Firmy kurierskie

Ranking zaufanych sklepów Ceneo.pl to nic innego, jak lista tych marek, które są darzone największych zaufaniem. InPost także się wśród nich pojawił!

Usługi Kurierskie InPost zostały docenione pierwszym miejscem w kategorii Dostawca Roku. Tym samym InPost wyprzedził DPD i DHL. Co istotne, również w badaniu NPS serwisu Furgonetka.pl w sektorze usług kurierskich za rok 2018 Paczkomaty InPost zajęły pierwsze miejsce. 

Na czym polegał Ranking Ceneo? 

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo obejmuje aż 16 kategorii i 45 firm. Znajdują się wśród nich marki, które Polacy darzą największym zaufaniem. Ranking opiera się na opiniach klientów, którzy wypełniali ankiety o zakupach w sklepach objętych tym programem. Do ostatecznego wyniku zostało przeanalizowanych ponad 3 mln ankiet.

Klienci oceniali w nich przebieg transakcji, obsługę sklepów, a także proces dostawy. Tym samym, dzięki Programowi Zaufanych Opinii Ceneo szybko można sprawdzić sprzedawców, jak i produkty warte zainteresowania.

Badanie NPS serwisu Furgonetka.pl

Badanie NPS opierało się odpowiedzi na pytanie o to, jak bardzo prawdopodobne jest, że klient poleci usługi firmy znajomym, bądź rodzinie. Do odpowiedzi służyła skala od 0 do 5 lub 10, przy czym 0 oznacza nie, 5 lub 10 tak. Tym samym łatwo wyłonić osoby, które krytykują markę, obojętnych oraz tych, którzy będą je promować.

Dowiedz się więcej o usługach InPost! 

Za sukcesem InPostu stoi między innymi dbanie o polepszanie jakości usług. Klienci decydują się na dostawę do Paczkomatów, bo ta jest niezwykle szybka, a także i wygodna. Paczkę mogą odebrać 24/7, wtedy, kiedy będzie im to najbardziej odpowiadało. Co więcej, cena za wysyłkę także należy do tych atrakcyjnych.

Wygodne Paczkomaty 

Korzystanie z usług InPostu to gwarancja szybkiej przesyłki i wygody. Paczkę możesz nadać o każdej porze dnia i nocy w Paczkomacie. Dzięki temu nie jesteś uzależniony od godzin pracy placówki. Wystarczy, że przygotujesz etykietę na stronie InPostu bądź wykonasz wszystkie kroki w Paczkomacie, by wygodnie nadać przesyłkę. Ta w większości przypadków dotrze już na następny dzień. 

Odebranie paczki także jest wyjątkowo proste. Wystarczy czekać na informacje o jej nadaniu, w trakcie można ją także śledzić i sprawdzać, w którym miejscu jest aktualnie. Gdy paczka pojawi się w Paczkomacie, dostaniesz SMS-a z kodem do odbioru. Od tego momentu masz 48 h, by ją odebrać. Sam odbiór to dosłownie chwila — wystarczy, że w Paczkomacie wpiszesz kod i podstawowe dane, a otworzy Ci się skrytka z Twoją paczką. Gotowe! 

Usługi kurierskie 

Firmy kurierskie takie jak Inpost robią wszystko, by zadbać o komfort klienta. Począwszy od ceny, poprzez wygodę, a skończywszy na wielu możliwościach. W InPoście można nadać paczkę przez Szybkie Nadania, Managera Paczek, a także zamówić odbiór przez kuriera. Co więcej, dzięki sieci Paczkomatów możesz liczyć na szybki zwrot nietrafionego zamówienia bądź skorzystać z oferty Allegro InPost.

Wybierz usługi firmy, która zdobywa zaufanie klientów i ciągle rozwija się tak, by odpowiadać na ich potrzeby, ułatwiać proces nadawania, jak i odbierania paczek. By było szybciej, lepiej, wygodniej, taniej i na czas! 

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny