Domy pasywne bez garażu

Domy pasywne buduje się na kształt prostej bryły, czego przykładem są projekty domów pasywnych Mieczykowice. Ten nowoczesny dom w standardzie domu pasywnego charakteryzuje spokojna architektura, która doskonale będzie się komponować na tle otaczających zabudowań. Duże przeszklenia w elewacji ogrodowej będą gwarancją większej ilości światła dziennego i przestrzeni w salonie, w którym nie może zabraknąć kominka. Mały dom pasywny o powierzchni użytkowej 110,90 m2 idealnie sprawdzi się na każdej działce budowlanej. Cena projektu: 2200 zł.

Nowoczesny budynek pasywny

Doskonałym rozwiązaniem dla kilkuosobowej rodziny będą projekty domów pasywnych Potaszniki o powierzchni mieszkalnej 135,50 m2. Głównym założeniem tego typu domów jest funkcjonalność, dlatego budynek pasywny charakteryzuje neutralna kolorystyka i minimalistyczna forma, która świetnie uzupełniać będzie architekturę polskiego budownictwa jednorodzinnego. Odpowiednio rozmieszczone otwory okienne pozwalają cieszyć się widokiem za oknem, a także są gwarancją właściwego wykorzystania ciepła. W programie parteru uwzględniono pokój dzienny z wyjściem na taras, kuchnię, toaletę oraz niewielki salon, który może służyć jako pokój gościnny. Dodatkowo znajdziemy garaż i kotłownię, która przyczyni się do ekonomicznego ogrzewania domu pasywnego. Cena projektu: 2500 zł.

Funkcjonalny i komfortowy budynek pasywny Wawrzynów 2 cechuje ciekawa architektura, która doskonałe łączy się z wysokimi właściwościami energooszczędności. Prosta, symetryczna bryła wyróżnia się ponadczasowym stylem, który nigdy się nie znudzi mieszkańcom. Tego typu domy energooszczędne podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze znajdziemy przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnię, toaletę i niewielkich rozmiarów pokój sypialny. Na poddaszu zaplanowano natomiast trzy pokoje i łazienkę. Nowoczesny budynek pasywny jest idealną propozycją dla 4-5-osobowej rodziny. Cena projektu: 2300 zł.

Najlepsze pompy ciepła - sprawdź promocje!

Energooszczędne projekty domów parterowych

Gdzie zamówić projekt domu?

Jeżeli szukasz inspiracji w zakresie wyboru projektu domu, sprawdź te materiały. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę wybierając projekt domu.

Sprawdź!

Projekty domów parterowych Roglice 2 z pewnością sprostają oczekiwaniom osób, które cenią wygodę i prostotę. Domy pasywne charakteryzują się prostą, nieskomplikowaną bryłą, dzięki czemu są bardzo tanie w utrzymaniu i nie sprawiają trudności podczas aranżacji wnętrz.

Mały dom pasywny o powierzchni użytkowej 73,50 m2 uwzględnia zadaszony taras, który pozwoli domownikom przebywać na świeżym powietrzu niezależnie od warunków atmosferycznych. Projekty domów parterowych, które spełniają standardy domu pasywnego, uzupełnia garaż jednostanowiskowy. W programie została zaprojektowana kuchnia, salon, łazienka i dwa pokoje. Cena projektu: 2100 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 78,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny