Funkcjonalne i wytrzymałe wkrętarki Hilti

Mocna wkrętarka dla wymagających

Akumulatorowe wkrętarki oraz wiertarko-wkrętarki Hilti dostępne są w sprzedaży w wielu wersjach. Jedne z nich dedykowane są pracom montażowym przy płytach kartonowo-gipsowych, inne natomiast sprawdzają się przy konstrukcjach stalowych i innych materiałach.

Warto wspomnieć o charakterystycznym wyglądzie, jakie prezentują mocne wkrętarki Hilti. Ich projektanci postawili na połączenie barwy czerwonej i czarnej. W związku z tym już z daleka rozpoznać można, z narzędziem jakiej marki mamy do czynienia.

Akumulatorowe modele wiertarko wkrętarek Hilti dostępne są na polskim rynku w wielu wersjach i, co za tym idzie, w różnych cenach. Tańsze nabyć można za nieco ponad 400 złotych. Te z bogatszym wyposażeniem i szeregiem dodatkowych funkcji i udogodnień kosztują więcej, ich ceny nierzadko przekraczają 1000 złotych.

A może wkrętarka udarowa?

Właściciele przydomowych oraz profesjonalnych warsztatów decydują się nierzadko na zakup wkrętarek udarowych 18V lub 22V. Są one dedykowane pracom związanym z osadzaniem wkrętów w betonie, drewnie oraz metalu.

Ceny modeli wyposażonych w udar są bardzo zróżnicowane, zaczynają się od kwot rzędu 500 złotych, kończąc się na ponad 1300 złotych.

W opiniach na ich temat często podkreślany jest fakt ich solidności i wytrzymałości. Określane są mianem narzędzi, które są w stanie posłużyć przez wiele lat, nie tracąc swoich właściwości. Często użytkownicy twierdzą, że sprzęt ten wart jest swojej ceny i zdecydowanie dobrą opcją jest zainwestowanie w niego. Pojawiają się jednak również nieliczne oceny, zgodnie z którymi produkty marki Hilti mogłyby być nieco tańsze. Jeśli szukasz innych propozycji i porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o wkrętarkach.

Wiertarko wkrętarki Hilti dla profesjonalistów

Wiertarko wkrętarki Hilti często nabywane są przez właścicieli firm remontowo-budowlanych oraz zajmujących się pracami montażowymi. Doceniane są przez profesjonalistów za bardzo dobre parametry techniczne oraz ponadprzeciętnie długą żywotność.

Na przykład wiertarko wkrętarka udarowa z czujnikami napięcia, natężenia prądu oraz temperatury zapewnia silnikowi urządzenia znakomitą ochronę. Jej zaletą jest również odpowiednio zaprojektowana, bardzo wygodna rękojeść gwarantująca komfortową pracę.

Wysoka produktywność modelu oraz idealna kontrola wiertarko wkrętarki udarowej osiągnięta dzięki precyzyjnej pracy sprzętu to również doceniane przez profesjonalistów cechy.

Wkrętarki Hilti i ich popularność w Polsce i za granicą

Każda wkrętarka udarowa marki stworzona została z wielką dbałością o detale oraz z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań zapewniających maksymalny komfort pracy oraz jej bezpieczeństwo. Modele Hilti współpracujące z akumulatorami 18V i 22V określane są mianem:

  • niezwykle uniwersalnych
  • bardzo funkcjonalnych
  • o zaskakująco długiej żywotności

Polecane wkrętarki w internetowych cenach

Warto wiedzieć, że producent udziela na wkrętarki oraz wiertarko wkrętarki Hilti w wersji akumulatorowej i sieciowej aż 20 lat gwarancji, gdy chodzi o wady produkcyjne oraz materiałowe. Ponadto należy wspomnieć o tym, że przez dwa lata nieodpłatnie świadczone są usługi serwisowe na sprzęt marki Hilti.

Duże pojemności akumulatorów wkrętarek Hilti o napięciu roboczym akumulatora 22V oraz szybki czas ich ładowania to rozwiązania, które w znacznym stopniu poprawiają komfort pracy.

Wkrętarka podczas montażu szafki w kuchni, a także wkrętarki Hilti i wiertarko wkrętarki Hilti
Wiertarko wkrętarki i wkrętarki Hilti oraz ich rodzaje, modele i ceny

Mocne wkrętarki akumulatorowe niezbędne przy pracach remontowo-budowlanych

Inne popularne wkrętarki akumulatorowe - ceny i opinie

Ciesząca się sporą popularnością wśród kupujących wkrętarka Makita to dla wielu profesjonalistów oraz amatorów dobry wybór. Podkreśla się fakt relatywnie niskich cen modeli tej marki, co dla wielu użytkowników ma duże znaczenie. Wiertarko wkrętarki o napięciu roboczym akumulatora 18V cieszą się powodzeniem choćby z uwagi na wygodną, dopasowaną kształtu dłoni rękojeść, płynną regulację obrotów oraz wygodny uchwyt.

Wkrętarka Bosch to częsty wybór tych, którym zależy na długiej żywotności urządzenia. Opinie na temat produktów marki są w przeważającej większości pozytywne. Choć ich ceny bywają raczej wysokie, należy docenić precyzję wykonania owego sprzętu oraz jego niezawodne działanie.

Wkrętarka Hitachi dostępna w charakterystycznej kolorystyce (połączenie ciemnej zieleni z czernią) to gwarancja relatywnie niskiej ceny i zastosowania praktycznych rozwiązań technicznych gwarantujących wygodę użycia. Kupujący chętnie wybierają modele dostępne w wygodnych walizkach transportowych, które w znacznym stopniu uławiają przewożenie sprzętu.

Mocna wkrętarka akumulatorowa – porady

Zanim zakupimy wkrętarkę akumulatorową w wersji klasycznej lub udarowej, powinniśmy zastanowić się nad tym, jakimi kryteriami warto kierować się w czasie poszukiwań. Ważne są bowiem:

  • Napięcie robocze akumulatora – zwykle im jest ono wyższe, tym model droższy. Można jednak zastosować go w przypadku bardzo twardych powierzchni (beton).
  • Waga to wbrew pozorom istotny parametr. Jeśli jest wysoka, długotrwała praca z wykorzystaniem urządzenia sprawiałaby spory problem.
  • Cena – nie powinna być najważniejszym wyznacznikiem, jednak warto porównywać kwoty, jakie obowiązują w przypadku modeli o podobnych parametrach.
  • Moc urządzenia również ma niebagatelne znaczenie, warto wybierać wersje, w przypadku których ten parametr jest wysoki.
  • Obudowa – dobrze zaprojektowana obudowa o ergonomicznym kształcie to gwarancja wygodnej i komfortowej pracy z urządzeniem.
  • Dodatkowe funkcje i udogodnienia – są istotne, bowiem w pozytywny sposób wpływają na komfort pracy zarówno w przypadku amatorów, jak i profesjonalistów.
  • Sieciowa czy akumulatorowa? Na to pytanie warto odpowiedzieć sobie przed zakupem. Wersja sieciowa pozwala na prace wykonywane w pobliżu źródła prądu, akumulatorowa zaś pozwala przenieść się dalej.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96,4% czytelników artykuł okazał się być pomocny