Zarządzanie nieruchomościami w XXI wieku - AI zamiast Excela

W ostatnich dziesięcioleciach szereg czynności związanych z zarządzaniem nieruchomościami było wykonywanych ręcznie, przy użyciu poczty elektronicznej i programu Excel. Dziś pracę usprawniają nowoczesne narzędzia i systemy, które znacząco usprawniają obsługę posiadanego portfela nieruchomości.

Przyjazna dla użytkowników aplikacja REZONE została opracowana zgodnie z rzeczywistymi potrzebami tych osób i firm, które zajmują się zarządzaniem nieruchomościami. Jest to w pełni skalowalny system, dedykowany dla deweloperów, zarządców nieruchomości, asset managerów, facility managerów, inwestorów indywidualnych oraz funduszy inwestycyjnych, którzy stoją przed wyzwaniem, jakim jest obsługa rosnącej liczby obiektów handlowych i wynajętych lokali usługowych.

Aplikacja do obsługi najmu nieruchomości REZONE konsoliduje księgowość, zarządzanie najemcami, bieżącą obsługę i umowy na jednej platformie. Dzięki temu możemy bardzo wygodnie zarządzać portfelem nieruchomości zarówno z komputera, jak i telefonu. Oznacza to oszczędność czasu, wzrost efektywności oraz większe zyski – wyjaśnia Kamil Szalewski, co-founder & CTO w Petram.app sp.zo.o dostawcy aplikacji REZONE.

Jakie funkcjonalności oferuje aplikacja do obsługi najmu REZONE?

Aplikacja do zarządzania nieruchomościami pozwala na zautomatyzowanie wielu rutynowych czynności. Wśród nich znajdują się między innymi generowanie faktur czynszowych, indeksacja wysokości czynów, rozliczanie mediów, refakturowanie najemców, rozliczanie kosztów eksploatacyjnych nieruchomości, wysyłka faktur do najemców i prowadzenie korespondencji z nimi, księgowanie nieruchomości ‒ poprzez integrację z popularnymi systemami księgowymi dostępnymi na rynku, jak np. SYMFONIA.

To jeszcze nie koniec możliwości REZONE. Moduł REZONE mobile oferuje szereg przydatnych funkcjonalności najemcom, zarządcom i właścicielom nieruchomości. Najemcom umożliwia szybki dostęp umów najmu i faktur, pozwala na realizację płatności online, ułatwia zgłaszanie usterek i weryfikację statusu napraw oraz zapewnia szybki kontakt z opiekunem. Zarządzający nieruchomościami mają z kolei możliwość przeglądania bieżących spraw dotyczących nieruchomości za pomocą interaktywnej mapy i odczytywania wskazań liczników. Właściciele obiektów komercyjnych mają natomiast zapewniony wgląd w wyniki finansowe posiadanych nieruchomości czy dostęp do zgłoszeń usterek i napraw 24h/7.

Moduł property task manager służy natomiast do planowania zadań związanych z obsługą najmu nieruchomości, pilnowania ich terminowego wykonania, jak i weryfikacji statusu realizacji.

Zobacz więcej: Zarządzanie najmem lokali użytkowych na https://rezone.app/

Dlaczego do zarządzania nieruchomościami warto wybrać REZONE?

Aplikacja do obsługi najmu lokali REZONE nie tylko oszczędza czas, ale także zapewnia bardzo dobry przegląd wszystkich nieruchomości znajdujących się w portfelu danego inwestora. Dzięki temu cały proces administracyjny przebiega płynnie i bezproblemowo. Integracje zarówno z oprogramowaniem księgowym, jak i systemami płatności sprawiają, że wszyscy użytkownicy mają pod ręką aktualne informacje, bez potrzeby wykonywania prac ręcznie. Co ważne, aplikację REZONE można wykorzystać do obsługi od jednej do nawet kilkuset wynajmowanych nieruchomości bez utraty przejrzystości i dokładności raportowania.

REZONE – przełomowa aplikacja do zarządzania wynajętymi lokalami
REZONE – przełomowa aplikacja do zarządzania wynajętymi lokalami


artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny