Odkurzacz RedRoad V17 oferuje wiele wspaniałych funkcji, w tym wielokierunkową podwójną szczotkę rolkową i podwójne wymienne filtry HEPA.

Wielokierunkowa podwójna szczotka walcowa RedRoad V17 to rewolucyjny produkt, który czyści z większą skutecznością niż kiedykolwiek wcześniej. To innowacyjne urządzenie posiada dwie szczotki boczne zamontowane na obu końcach uchwytu, które można łatwo odłączyć i połączyć w różne wzory, aby zwiększyć powierzchnię czyszczenia bez uszkadzania delikatnych powierzchni lub zbierania cząsteczek kurzu z innych obszarów do strefy roboczej.

Dzięki silnemu ssaniu i zgrabnej szczotce walcowej z podwójnym silnikiem, RedRoad V17 jest doskonały do głębokiego sprzątania. Dwa drążki są niezależnie napędzane silnikiem, aby toczyć się ku sobie - zbierając odpady lepiej niż jakikolwiek inny odkurzacz przed nim!

RedRoad V17
RedRoad V17

Podwójnie zmotoryzowana szczotka walcowa RedRoad V17 posiada w sumie dwie listwy podłogowe i szorowarki do dywanów. Daje to użytkownikowi wiele możliwości czyszczenia każdej powierzchni, zarówno podłóg twardych, jak i dywanów. Możesz również połączyć oba urządzenia, aby uzyskać jeszcze dokładniejszy efekt czyszczenia, który sprawi, że Twój dom będzie lśnił!

Szczotka łatwa do manewrowania

Podwójnie napędzana szczotka rolkowa jest łatwa w manewrowaniu i umożliwia sprzątanie w skomplikowanych układach domu dzięki kółkom 360°. Nie musisz już podnosić odkurzacza ani wykręcać nadgarstka, to stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek! Dzięki temu produktowi z łatwością dotrzesz do wszystkich trudno dostępnych miejsc bez żadnych kłopotów.

Flagowy model V17 jest najnowszym dodatkiem do linii cichych, spersonalizowanych urządzeń RedRoad, które są odświeżającym sposobem na utrzymanie czystości w domu dla Ciebie i Twojej rodziny.

Filtr HEPA dla lepszego powietrza w domu

RedRoad V17 jest wyposażony w system filtracji Mandala trzeciej generacji. Wlot H12 HEPA chroni, przedłuża i oczyszcza Twój 12-sto stożkowy silnik, podczas gdy wypływające powietrze zostało oczyszczone przez wylot H13 HEPA, który zapewnia, że oddychasz czystszym powietrzem niż kiedykolwiek wcześniej!

RedRoad V17
RedRoad V17

Filtry wychwytują 99,97% drobnych cząsteczek w skali 0,1 mikrona, w tym roztocza, pleśń, pyłki i sierść zwierząt domowych, chroniąc dzieci z nieżytem nosa lub astmą Filtr powietrza to kompaktowe urządzenie, które wyłapuje wszystkie te rzeczy, na które jesteś uczulony w swoim domu, takie jak zarodniki pleśni, alergeny roztoczy kurzu - a nawet sierść kota!

Możesz również wybrać kolor pokrywy filtra HEPA, a jeśli czujesz się kreatywny (lub po prostu chcesz się upewnić, że pasuje), istnieje mnóstwo wspaniałych RedRoad V17 na sprzedaż.

9-stopniowy system redukcji hałasu

Odkurzacze to głośne urządzenia, ale inżynierowie na całym świecie starają się jak najbardziej ograniczyć hałas. RedRoad jest liderem w redukcji hałasu dzięki swojemu innowacyjnemu 9-stopniowemu systemowi Mandala:

Produkt jest wykonany tak, aby tłumić hałas. Posiada zoptymalizowany kanał przepływu, który redukuje wysokie dźwięki oraz dynamiczną kontrolę hałasu wirnika w celu zmniejszenia rezonansu między łopatkami, gdy obracają się wokół własnej osi przy dużych prędkościach. Polimerowa bawełna Mandala pochłania dźwięki o wyższych częstotliwościach, takie jak wiatr lub inne wentylatory, a magnetyczny silnik bezszczotkowy zmniejsza tarcie i sprawia, że ogólna praca jest mniej hałaśliwa. Dzięki tym wszystkim cechom, na pewno nie usłyszysz już nic więcej od swojego wentylatora!

RedRoad V17
RedRoad V17

Poziom hałasu odkurzacza V17 jest tak niski, że w końcu uwolni Ciebie i Twoją rodzinę od ciągłego natłoku głośnych dźwięków z otoczenia.

Akcesoria zewnętrzne

RedRoad V17 ma moc, która sprawi, że Twój dom będzie nieskazitelnie czysty. Urządzenie zostało wyposażone w mocny silnik, który jest trwały i przyjazny dla środowiska, a także w szybszą filtrację, dzięki czemu nie umknie Ci żaden brud z trudno dostępnych miejsc. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwości manewrowania w dowolnym miejscu w domu, odkurzacz bez problemu posprząta wszystko, od sierści zwierząt domowych po króliki kurzu na dywanach i meblach! Ciesz się posiadaniem tylko jednego narzędzia do sprzątania, które pozwoli Ci zrobić wszystko za jednym razem, a jednocześnie zapewni dłuższą niż kiedykolwiek wcześniej żywotność odkurzacza dzięki wszystkim tym ulepszeniom wprowadzonym przez inżynierów, którzy wiedzą, co robią, jeśli chodzi o wysokiej jakości odkurzacze

RedRoad zdaje sobie sprawę, że życie może być zajęte i czasami chcesz się po prostu zrelaksować. Z najwyższej klasy cyfrowym silnikiem bezszczotkowym maglev, zoptymalizowaną konstrukcją kanału powietrznego, V17 oferuje najwyższą siłę ssania w tej kategorii! Moc znamionowa 450W twojego głównego urządzenia da 155AW ssania z podciśnieniem 26500pa (i na tym nie koniec). Dlaczego nie skorzystać z tak dużej mocy ssania do głębokiego czyszczenia?

Akcesoria V17 to m.in. przedłużka, ssawka szczelinowa z diodami LED oświetlającymi ukryte cząsteczki kurzu, szeroka ssawka i wąż do odkurzania niewidocznych miejsc, takich jak spód samochodu czy wnętrze szuflady. Główna szczotka ma włosie, które czyści podłogi głęboko w szczelinach, a także zabrudzenia na ścianach i powierzchniach mebli przy krawędziach. Zmotoryzowana szczotka do usuwania roztoczy usuwa 99,9% sierści zwierząt domowych z łóżek, a także pluskwy w szwach materacy. Natomiast nasze nowe szczotki do odkurzania są idealne do klawiatur, karniszy, a nawet pasów bezpieczeństwa!

Łatwy do czyszczenia - nie pozwól aby Twój odkurzacz był brudny!

Sprzątanie domu nie jest trudniejsze niż czyszczenie RedRoad V17, które można wykonać za jednym naciśnięciem przycisku. Nie musisz się też martwić o żadne zapachy - wewnątrz pojemnika na kurz znajduje się nawet szczotka do głębokiej konserwacji, jeśli chcesz! Na górze znajdują się również filtry HEPA, więc po ponownym wyschnięciu odkurzacz pozostaje świeży i czysty jak nowy.

Błyskotliwe sprzątanie!

Jako osoba uzależniona od kawy, nie jestem w stanie powiedzieć, ile czasu i pieniędzy zaoszczędziło mi to małe urządzenie. RedRoad V17 wyposażony jest w kolorowy ekran OLED, który pokazuje żywotność baterii, napełniony kubek i przypomnienie o wymianie części eksploatacyjnych, a także ostrzeżenia o błędach w 13 językach! Do tego dochodzi jeszcze blokada spustu na przednim panelu, dzięki której Twoja ręka nie skurczy się podczas czyszczenia tych trudno dostępnych miejsc.

Mocna bateria i nowoczesny design!

Wiesz, co jest lepsze od czystego domu? Bezprzewodowy odkurzacz, który działa dłużej. Ten kompaktowy model ma wydłużoną żywotność baterii, która pozwoli Ci odkurzyć 200 metrów kwadratowych zanim wyczerpie się zasilanie w trybie Eco, a do tego waży tylko 1,7 kg!

Odkurzacz bezprzewodowy RedRoad V17 rozwiązał problem zużywania się i utraty wydajności w wyniku częstego używania w różnych trybach. Dzięki odłączanej baterii, klienci nie muszą już martwić się o wymianę całych urządzeń lub szukanie napraw w fabryce, gdy ich baterie stracą ładunek; mogą po prostu kupić zapasową!

RedRoad V17 jest idealnym rowerem dla Ciebie, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na paliwie i mieć niezawodny środek transportu. Posiada on zaawansowany, wbudowany system zarządzania baterią, który z dużą precyzją monitoruje jej żywotność, odpowiednio kontroluje rozładowanie i pokazuje, ile czasu pozostało do momentu, gdy będzie wymagała naładowania lub wymiany z powodu uszkodzenia w wyniku nadmiernego użytkowania.

Ponadto RedRoadV17 posiada 2-letnią gwarancję

Więcej na temat tego urządzenia przeczytasz na https://redroad.cc/

.

Artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej