Subiektywny ranking najlepiej wyposażonych marketów budowlanych

Polskie markety budowlane są bardzo zróżnicowane, niektóre oferują bardzo szeroki asortyment produktów, w innych wybór jest ograniczony. Najczęściej markety specjalizują się w kilku kategoriach produktowych, ograniczając liczbę produktów w pozostałych. Aby ułatwić Wam wybór najlepszego marketu przygotowaliśmy subiektywny ranking marketów budowlanych z najszerszym asortymentem produktowym:

Miejsce I - Castorama

Castorama - budujesz, remontujesz, urządzaszWedług opinii wielu klientów najlepiej wyposażone są sklepy Castoramy. Znajdziemy tam prawie wszystkie produkty niezbędne do wykonania remontu, wyposażenia mieszkania, ogrodu, czy też do rozpoczęcia prac budowlanych. W Castoramie znajdziemy też fachową obsługę, z pomocą której dokonamy właściwego wyboru, dostosowanego do naszych potrzeb i wymagań.

Miejsce II - Polskie Składy Budowlane

PSB - sieć hurtowni budowlanychNa drugim miejscu najlepiej wyposażonych sieci sklepów znajduje się sieć PSB.  Bardzo szeroki wybór prostych produktów wykończeniowych jest wsparty przez możliwość zamówienia praktycznie każdego dostępnego na rynku produktu z katalogu. Miejsce II zostało przyznane sieci PSB tylko z powodu braku dostępności niektórych produktów bezpośrednio w sklepie.

Najciekawsze promocje w internecie - sprawdź ceny!

Miejsce III - OBI

OBI - zrób to samKolejne miejsce zajmuje Obi, specjalizujący się przede wszystkim w materiałach wykończeniowych. W sieci tych sklepów z łatwością wybierzemy także odpowiednie akcesoria do wyposażenia mieszkań i ogrodów. Niestety oferta materiałów http://kalkulatorybudowlane.pl/admin/zinnia/entry/182/budowlanych i remontowych jest już mocno ograniczona.Miejsce IV - Praktiker

Logo sieci marketów PraktikerWedług klientów dobrze wyposażone są również markety Praktiker, w których znajdziemy przede wszystkim narzędzia i akcesoria do remontu oraz budowy. Wybór tego typu produktów jest bardzo duży, jednak oferta akcesoriów gospodarczych i produktów wypoczynkowych jest znacznie bardziej uboga.

Miejsce V - NOMI

NOMI - sieć marketów budowlanychNieco gorzej wyposażone są markety budowlane NOMI, w których nie znajdziemy zbyt dużego wyboru materiałów budowlanych ani wykończeniowych. Na uwagę zasługuje jednak wyposażenie działów ogród oraz wystrój wnętrz. Oferta produktów z tych kategorii jest dość różnorodna, a ponadto oferowana w atrakcyjnych przedziałach cenowych. W niektórych marketach NOMI znajdziemy też bogatą ofertę płytek ceramicznych oraz gresu.

Miejsce VI - Leroy Merlin

Leroy Merlin - dla domu z pomyslemNa szóstym miejscu rankingu znajduje się Leroy Merlin. Asortyment tych marketów jest znacząco uboższy pod względem dostępności materiałów budowlanych niż Castorama, PSB, czy Praktiker. Mocną stroną Leroy Merlin są za to działy związane z wykończeniem, wyposażeniem i dekoracją wętrz. Na uwagę zasługuje również profesjonalna i zawsze pomocna obsługa gwarantująca fachowe porady.

Miejsce VII - Brich Marche

logo Bricho MarcheOstatnie miejsce w rankingu zajmuje Brico Marche. Ta francuska sieć posiada wprawdzie bardzo wiele działów, ale ich asortyment nie jest tak szeroki jak we wspomnianych wcześniej sieciach. Można jednak znaleźć produkty z takich działów jak wykończenie czy dekoracja w dość atrakcyjnej cenie.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 77,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny