dach kopertowy, wyróżnia się minimalistyczną, nowoczesną architekturą. Z zewnątrz projekty domów parterowych zachwycają dbałością o detale, zwłaszcza jeśli chodzi o podcień znajdujący się w elewacji frontowej. Najładniejsze projekty parterówek urzekają także swym wnętrzem, które w tym przypadku, jest niezwykle rozbudowane. Dzięki dużej powierzchni, salon może być zarówno jadalnią, a także miejscem na organizację wystawnych przyjęć dla znajomych i rodziny. Projekt domu obejmuje garaż, który jest w stanie pomieścić nawet trzy samochody osobowe. Cena projektu: 3900 zł.

Najlepsze pompy ciepła - sprawdź promocje!

Domki jednorodzinne o dynamicznym kształcie bryły

Harmonijna bryła domu doskonale współgrać będzie z otaczającą zielenią. Elegancka elewacja, którą wyróżnia się bungalow z garażem dwustanowiskowym, będzie idealna dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania. Duża powierzchnia mieszkalna, która liczy 133,40 m2, pozwala na swobodną i wygodną aranżację pomieszczeń użytkowych przez domowników. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu okien nie będziemy musieli martwić się o właściwe nasłonecznienie każdego z wnętrz.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny