Gospodarka odpadami

Kontener nawet w 24 h

Gdzie zamówić kontener na śmieci? Na https://www.ecoexpress24.pl/ można zamówić o każdej porze pojemnik na odpady takie jak gruz, stare meble, czy drewno z rozbiórki. Celem firmy ecoexpress24.pl jest wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie odbioru odpadów budowlanych, pobudowanych i zmieszanych, dlatego wynajem kontenera na odpady budowlane lub inne jest możliwy za pośrednictwem aplikacji. Złożenie zamówienia obejmuje jedynie 6 prostych kroków. Oto co musisz zrobić, by zamówić odbiór odpadów z posesji.

1. Wskazanie lokalizacji

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest wskazanie lokalizacji. Miejsca, z których zabieramy odpady, znajdziesz na stronie głównej lub w zakładce obiór odpadów w kolumnie po lewej stronie.

2. Określenie typu odpadów

Odbieramy opady różnego typu, lecz powinieneś wskazać, jaki rodzaj śmieci chcesz wyrzucić. Możesz wybrać kontener na czysty gruz, gruz zmieszany, odpady po remoncie lub gabaryty. Odbiór papy, azbestu i wełny mineralnej organizujemy na zapytanie i po indywidualnej wycenie.

3. Wybór wymiarów kontenera

Wymiary kontenerów na śmieci zaczynają się już od 1m3, dlatego odbieramy nawet niewielką ilość odpadów. W zależności od lokalizacji możliwe są różnice w rozmiarach, jakie posiadają nasze kontenery na opady. Wymiary dostępne w Twojej okolicy sprawdzisz w zakładce dla danego rejonu Polski. Większość pojemników z naszej oferty jest dostępna w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

4. Rejestracja lub logowanie w aplikacji

Po wybraniu kontenera rejestrujesz się lub logujesz w naszej aplikacji. Zajmuje to kilka minut i ułatwia nam przyjmowanie kolejnych zamówień, które złożysz.

5. Dokonanie płatności

Korzystamy z systemu płatności PayU, dzięki któremu za kontener na odpady płacisz z wyprzedzeniem, a płatność jest rejestrowana na naszym koncie w ciągu kilka minut od wykonania przelewu. Jest to wygodne rozwiązanie dla obu stron - Ty otrzymujesz szybciej kontener, a my możemy odebrać odpady nawet pod Twoją nieobecność.

6. Przygotowanie posesji

Po zapłaceniu za kontener, Twoim obowiązkiem jest przygotowanie posesji. Nasz samochód musi mieć możliwość bezpiecznego wjazdu oraz ustawienia pojemnika w sposób niezagrażający Tobie i domownikom. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe informacje, jak przygotować posesję w prawidłowy sposób.

Zamówienie kontenera

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły