Na najwyższą ocenę jakości obsługi w pełni zasługują Castorama i PSB. W tych miejscach można liczyć na fachową pomoc i przyjazną obsługę, która nie ukrywa się przed klientem, lecz stale służy swoją wiedzą. Owe markety dokładają wszelkich starań, aby klienci byli odpowiednio potraktowani, co przekłada się na duże zadowolenie z zakupów.

Na drugim miejscu plasuje się Praktiker. Według klientów, obsługa w tym markecie budowlanym udziela kompleksowej i profesjonalnej pomocy, jednak nie zawsze jest w pobliżu tak jak w przypadku Castoramy i PSB.

Trzecie miejsce w rankingu najlepszej obsługi zajmują OBI i Leroy Merlin. Jakość obsługi w tych marketach budowlanych jest dość wysoka, jednak czasem natrafimy także na pracowników, którzy z różnych przyczyn nie będą w stanie udzielić nam fachowej pomocy.

Najciekawsze promocje w internecie - sprawdź ceny!

Poza podium rankingu znajduje się Brico Marche. Co prawda jest to duży i renomowany market budowlany, jednak nie zawsze znajdziemy w nim odpowiedni poziom obsługi. Często trzeba też poszukiwać pracownika, by uzyskać fachową pomoc.

Na ostatnim miejscu rankingu znajduje się NOMI. Klienci tego marketu podkreślają, że czasem  niełatwo jest uzyskać fachową pomoc, a na obsługę trzeba dość długo czekać. Niemniej jednak NOMI oferuje dobre jakościowo produkty, za rozsądne pieniądze.


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 72,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny