Miejsce 1

Logo sieci marketów budowlanych CASTORAMA - budujesz, remontujesz, urządzaszNa pierwszym miejscu rankingu znalazła się Castorama, która oferuje bardzo różnorodne produkty w dobrej cenie. W tym markecie budowlanym często przeprowadzane są też promocje, które podnoszą atrakcyjność cenową naszych zakupów. Warto także wspomnieć, że sieć Castorama jest w stanie zapewnić dogodny transport produktów o większych gabarytach i zatrudnia wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań, aby pomóc klientowi w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z zakupem.

Miejsce 2

Obi tak to robi - logo sieci marketów budowlanych OBIDrugie miejsce zajmuje sieć marketów Obi, która jest bardzo chętnie odwiedzane przez wielu klientów, którzy chcącą wyposażyć swoje mieszkanie, kupić eleganckie elementy wykończenia czy produkty niezbędne do wyposażenia ogrodu. W tym markecie nie będziemy mieli specjalnych problemów z transportem, a świadczone usługi są bardzo kompleksowe. Na szczególną uwagę zasługuje atrakcyjna cena oraz zadowalająca jakość produktów ogrodowych oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Najciekawsze promocje w internecie - sprawdź ceny!

Miejsce 3

Polskie Składy Budowlane PSB - ogólnopolska sieć marketów budowlanychKolejne miejsce zajmuje PSB słynące z dobrych jakościowo produktów i atrakcyjnej ceny. W PSB łatwo znaleźć kompetentnego pracownika, który udzieli kompleksowej pomocy. W ofercie PSB znajduje się też możliwość transportu najcięższych ładunków. Koszt dostarczenia tych towarów jest dość atrakcyjny i znacznie podnosi komfort zakupów.

Miejsce 4

Praktiker - dla zaradnych - logo sieci marketów budowlanych PraktikerNa czwartym miejscu znalazł się Praktiker, który oferuje dobre jakościowo produkty za rozsądne pieniądze. Co prawda nie spotkamy tego marketu w mniejszych miejscowościach, ale dzięki bardzo wygodnej stronie internetowej możemy dokonać szybkich zakupów bez wychodzenia z domu. W razie potrzeby możemy skorzystać z pomocy sprzedawców, którzy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania. Na stronie internetowej Praktikera znajduje się też bardzo przydatny kalkulator, który oblicza wszystkie koszty transportu.

Miejsce 5/6

Leroy Merlin - logo sieci sklepów z artykułami budowlanymiKolejne miejsce zajmują równorzędnie: NOMI oraz Leroy Merlin. Niska pozycja tych marketów budowlanych wynika głownie z nieco wyższych cen oraz częstych trudności związanych ze znalezieniem kompetentnych pracowników. Warto jednak pamiętać, że zarówno w NOMI jak i w Leroy Merlin oferuje możliwość transportu towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu jakość usług jest nieco wyższa.

Miejsce 7

Brico Marche - muszkieterowie zapraszają na zakupy artykułów budowlanychOstatnie miejsce zajmuje market budowlany Brico Marche. Znajduje się głównie w mniejszych miejscowościach, zwykle nie ma szczególnie silnej konkurencji. Dlatego produkty sprzedawane w tym markecie są wprawdzie dość dobre jakościowo, jednak ich cena nie jest zbyt konkurencyjna. Osoby dokonujące zakupów w Brico Marche mogą mieć też małe problemy ze znalezieniem pomocnego sprzedawcy. Warto pamiętać, ze w owym markecie często organizowane są promocje, które znacznie zmniejszają cenę towarów. Na uwagę zasługuje także atrakcyjna możliwość dowozu towarów oraz opcja niskooprocentowanych zakupów ratalnych.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 86,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny