Media Expert: płatności odroczone, raty, kupony rabatowe i nie tylko

Doskonałym przykładem nowocześnie działającej wielkiej sieci handlowej jest Media Expert. Jak doskonale wiadomo, w sklepach sieci Media Expert znajdziemy naprawdę szeroki wybór akcesoriów z takich obszarów, jak chociażby:

  • 1. RTV
  • 2. AGD
  • 3. Różnego rodzaju dodatki
  • 4. Gry Video
  • 5. Muzyka, filmy

Już na bazie samej konstrukcji oferty doskonale widać, że Media Expert stara się trafić do możliwie jak najszerszego spektrum klientów. Sama zróżnicowana oferta to jednak w dzisiejszych czasach jeszcze nie wszystko. Należy pamiętać, że szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów zapewniają na dobrą sprawę niemal wszystkie duże sieci handlowe z branży RTV i AGD.

Jakie więc dodatkowe rozwiązania wdraża Media Expert, aby przekonać do swoich usług klientów? Tutaj również wachlarz dostępnych opcji jest imponująco szeroki:

  • 1. Zakupy ratalne, w tym często możliwość otrzymania rat z RRSO na poziomie 0%. Dzięki możliwości zakupu wybranego sprzętu na raty klient może np. wybrać lepszy sprzęt, niż ten, na jaki mógłby sobie pozwolić w sytuacji płacenia gotówką. Spłata w systemie ratalnym sprawia ponadto, że zakup staje się po prostu znacznie mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.
  • 2. Płatności odroczone. To jedna ze zdecydowanie najciekawszych opcji. Media Expert korzysta z niej od stosunkowo niedawna, jednak rozwiązanie to już zdążyło zdobyć sobie ogromną popularność wśród klientów.System płatności odroczonych pozwala przesunąć moment zapłaty za zakupy o 30 dni. To jednak jeszcze nie wszystko. Po tym czasie możemy zdecydować, czy chcemy od razu zapłacić całą kwotę, czy też może raczej interesuje nas rozłożenie płatności na 4 równe raty.
  • 3. Kupony rabatowe oraz promocje. O tej możliwości czytelnik dowie się więcej z kolejnej części tekstu

Dlaczego warto korzystać z kodów rabatowych w Media Expert?

Pierwszy powód, dla którego warto w sposób regularny korzystać z kodów rabatowych jest oczywisty. To rzecz jasna oszczędność pieniędzy. Należy pamiętać, że duże sieci handlowe, a do takich należy Media Expert, mogą pozwalać sobie na naprawdę potężne czasowe obniżki cen. Dzięki regularnemu śledzeniu grafiku aktualnych promocji oraz korzystania z kodów rabatowych w wielu wypadkach będziemy mogli nabyć daną rzecz nawet o 40% taniej.

Nie trzeba chyba tłumaczyć, że np. w przypadku laptopa lub konsoli do gier będzie to oznaczać oszczędność na poziomie kilkuset złotych. Mówiąc inaczej, regularne śledzenie promocji pozwoli nam przykładowo nabyć konsolę X-Box One X, oferującą natywne 4K w cenie, w której standardowo dostępny jest o wiele, wiele gorszy X Box One S.

To samo tyczy się również laptopów, telewizorów oraz wszystkich innych kategorii sprzętu. Wykorzystany w odpowiednim momencie kod rabatowy Media Expert na duzerabaty.pl to więc szansa nie tylko na oszczędność pieniędzy. To także w wielu wypadkach realna możliwość nabycia znacznie lepszego sprzętu w cenie, po której normalnie dostępny jest sprzęt o wyraźnie gorszych parametrach. Informacje na temat wszystkich dostępnych w danym momencie promocji oraz kody rabatowe czytelnik znajdzie na stronie duzerabaty.pl.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny