Odkurzacze Dyson

Promocja na urządzenia marki Dyson

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Sprzęt produkowany przed inżynierów marki Dyson jest aktualnie najlepszy jakościowo na rynku. Liczne osiągnięcia marki sprawiają, że odkurzacze bądź odświeżacze powietrza nie mają sobie równych! Urządzenia Dyson zdecydowanie przewyższają inne ponieważ są tak zaprojektowane, aby służyły każdemu klientowi jak najdłużej. Warto skusić się chociażby na jeden z promocyjnych odkurzaczy Dyson. Dlaczego? Otóż tradycyjne odkurzacze zbudowane są tak, żeby stale wymieniać ich materiały eksploatacyjne – dzięki temu producenci mają szansę czerpania zysków ze sprzedaży wymiennych filtrów i worków. Urządzenia Dyson w ogóle nie korzystają z takich worków, a ich filtry są typu lifetime – czyli są zwyczajnie „długowieczne”!

Dlaczego warto skorzystać z promocji? Otóż dlatego , że inwestycja w urządzenia Dyson jest po prostu… opłacalna. Są one bowiem tak skonstruowane, aby przetrwały cały swój okres żywotności. Produkowane są w poliwęglanu ABS – czyli materiału, jakiego używa się do tworzenia tarcz bądź kasków ochronnych! Urządzenia są więc niezwykle wytrzymałe – poddawane licznym testom, trwającym łącznie ponad 50 tysięcy godzin! Na wszystkie urządzenia otrzymuje się długą gwarancję – mało tego, w razie problemów firma przyjedzie po np. odkurzacz, odbierze go, naprawi i odeśle prosto do domu! Sprawdź zatem koniecznie, na jakie trzy sprzęty Dyson trwa aktualna promocja!

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson Cyclone V10 Absolute

Zawiera w sobie najmniejszy i najlżejszy, ale też najmocniejszy silnik wbudowany przez markę Dyson do odkurzacza. Urządzenie zapewnia wysoką moc ssania (151 AW), która umożliwia sprzątanie dosłownie każdego zakamarka – i to do 60 minut bez spadku mocy! Odkurzacz ten generuje siłę o wartości ponad 79 000 g, wyrzucając mikroskopijne cząsteczki do pojemnika (np. pyłki i bakterie). Za pomocą hermetycznej uszczelki wokół zespołu cyklonów oraz gumowej uszczelki wokół filtra system jest szczelny, zapobiegając przedostawaniu się pyłów czy alergenów ponownie do powietrza.

Mało tego, bateria w odkurzaczu jest litowo-jonowa o 7 ogniwach, co gwarantuje dużą gęstość energii. Możesz także błyskawicznie zamienić odkurzacz w… ręczny – wystarczy dosłownie jedno kliknięcie! W zestawie otrzymasz 2 elektroszczotki, 4 akcesoria oraz dodatkowe 4 akcesoria w prezencie.

Cena promocyjna odkurzacza to 2699 zł – to znaczy, że zaoszczędzisz teraz aż 299 zł!

Pozostałe produkty promocyjne Dyson

Oczyszczacz powietrza Dyson Pure Hot+Cool z dodatkowym filtrem w prezencie

To wielofunkcyjne urządzenie, które możesz stosować zarówno latem, jak i zimą. Dzięki niemu będziesz punktowo sterować strumieniem powietrza (np. w wybranym pomieszczeniu) lub włączysz tryb rozproszony, który ogrzeje całe pomieszczenie. Za pomocą wbudowanej technologii Air Multiplier oraz ruchom oscylacyjnym wypełnisz pomieszczenie długimi strumieniami oczyszczonego powietrza! W zestawie znajduje się także pilot zdalnego sterowania – został on wyprofilowany oraz pokryty powłoką magnetyczną po to, aby umożliwić przechowywanie  go na urządzeniu.

Za ruch oscylacyjny odpowiada niezależny silnik, który włączyć i wyłączyć można przy pomocy pojedynczego przycisku. Dodatkowo w oczyszczaczu znajduje się aktywny filtr grafitowy, który wychwytuje lotne związki organiczne, zapachy i opary. Dzięki grafitowi filtr skuteczniej „chwyta” szkodliwy gaz (np. formaldehyd). Filtr ten wykonano w większości z mikrowłókien borokrzemianowych HEPA, dzięki czemu można pozbyć się do 99,95 % dowolnych cząsteczek o wielkości do 0,1 mikrona!

Naprawdę warto oczyścić, ogrzać bądź schłodzić tym urządzeniem swoje mieszkanie zwłaszcza, że promocyjna cena to 2099 zł. Razem z urządzeniem otrzymasz również dodatkowy filtr, zupełnie za darmo!

Odkurzacz Dyson Big Ball Parquet 2

Odkurzacz wyposażono w 2 cyklony Tier Radial, które mają za zadanie wychwytywać więcej mikroskopijnych cząstek alergenów oraz kurzu. Ułożone są one w dwóch rzędach wytwarzających wspólnie większą siłę odśrodkową. Wychwytywane cząsteczki kurzu zamykane są w czystym pojemniku. Urządzenie posiada głowicę czyszczącą Dyson Pneumatic, która samodzielnie dostosowuje się do czyszczenia każdego rodzaju podłóg – automatycznie dopasowuje do nich ssanie i to bez konieczności zmieniania głowic!

Co ciekawe, to jedyny taki odkurzacz na rynku, który wraca do pierwotnej pozycji po przypadkowym… przewróceniu się. Sprzęt zaprojektowano na nowo pod względem akustycznym, a więc zredukowano w nim hałas o 25 %  od tradycyjnych odkurzaczy. Możesz z jego pomocą wyczyścić nie tylko dom, ale też trudno dostępne szczeliny w samochodzie!

To wyjątkowe urządzenie marki Dyson możesz kupić teraz aż o 30 % taniej, czyli za jedyne 1849 zł! Sprawdź także wszystkie kody rabatowe na https://www.kody.pl/dyson


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny