8 najlepszych programów do aranżacji wnętrz - przegląd praktyczny

Gdy stajemy przed wyzwaniem urządzenia domu lub mieszkania i chcemy zrobić to samodzielnie, często pojawiają się trudności i pytania. Czy ten kolor będzie pasował do wybranych mebli? Jak urządzić ciasny przedpokój? Jaki sposób na projektowanie wnętrz będzie najlepszy? To kwestie, w których nie zawsze wiemy jak postąpić. Na pomoc przychodzą pożyteczne programy do aranżacji wnętrz. Zobaczmy najlepsze programy do projektowania wnętrz - łazienek, kuchni, salonów i sypialni!

Przypominamy, że wszelkie koszty aranżacji i wykończenia wnętrz obliczysz na Kalkulatorach Budowlanych.

Najlepsze programy (bezpłatne) do aranżacji wnętrz to...

W sieci dostępne są zarówno płatne, jak i bezpłatne programy do projektowania wnętrz. Są również liczne programy do wizualizacji łazienek czy kuchni. Można je również zakupić na płycie, czy też jako dodatek do magazynów zajmujących się aranżacją wnętrz. Oto przegląd najlepszych tego typu aplikacji:

Programy do projektowania wnętrz online

Google SketchUP

Bezpłatny program do projektowania wnętrz. Służy do budowania projektów za pomocą trójwymiarowych modeli. Ciekawą właściwością aplikacji jest pomoc w komponowaniu ze sobą elementów takich jak kolor ścian z meblami czy oświetleniem. Dzięki Google SketchUP możemy stworzyć zgodny z naszymi wyobrażeniami projekt kuchni, sypialni czy salonu. Jest to również świetny program do wizualizacji łazienek. Po skończonej pracy można jej efekty wyeksportować do kilku formatów takich jak JPG czy TIF.

Autodesk Homestyler

Program do projektowania wnętrz - mieszkań, domów oraz ogrodów. Jest to bardzo przyjazny użytkownikowi program, w którym urządzanie wnętrza zostało maksymalnie uproszczone poprzez zastosowanie mechanizmu „przeciągnij i upuść”. Dzięki Autodesk Homestylerw łatwy sposób można stworzyć  swój projekt, posiłkując się bogatą bazą gotowych elementów. Istnieje także możliwość do tworzonego domu dobudowania np. garażu.

Gdzie szukać projektanta wnętrz?

Jeżeli szukasz sprawdzonego projektanta wnętrz, wypełnij ten formularz. W odpowiedzi dostaniesz ciekawe oferty od sprawdzonych projektantów.

W trakcie projektowania można podejrzeć naszą pracę za pomocą rzutu z góry oraz wizualizacji 3D. Z programu Autodesk Homestyler możemy korzystać niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, gdyż jest to aplikacja Flash. Rejestrując się na stronie producenta aplikacji można zachowywać tworzone przez siebie projekty.

Roomtodo

Całkowicie świeża aplikacja umożliwiająca bezpłatne zaprojektowanie mieszkania w 3D. Program do projektowania łazienek, kuchni i salonów nie potrzebuje rejestracji czy innych dodatkowych działań. Mamy możliwość zdefiniowania każdego pomieszczenia(w tym też łazienki i kuchni) na podstawie wcześniej wgranego planu wnętrza i wyboru jednego z tysięcy elementów wykończenia i wyposażenia każdego pomieszczenia. Istnieje też opcja dodania własnego brulionu kreślenia i dopracowania go w programie. Oprócz widoku 2D mamy dostępny od ręki podgląd 3D. Aplikacja dostępna jest na roomtodo.com w wersji anglojęzycznej. Nie daje możliwości na projektowanie mebli.

Przegląd najlepszych programów do aranżacji wnętrz 2

Power net+

Kolejny bezpłatny program do projektowania wnętrz to Power Net+. W tej aplikacji można projektować wnętrze online. Program Power Net+ wyróżnia się rozbudowaną bazą elementów takich jak meble, płytki z dekoracją, podłogi, schody, okna, panele ścienne. Można wybrać również fakturę czy kolor danych elementów. To idealny program do projektowania kuchni, łazienki, czy pokoju dziennego. Pracując nad aranżacją wnętrza można w każdym momencie podejrzeć projekt 3D, co pozwala na bieżąco sprawdzać tworzony projekt kuchni czy łazienki.

Powet Net + to bardzo uniwersalny program do projektowania wnętrz. Pozwala zaprojektować wnętrze o nietypowych wymiarach. Jego dodatkową zaletą jest to, że podczas projektowania znacznie ułatwia pracę dzięki drobnym, ale bardzo praktycznym właściwościowym takim jak zapobieganie kolidowania ze sobą elementów, czy automatyczne dostawianie mebli do ścian. Nie daje możliwości projektowania mebli.

Programy do projektowania wnętrz do ściągnięcia na komputer

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D to darmowy program do wizualizacji wnętrz, który pozwoli na zaprojektowanie całego domu czy też mieszkania. Cechą odróżniającą ten program do aranżacji wnętrz jest to, że można projektować w tym samym czasie całe mieszkanie. Jest on bardzo dokładny. Dzięki niemu można bez problemu stworzyć obiekty w wybranych wymiarach i umieścić je danym miejscu. Pozwala to na bardzo obrazowe i wiarygodne zweryfikowanie swojego wyobrażenia o dostępnej nam przestrzeni. Zaprojektowane wnętrze można później obejrzeć w trójwymiarowej wizualizacji. Sweet Home 3D nie jest bardzo zaawansowanym programem, ale pozwala dość realnie ocenić efekty wizualne stworzonego projektu łazienki czy kuchni.

Zaletą aplikacji Sweet Home 3D jest to, że mamy możliwość swobodnego umieszczenia w projekcie drzwi, okien czy ścian, a także zaimportowanie pliku graficznego z gotowym projektem mieszkania, który stanie się bazą do dalszej jego aranżacji. W programie mamy do wyboru dużo podzielonych na kategorie elementów wyposażenia, jednak można również tą bazę uzupełnić o dodatkowe rzeczy ze strony producenta, co ułatwia na przykład projektowanie łazienek. Niewątpliwym plusem jest to, że program dostępny jest w języku polskim.

Programy do wizualizacji wnętrz na stronach producentów

Ikea Home Planner

To aplikacja do projektowania kuchni, sypialni oraz biura. Program Ikea Home Planner pobieramy ze strony producenta i instalujemy go na swoim komputerze. Niewątpliwym plusem aplikacji jest to, że posiada on bardzo bogatą bazę produktów, a także po zaprojektowaniu pomieszczenia otrzymujemy gotową wycenę wybranych mebli. Mamy możliwość wyboru konkretnych modeli mebli kuchennych, czy sypialnych z katalogu producenta.

W IKEA Home Planner można projektować zarówno w trybie 2D jak i 3D. Swoją pracę można zapisać, aby wrócić do niej w dowolnej chwili. Można również skorzystać z gotowych projektów, które są dostępne w programie. Minusem aplikacji jest to, że nie ma możliwości dogrania innej bazy elementów do aranżacji wnętrza, ale dla miłośników mebli z tego sklepu, nie będzie to problemem. Ikea Home Planner jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Program do projektowania kuchni tego producenta to Ikea Home Planner – Kitchen. Jest on bardzo rozbudowany jeśli chodzi o bazę elementów, pomaga zaplanować nie tylko meble kuchenne, ale sprzęty i dodatki, które dają pogląd na całe pomieszczenie. Do dyspozycji mamy ogromny, przejrzyście podzielony katalog produktów łącznie z cenami co znacznie ułatwia projektowanie kuchni. W każdej chwili podczas projektowania można zerknąć na wizualizację 3D.

KitchennDraw

Kolejnym programem do projektowania kuchni oraz łazienek jest KitchennDraw. Nie jest on co prawda darmowy, ale można bezpłatnie testować go przez 30 dni, co w zupełności wystarczy do domowego użytku. KitchennDraw jest używany przez profesjonalistów, dlatego jego obsługa nie należy do najprostszych, ale za to ma bardzo rozbudowane funkcjonalności. Można w nim przygotowywać nie tylko wizualizacje, ale również plany, zrzuty, kosztorysy, konkretne meble kuchenne, czy zamówienia. Modele 3D stworzone w tym programie są bardzo realistyczne.

Moja łazienka

Moja łazienka marki KOŁO to program do projektowania łazienek.Dzięki niemu projektowanie łazienek może być bardzo proste i przyjemne. Pracę nad naszym projektem zaczynamy od zdefiniowania wymiarów wnętrza, a później dobieramy odpowiednie kolory ścian i podłóg. Urządzanie łazienki ułatwi nam ogromny wybór urządzeń sanitarnych producenta, a także kilka gotowych już projektów, z którym możemy skorzystać. Co ciekawe, gotowy projekt możemy obejrzeć przechadzając się po wirtualnym wnętrzu, dzięki temu staje się on bardzo realistyczny i pozwala nam zweryfikować nasze pomysły odnośnie aranżacji wnętrza.

Płatne programy do aranżacji wnętrz

CAD Decor

Gdzie szukać projektanta wnętrz?

Jeżeli szukasz sprawdzonego projektanta wnętrz, wypełnij ten formularz. W odpowiedzi dostaniesz ciekawe oferty od sprawdzonych projektantów.

Jednym z płatnych, wartych polecenia programów płatnych do aranżacji wnętrz jest CAD Decor. Daje on ciekawe funkcje wizualizacji, są bardzo realistyczne i dokładne, dzięki czemu można sprawdzić stworzony projekt pod każdym względem. Dostępne są również animacje 3D.

Program CAD Decor jest łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny. Dzięki niemu można zaprojektować każde wnętrze. Sprawdzi się doskonale jako program do aranżacji łazienek, salonów, pokoju dziecięcego czy program do projektowania kuchni, ale również pomoże stworzyć wnętrze biura czy sali konferencyjnej. Dużą zaletą jest to, że program posiada rozbudowaną bazę zarówno komercyjnych jak mebli i elementów jak i obiektów neutralnych.

Dzięki aplikacji do aranżacji wnętrz CAD Decor można stworzyć nie tylko wizualizacje, ale również dokumentację techniczną, jest on więc przeznaczony również dla profesjonalistów.

 Wybieramy program do aranżacji wnętrz

Programów do projektowania wnętrz jest sporo. Czasem warto wybrać narzędzie uniwersalny, a w innych przypadkach dedykowany program do aranżacji łazienek czy kuchni. Warto zastanowić się jakie funkcje nas interesują i wybrać jeden z nich podczas pracy nad projektowaniem naszego wnętrza. Dzięki stworzonej aranżacji możemy zweryfikować swoje wyobrażenie o efekcie końcowym, a także uniknąć błędów.

W zależności od tego czy mamy do zaprojektowania całe mieszkanie czy jedno pomieszczenie trzeba dobrać odpowiednią aplikację. Każda z nich ma swoje plusy i minusy, nie każdy program do projektowania łazienek nada się w kuchni i vice versa. Jeszcze inna umożliwi nam również zaprojektowanie ogrodu.

Program do aranżacji wnętrz może okazać się nieocenioną pomocą w tworzeniu dokumentacji, wyliczaniu ile materiałów potrzebujemy, a także czasem pozwala dokładnie oszacować koszt remontu, czy nawet budowy naszego lokum.

Ocena: 4,6/5 (głosów 12)
, aktualizacja 1 maja 2019
Zobacz cenniki usług powiązanych z tym artykułem
Komentarze (33)
 • 03 września 2016 10:09 - rozanna napisał(a) ocena: -6 głosowało: 6

  Fajne zestawienie, na pewno przyda się wielu osobom, chociaż z mojego doświadczenia wiem, że przy projektowaniu i aranżacji wnętrz lepiej oddać się w ręce specjalisty. Jednak profesjonalny projektant wnętrz zrobi to, moim zdaniem, lepiej.

 • 10 stycznia 2017 05:01 - Birer44 napisał(a) ocena: -6 głosowało: 6

  Dobry sklep z programami do projektowania ma firma Szansa. Ogólnie można złapać tam duże obniżki np. w przypadku Kompas 3D 15v. Warto sprawdzić, bo na pewno się opłaci.

 • 31 sierpnia 2017 04:08 - Interior_Designer napisał(a) ocena: 0 głosowało: 2

  Bardzo fajne zestawienie, w płatnych programach brakuje mi tylko InteriCAD T6. Bardzo dobre narzędzie zarówno do projektowania wnętrz, jak również do tworzenia ich fotorealistycznych wizualizacji. Goraco polecam. :)

 • 18 marca 2019 08:03 - ~kornol489 napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  dzięki za cenne informacje! ja największy problem miałem z urządzeniem mojej małej, ciemnej łazienki. Czytałem, że muszą być jasne kolory, dużo światła i lustro, które optycznie powiększy pomieszczenie,. Idąc tym tropem, kupiłem lustro ledowe z artformy, białą glazurę i jasną terakotę. I taśmy ledowe zainstalowałem przy suficie. Wyszło nieźle!

 • 28 marca 2019 08:03 - ~gość napisał(a) ocena: 0 głosowało: 2

  co za jełop pisał ten artykuł? Google SketchUP to program płatny ....

 • 15 maja 2019 04:05 - ~janek napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Mój program nie obejmuje koloru fug, jak myślicie do białych kafli,szarej podłogi fugę białą? kolorową? tez szarą? a jeśli biel to jaką fugę,żeby kolor się utrzymał?

 • 16 maja 2019 01:05 - ~szymon napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Te białe fugi to ciężka sprawa. Ja też wybrałem białą która już po roku wygląda okropnie... Teraz wybrał bym inaczej.. A może to badziewna fuga?

 • 20 maja 2019 08:05 - ~janek napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Myśle,że jak po roku to na pewno słabą wziąłeś. Po kilku, czy ok 10 lat to rozumiem , ma prawo zmienić kolor

 • 21 maja 2019 11:05 - ~Wiola napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @janek każdy program ma możliwość doboru kolorów i zaprojektowania kafli i spoin, radzę poszukać w funkcjach ;)
  @maja też tak sądzę. Porządny produkt się tak nie zachowuje po roku. A swoją drogą, może lepiej/łatwiej i ciekawiej będzie zrezygnować z bieli na rzecz ciekawszej barwy i ambitniejszego projektu ?

 • 22 maja 2019 07:05 - ~czopek napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @Wiola to kwestia gustu, biały też może zrobić ambitny projekt ;)
  @janek słabą wybrał? a co to znaczy dla Ciebie? Złe parametry ? zła firma? za tanią?

 • 23 maja 2019 12:05 - WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj Janku,
  Jeżeli chodzi o dobór kolorystyczny to już kwestia bardzo indywidualna. Z fachowego punktu widzenia mogę Ci jedynie podpowiedzieć, że w przypadku niektórych fug Sopro możesz wzbogacić kolor o srebrny lub złoty brokat co w efekcie końcowym z szarymi płytkami może wyglądać bardzo oryginalnie.
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 23 maja 2019 12:05 - WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj Czopek,
  Najczęstszym problemem przy wykonywaniu spoin nie jest kwestia złej fugi czy ceny. Bardzo często osoby wykonujące spoiny popadając w rutynę nie stosują się do zaleceń producenta i na przykład rozrabiają stężałe materiały. Jeżeli wykorzystuje się wartościowe produkty i proces przygotowania jest zgodny z tym co zaleca producent to fuga na pewno będzie trwała.
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 28 maja 2019 08:05 - ~janek napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  tak, jeżeli po roku zmienia kolory to jest dla mnie słabym produktem, lub tak jak mówi pan wykonawca,źle wyrobionym,zastałym. To w sumie też dosyć popularne wśród budowlańców ,że pożycza sobie z poprzedniej budowy materiał i tak u mnie ta sama fuga co pół roku temu otwarta u januszka . eh .
  @wykonawco, pomysł z brokatem jest ciekawy, choćby na dekor gdzieś w jednym miejscy. Czy tę fugę wyrabia się tak samo ? ma takie same parametry , właściwości?

 • 29 maja 2019 04:05 - ~yudi napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @wykonawcasopro jest prosty sposób aby wyliczyć sobie ile fugi potrzebujemy?
  @janek stare produkty to jedno a druga sprawa jest jakis produkt noname z marketu - najtanszy. Nie liczmy w tedy na jakość.

 • 06 czerwca 2019 10:06 - ~janek napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  metraż kafelek, do tego wielkość fugi. Te 1mm są ładne, eksponują kafelki.
  @Yudi , ja nawet nie zwracam an nie uwagi. Nie wiem kto to kupuje ale zaufania zero

 • 07 czerwca 2019 10:06 - ~Wiola napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @janek jak na dekor w jednym miejscu ? Przecież to fuga, leci po całości a nie w jednym miejscu :P Poza tym brokat mieszasz z fugą więc nie masz możliwości potem rozdzielenia tego. Lepiej dobrze przemyśl projekt, żebyś potem nie psioczył na jarmark w łazience :)

  @yudi wiesz co , widziałam na stronie producentów , często są kalkulatory, które można wykorzystać w odniesieniu do konkretnego materiału. Spoko sprawa.

 • 07 czerwca 2019 08:06 - ~WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj Janku,
  Jeżeli chodzi o fugi z dodatkiem brokatu to niczym nie różnią się od tych standardowych jeżeli mówimy o specyfikacji technicznej. Jedyna różnica to niedużo większa ilość wody podczas przygotowywania zaprawy. Poza tym, tak jak napisałem, wszystkie parametry są zachowane.
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 07 czerwca 2019 08:06 - ~WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj yudi.
  W internecie możesz znaleźć wiele wzorów pozwalających obliczyć ilość potrzebnego materiału. Faktycznie jak wspominał @janek podstawowa jest wielkość kafli. Oprócz tego potrzebujesz wiedzieć jak duża będzie fuga, jaka jest wielkość zębów pacy, oraz jaka jest grubość kafla.
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 07 czerwca 2019 08:06 - ~WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj Wiola,
  Pamiętajmy, że fuga DF10, którą możesz mieszać z brokatem występuje w różnych pojemnościach. Stąd też możesz wykonać jedną część ściany przy użyciu fugi z brokatem na resztę łazienki wykonać już bez fugi używając nowego, mniejszego, opakowania. Na naszej stronie również znajdziesz taki kalkulator! :)
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 09 czerwca 2019 09:06 - ~Piela napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @WykonawcaSopro czy możemy zaufać takiemu kalkulatorowi? Szkoda by było, jakby się okazało, że kupiliśmy za małe opakowanie.
  @WykonawcaSopro po jakim czasie można na podłodze postawić meble, żeby już na pewno nie uszkodzić fugi? Czy taka informacja znajduje się na opakowaniu?

 • 11 czerwca 2019 07:06 - ~janek napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @Wiola, no widzisz gusta guściki, jak dla mnie brokat po 20m2 sciań to jarmark własnie jak to ujęłaś, ale już ,np pólka,lub geberit w tym jako jedna część z brokatem to luz , nie razi brokatem w oczy .
  @wykonawco, co ma do spoiny grubość zębów pacy ?

 • 11 czerwca 2019 07:06 - ~Illis napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @Piela myślę, że zawsze powinno się być ostrożnym i nie ufać do końca :D
  @Wykonawca wlaśnie szukałęm takiego kalkulatora bo nie potrafie nawet oszczacować ile materiału będę potrzebował. :D

 • 12 czerwca 2019 10:06 - ~Piela napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @janek co kto lubi, mi osobiście bardzo się to podoba :)
  @Illis myślisz, że raczej zaniżają czy zawyżają?Korzystałaś kiedyś?

 • 13 czerwca 2019 05:06 - ~Brum napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @Piela ja kiedyś korzystałem. W moim przypadku troszeczkę zaniżył. Ale nie znacząco.
  @Janek o gustach można opowiadać i dyskutować bez końca. Ja jestem ciekaw jaki efekt nadaje ten brokat bo czytałem, że wygląda super.

 • 18 czerwca 2019 06:06 - ~turbo napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @Wykonawcasopro dziękuje za szczegóły, nie milem pojęcia że tak niewielka różnica może spowodować tak wielkie rozbieżności.
  @Wykonawcasopro znalazłem taka informacje "Zwiększona odporność chemiczna, także na kwasowe preparaty czyszczące" - to znaczy, że nada się do pomieszczenia gdzie może wylać się chemia żrąca?

 • 26 czerwca 2019 12:06 - ~patrykoowa napisał(a) ocena: -1 głosowało: 1

  My skorzystaliśmy z pomocy specjalistów w zakresie projektowania łazienek i efekty są świetne.. Wcześniej byliśmy do tego dość sceptycznie nastawieni. Wystarczyło że zobaczyliśmy przykładowe aranżacje i stwierdziliśmy, że to jest to. Projektowali nam ją specjaliści z salonu łazienek Maxima.

 • 27 czerwca 2019 10:06 - ~Piela napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @turbo no przy remoncie jednak lepiej być precyzyjnym, żeby później nie było płaczu :)
  @Brum czyli coś jednak źle wpisałeś czy po prostu kalkulator się ''pomylił''?

 • 27 czerwca 2019 06:06 - ~kosiarz napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  @turbo jak sam widzisz "preparaty czyszczące"!!!!!! A nie "żrąca chemia" to jest spora różnica. Poza tym to jest fuga do użytku domowego, a nie do pomieszczeń z truciznami i mocną chemią. Tam się wgl stosuje raczej czysty beton.
  @patrykoowa ja też jak robiłem remont ot wynająłem firmę, spisałem umowę, do tego zatrudniłem architekta wnętrz. Nic mnie nie obchodziło. Wszystko było kupowane i wyliczane poza mną. Ja tylko nadzorowałem pracę, efekty i kontrolowałem budżet.
  @wykonawcasopro czy w przypadku ewentualnych problemów można jakoś reklamować produkty? Jestem ciekaw czy ta DF10 wytrzyma te ostatnie upały, jest zastosowana przy basenie zewnętrznym

 • 29 czerwca 2019 03:06 - WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj Piela
  Jeżeli chodzi o kalkulator to po wprowadzeniu odpowiednich i zgodnych z rzeczywistością danych z całą pewnością otrzymasz poprawny wynik. Okres po którym można obciążać meblami podłogę to około 12h w przypadku fugi DF10. Jeżeli wykorzystasz inną fugę Sopro zawsze warto ten czas sprawdzić w specyfikacji technicznej, która do każdego materiału Sopro, dostępna jest na stornie internetowej.
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 29 czerwca 2019 03:06 - WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj turbo,
  W dużej mierze @kosiarz odpowiedział już na Twoje pytanie i faktycznie ma dużo racji. Preparaty chemiczne nijak się mają do żrącej chemii, która notabene musi być przechowywana w specjalistycznych opakowania i odpowiednio przygotowanych pomieszczeniach. W przypadku fugi DF10 chodzi raczej o możliwość użycia chemii czyszczącej fugi bez obaw o wyblaknięcie koloru czy inne efekty uboczne.
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 29 czerwca 2019 03:06 - WykonawcaSopro napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Witaj kosiarz,
  Jeżeli fuga jest dobrze wykonana to z całą pewnością przetrwa aktualną pogodę nawet gdy będziesz bardzo często korzystał z basenu. W związku z tym sądzę, że nie będzie konieczności reklamacji tego produktu. Odkąd korzystam z fugi DF10 ani razu nie zostałem zobligowany do poprawy wykonanej pracy. Jeżeli jednak będziesz miał jakieś wątpliwości to zachęcam do kontaktu telefonicznego do Sopro.
  Pozdrawiam
  Maciek
  Wykonawca Sopro

 • 19 września 2019 06:09 - ~Ariadna napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  W jaki sposób w programie projektowym można ustawić sobie kolor fug? Amatorsko się zajmuję aranżacjami (dopiero zaczynam studiować architekturę) ale mam kilka małych zleceń w ramach pomocy przy remoncie (projekt wnętrzarski). Tylko mam problem z tymi fugami... pomocy?

 • 01 października 2019 10:10 - ~ARCHLINE.XP napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Polecam program www.archline-polska.pl

Dodaj komentarz
Podpis:
captcha


Wyszukaj na stronie:

Ta strona korzysta z plików cookies.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zbierania danych analitycznych (analizowania ruchu na stronie) oraz profilowania reklam przez naszych partnerów. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zablokuj pliki cookies w przeglądarce.

Zamknij