Relaks relaksowi nierówny – audiobook odpowiedzią na potrzebę

Relaks w ogrodzie - słuchaj audiobooków
Relaks w ogrodzie - słuchaj audiobooków

Pasjonaci domowych warzywników i kwiatowych rabat pewnie zgodzą się co do tego, że ogrodnictwo uczy cierpliwości. Wiedza zdobywana każdego sezonu okazuje się na wagę złota w kolejnych latach, a kapryśna pogoda potrafi w mig zniweczyć efekty ciężkiej pracy. Mimo to, prace ogrodowe niesłychanie relaksują, choć i one nie zawsze są w stanie przegonić natrętne myśli o obowiązkach i problemach dnia codziennego. Właśnie dlatego warto sięgnąć po audiobooki. Odpowiednio dobrana pozycja sprawi radość, dostarczy kolejnej dawki potrzebnej wiedzy lub nauczy czegoś, o czym zawsze marzyliśmy, a może nigdy wcześniej nie starczyło na to czasu. Dzięki podcastowi „Praktyki świadomej uważności” wypielęgnujemy swój mentalny ogród na podobieństwo tego realnego, poradnik „Zioła na talerzu” pozwoli nam lepiej przyjrzeć się chwastom, które do tej pory uważaliśmy za szkodniki, a „Wyrwa” dostarczy dreszczyku emocji, dzięki któremu żmudne pielenie pójdzie nam dużo sprawniej.

Storytel dysponuje ogromną bazą tytułów, co może onieśmielać osoby rozpoczynające przygodę z audiobookami. Czego szukać? Jak z tego korzystać? Na szczęście pytania te nikną równie szybko, jak się pojawiają, ponieważ obsługa aplikacji jest intuicyjna i nadzwyczaj prosta. Co bardzo istotne, zwłaszcza dla pasjonatów natury, wybranych pozycji możemy słuchać także bez dostępu do sieci, co daje nam dodatkową porcję wygody i komfortu. Seria dodatkowych opcji, które w znaczącym stopniu ułatwiają korzystanie z platformy, tylko pogłębia ogólny zachwyt, który pojawia się już przy pierwszych kontaktach ze Storytel.

Z audiobookiem w hamaku

Relaks w ogrodzie - słuchaj audiobooków
Relaks w ogrodzie - słuchaj audiobooków

Rzeczą oczywistą jest fakt, że nie wszyscy relaksują się w ogrodzie w taki sam sposób. Dla wielu z nas to tylko porośnięty trawą zakątek ciszy i spokoju, w którym możemy bezkarnie wyciągnąć się w hamaku czy na bujanym fotelu. Odpowiedni kompan przyda się zatem i w takich okolicznościach. Niezależnie od tego czy będzie to zabawna opowieść z licznymi zwrotami akcji, leniwie płynąca powieść obyczajowa czy też kryminał o zaskakującym finale, pewne jest jedno – audiobook to najwygodniejsza forma dostarczenia sobie podobnej rozrywki. Niestraszne mu ostre słońce czy moczenie nóg w basenie. Jedyne czego potrzebujemy, to para ulubionych słuchawek i porywająca lektura. Reszta, wraz z upragnionym relaksem, przyjdzie sama.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny