Projekty domów z garażem jendostanowiskowym

Wśród najbardziej popularnych projektów domów znajdują się te z garażem jednostanowiskowym. Wówczas w bryle budynku umieszczany jest garaż, do którego domownicy mają łatwy dostęp. Gdy posesja zostanie uzupełniona jeszcze o automatycznie otwierane bramy, w takim przypadku wyjazd i wjazd staną się wyjątkowo komfortowe!

Posiadanie garażu w bryle budynku ma szereg zalet. Przede wszystkim musimy wskazać na fakt, że takie wykonanie garażu jest tańsze od wolnostojącego, co jest głównym argumentem za jego wyborem. Ponadto nie musimy ubiegać się o dodatkowe pozwolenie na budowę, gdy będziemy chcieli wybudować garaż obok budynku.

Zainteresowanie domami z garażem w bryle zauważają również pracownie projektowe, które wykonują projekty gotowe. Właśnie dlatego w sprzedaży znajdziemy obecnie szeroką gamę różnych domów tego rodzaju – parterowych, piętrowych, z użytkowym poddaszem, zarówno bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Dzięki temu każdy inwestor może wybrać dla siebie najbardziej atrakcyjną propozycję.

Lokalizacja garażu w projektu domu jednorodzinnego

Gdy przeglądamy projekty domów z garażami jednostanowiskowymi, przede wszystkim zwróćmy uwagę na jego położenie w bryle budynku i skorelujmy ją także z położeniem samego domu na działce. Dojazd z drogi do garażu domu powinien być wygodny i szybki, a także łatwy, aby nie musieć robić żadnych skomplikowanych manewrów. Wobec tego najlepiej, aby wjazd oraz garaż były położone w jednej linii.

W przeciwnym przypadku umieśćmy dom na działce w taki sposób, aby zakręt potrzebny do pokonania samochodem nie był trudny w wykonaniu. Możemy też wtedy wydzielić dodatkową przestrzeń do parkowania przed garażem, która pomoże również w wykonywaniu manewrów.

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym

Przyrkład projektu domu z garażem jednostanowiskowym

Projekty dostępne z: https://pracownia-projekty.dom.pl/kolekcje,projekty_parterowe.html

Ile kosztują projekty domów z garażami jednostanowiskowymi?

Wszystko zależne jest od tego, jakie są nasze oczekiwania. Ceny za projekty domów z garażami jednostanowiskowymi są bardzo zróżnicowane, ponieważ zależne są one przede wszystkim od metrażu domu, a także od stopnia skomplikowania jego bryły. Zdarza się, że więcej zapłacimy też za domy w stylu nowoczesnym. Ceny rozpoczynają się już od około 2 000 złotych, natomiast średnio za atrakcyjny projekt zapłacimy około 2 500 złotych.

Zatem wtedy, gdy szukasz dobrego projektu domu jednorodzinnego z garażem w bryle budynku, warto sprawdzić oferty czekające w serwisach zajmujących się sprzedażą projektów gotowych. Ich ceny są bardzo atrakcyjne, a na gotowy projekt nie musimy też długo czekać. Zwykle dostaniemy go już w parę dni od opłacenia zamówienia!


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny