Ramy i ramki na zdjęcia

Ramy na obrazy i ramki do zdjęć

Klasyczne ramki na zdjęcia – gdzie kupić?

Jeżeli chcesz kupić gotową ramkę na jeden obraz bądź zdjęcie, warto będzie zajrzeć na www.ramka.pl – zwłaszcza, jeżeli poszukujesz ramki w konkretnym:

 • rozmiarze
 • kolorze
 • stylu
 • materiale

Ramy do obrazów, które możesz tam znaleźć, cechuje najwyższa jakość. Nie lubisz chińskich ramek wątpliwej jakości i zastanawiasz się, gdzie kupić porządny produkt, który będzie stanowił dekorację mieszkania? Otóż… właśnie tutaj! W sklepie znajdziesz ponad 550 ram, jakie dostępne są na wymiar – oczywiście, wybrany dowolnie przez klienta. Ramka do zdjęć, którą możesz wybrać w sklepie, na pewno doskonale dopełni i podkreśli wnętrze każdego pomieszczenia, wpasowując się w jego design. Ramy do obrazów wykonywane są zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów. Możesz więc dopasować dowolną oprawę zdjęcia do aranżacji nie tylko całego pomieszczenia, ale i całego… domu. Materiały, z jakich produkowane są ramki w sklepie ramka.pl, to m.in.:

 • drewno
 • drewno egzotyczne
 • plastik
 • aluminium
 • MDF

Ramki dostępne są w fantazyjnych materiałach i kolorach, więc naprawdę jest w czym wybierać! Dzięki odpowiednio dobranej ramce możesz stworzyć niezwykłą kolekcję zdjęć, jaka stanie się ozdobą… samą w sobie.

Rama do obrazu

 Ramki na zdjęcia, a stylizacja pomieszczenia

Ramki drewniane będą doskonale pasować do wszystkich tradycyjnych bądź rustykalnych aranżacji wnętrz. Egzotyczne drewno może zaś podkreślić aranżację boho bądź nawet… tę minimalistyczną! A co powiesz na aluminiową ramkę? One chyba najlepiej podkreślają zarówno nowoczesne, jak i loftowe pomieszczenia. Ramka obrazu może być również, według życzenia: półmatowa, matowa albo połyskowa. Dzięki temu, z całą pewnością zwiększysz swoje „pole manewru” podczas aranżowania wybranego pomieszczenia w mieszkaniu. Jeżeli chodzi o styl ramek, jakie możesz wybrać w sklepie – możesz być więc naprawdę dość… mocno zaskoczony.

Jak widzisz, rama na obraz nie jest dziś jedynie dodatkiem do wnętrza, bowiem potrafi doskonale… nadać mu całościowy wyraz! Ramka może być z powodzeniem dopasowana do angielskiego, francuskiego, minimalistycznego, prowansalskiego, etnicznego, klasycznego czy modnego, skandynawskiego stylu całego mieszkania. Możesz do woli przebierać nie tylko w stylu ram, ale również w ich… zdobieniach. Co powiesz na przetarcia, żłobienia albo złote refleksy? W sklepie ramka.pl możesz wybrać ramkę taką, jaka doskonale wpasuje się do wybranego pomieszczenia!

Co najlepsze, ceny ramek wcale nie są kolosalne. Zaczynają się bowiem od typowo „marketowych”, a więc naprawdę niskich kwot – zaś kończą na drogich i ekskluzywnych oprawach. A więc, możesz dzięki ramce zyskać niepowtarzalny klimat w mieszkaniu i to na… totalnie każdą kieszeń!

Ramy do obrazów i zdjęć

Multiramy oraz ramy na wymiar

Czy warto wykorzystać multiramki do ozdobienia pomieszczenia?

Oczywiście, że tak! Multiramy są to inaczej ramki dedykowane na kilka zdjęć. Są zatem doskonałym pomysłem na... modny kolaż w mieszkaniu! W multiramkach możesz zestawiać ze sobą ulubione zdjęcia np. ze ślubu czy urodzin dziecka, a także dowolnie zmieniać je w momencie, kiedy zechcesz odświeżyć design wnętrza bądź wstawić aktualne zdjęcia w multiramkę. Szybko przekonasz się, że ściana z taką układanką ramek… nigdy nie będzie nudna! Możesz zdecydować się na multiramy w aż dziesięciu różnych kolorach, składającą się z:

 • 2 zdjęć
 • 3 zdjęć
 • 4 zdjęć
 • 5 zdjęć
 • 8 zdjęć

Chcesz w kreatywny sposób ułożyć na ścianie pamiątki w postaci zdjęć z ukochaną osobą albo swoją rodziną? A może masz ochotę podarować komuś kolaż w postaci kilku zdjęć ze wspólnych wakacji? Multiramy to najlepsze rozwiązanie również na… pomysłowy podarunek! Multiramy na ramka.pl są doskonale uporządkowane, sfotografowane i opisane – a więc, z całą pewnością znajdziesz wśród nich „te idealną”, którą będziesz mógł wręczyć komuś jako… nietuzinkowy prezent!

Rama na zamówienie

Ramy na wymiar do mieszkania

Jeżeli chcesz oprawić konkretne zdjęcie bądź plakat, warto będzie rozważyć opcję zamówienia ramki na wymiar. Sklep ramka.pl posiada szerokie doświadczenie oraz wyposażoną pracownię, w której profesjonalnie tworzone są wszystkie oprawy zdjęć na wymiar. Możesz więc zdecydować się na ramkę nie tylko w wybranym wymiarze, ale również kolorze i stylu! Spersonalizowana ramka na wymiar będzie również świetnym pomysłem na… prezent urodzinowy!

Mało tego, istnieje też opcja wgrania zdjęcia, jakie może zostać oprawione w wybranej ramce. Możesz sprawdzić, jak taka ramka będzie wyglądała, dzięki wygodnemu konfiguratorowi tworzenia ram w sklepie! A więc, odpowiednio skonfigurowane zdjęcie zostanie wydrukowane i oprawione w wybranej ramie. Jest to więc opcja znakomita nie tylko na udekorowanie swojego mieszkania, ale również pomysł na bardzo nietypowy, oryginalny upominek z dowolnej okazji!

Ramka na zdjęcia

W sklepie www.ramka.pl możesz zamówić ramki na zdjęcia w dowolnym, wymarzonym wymiarze – jednak nie tylko z wybranym przez siebie wydrukiem, ale również… wykonaniem w passe-partout! Jest to nic innego, jak francuski wynalazek, będący kartonowym obramowaniem przeznaczonym do eksponowania różnych kompozycji – m.in. obrazów, fotografii, grafik ściennych, plakatów bądź kolaży. Ramki passe-partout, które możesz zamówić dodatkowo w sklepie, będą mogły:

 • stworzyć dodatkową przestrzeń wokół oprawianego zdjęcia czy obrazu, przez co będzie on lepiej wyeksponowany
 • zabezpieczyć oprawiany obraz lub zdjęcie przed przedostającą się do nich wilgocią

A więc, ramka passe-partout może nie tylko podnieść wizualną atrakcyjność oprawionego obrazu bądź ulubionego zdjęcia, ale też ochronić je przed zniszczeniem na… wiele lat!

Ramy na wymiar

Pamiętaj o tym, że…

Zanim przejdziesz do zakupienia wymarzonej ramki na zdjęcia zastanów się dobrze, jak dopasować ją możesz do wybranej aranżacji przestrzeni. Bowiem dzięki odpowiednio dobranej ramce na obraz czy zdjęcie, z całą pewnością podkreślisz design swojego domu bądź mieszkania – ewentualnie konkretnego pomieszczenia, które chcesz udekorować. Ramki na zdjęcia mogą sprawić, że wybrane wnętrze stanie się np. bardziej rodzinne bądź też klimatyczne, zyskując indywidualny charakter.

Odpowiednio dobrane ramki do zdjęć spełnią oczywiście również rolę niepowtarzalnej… dekoracji mieszkania. Właśnie dlatego należy pamiętać o tym, że niezwykle ważna jest stylistyka, materiał, a także dobra jakość wykonania ramek na zdjęcia bądź obrazy. Gdzie kupić ramki na zdjęcia, które spełnią wszystkie te warunki? Sprawdź koniecznie ofertę sklepu ramka.pl i stwórz dzięki wybranej oprawie… wymarzoną dekorację mieszkania!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny