ROIDMI Eve Plus – samoopróżniający i samosterylizujący się odkurzacz

Odkurzacz na sierść zwierząt i szkodliwe drobnoustroje

ROIDMI Eve Plus to nowoczesny robot sprzątający, który zrewolucjonizował rynek. Dzięki niemu wiele gospodyń domowych przekonało się już, że sprzątanie domu może być przyjemnością. Odkurzacz okazuje się pomocny dla każdego, kto zmaga się z jakimś problemem – dla właścicieli zwierząt narażonych na sierść pupili, kobiet w zaawansowanej ciąży czy pracujących mam, które muszą zajmować się dziećmi. Urządzenie działa zupełnie samodzielnie, pozwalając gospodyniom domu odpoczywać, pilnować pociech, pracować lub oddawać się przyjemnościom. ROIDMI Eve Plus jest sprzętem, który uwalnia od codziennych obowiązków. Warto zaznaczyć, że nie jest to odkurzacz, którego zadaniem jest wyłącznie zbierać kurz i brud z podłogi. Urządzenie ma także zdolność do wycierania powierzchni, ponieważ jest jednocześnie mopem próżniowym. Cały brud, który robot zbierze podczas czyszczenia mieszkania, wrzuca do specjalnego pojemnika. To ogromne udogodnienie dla wszystkich, którzy dbają o czysty dom, jednak nie zawsze mają na to czas, siłę lub chęci.

Jedną z najważniejszych funkcji ROIDMI Eve Plus jest samosterylizacja, a więc usuwanie drobnoustrojów z otoczenia i samodzielne czyszczenie się urządzenia. Robot sprzątający posiada w wyposażeniu stację dokującą, w której odbywa się jego całkowita sterylizacja. System sterylizacji jest jednym z najlepiej rozwiniętych wśród obecnie dostępnych robotów sprzątających na rynku. W zaledwie 12 sekund pozwala on na wysterylizowanie pomieszczenia, a więc usunięcie z niego szkodliwych drobnoustrojów czy alergenów, takich jak sierść zwierząt. Aby podejrzeć proces sterylizacji, wystarczy monitorować inteligentny ekran LED. Osoby z alergią będą mogły oddychać swobodnie! Wystarczy zaopatrzyć się w odkurzacz ROIDMI Eve Plus ze strony https://www.roidmi.com/en/p-eveplus.html, aby ułatwić życie wszystkim alergikom w domu.

ROIDMI Eve Plus – z tym odkurzaczem zadbasz o dom i siebie!
ROIDMI Eve Plus – z tym odkurzaczem zadbasz o dom i siebie!

Dezodoryzacja, technologia aktywnego tlenu i filtr HEPA

Kolejną zaletą odkurzacza jest umiejętność samodzielnego sprzątania po sobie, co profesjonalnie określa się samoopróżnianiem. Robot potrafi automatycznie opróżnić pojemniczek na kurz, do którego zbiera odpady. W ten sposób może usunąć bakterie czy wirusy, które mogłyby zaszkodzić domownikom. Samoopróżnianie czyni ROIDMI Eve Plus inteligentnym koszem na śmieci. Potrafi on sam wyczyścić się, gdy tylko się napełni. Warto dodać, że robot sprzątający ma pojemnik na kurz o pojemności 3 litrów. Może bez przerwy zbierać do niego brudy z mieszkania nawet przez 60 dni! Na pewno docenią to osoby, które są mniej sprawne ruchowo albo zwyczajnie nie mają czasu na porządki.

ROIDMI Eve Plus ma także zdolność do usuwania zapachów dzięki technologii aktywnego tlenu. Funkcja ta daje pewność, że długo nie opróżniając pojemnika na kurz, nie przesiąknie on brzydkimi zapachami albo nie zaczną mnożyć się tam bakterie. W robocie sprzątającym znajduje się generator cząstek dezodoryzujących, który razem z systemem sterylizacji wykorzystuje filtr HEPA oraz technologię aktywnego tlenu w celu usuwania drobnoustrojów. Brud zamykany jest do pojemnika, natomiast toksyczne zapachy (np. papierosów i chemikaliów) zostają całkowicie zneutralizowane. Warto dodać, że technologię tę wykorzystuje się również do sterylizowania sprzętów medycznych.

Najlepszy robot sprzątający? Poznaj odkurzacz ROIDMI Eve Plus!

Długa praca odkurzacza i sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji

Odkurzacz sprzątający ROIDMI Eve Plus został wyposażony w ruchomą i obrotową dyszę, za pomocą której można perfekcyjnie poradzić sobie z dowolną przestrzenią. Urządzeniu nie będzie straszna nawet krzywa podłoga, ponieważ z łatwością się do niej dopasuje. Odkurzacz ma również regulowane automatycznie szczotki, które są obrotowe. Oprócz odkurzania ROIDMI Eve Plus mopuje też podłogi, co sprawia, że jest naprawdę innowacyjnym urządzeniem. Dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności 250 ml robot sprzątający może bardzo dokładnie umyć podłogi tuż po ich odkurzeniu. Będzie przy tym starannie omijał napotykane po drodze przeszkody, ponieważ wyposażony został w anty uderzeniowe czujniki, a także czujniki podczerwieni.

W robocie sprzątającym ROIDMI Eve Plus znajduje się silna bateria o pojemności 5200 mAh. Pozwala ona na aż 250 minut nieprzerwanej pracy, co umożliwia dokładne posprzątanie nawet bardzo dużego domu jednorodzinnego. W momencie, gdy bateria zacznie się wyczerpywać, urządzenie powróci do bazy ładującej – dzieje się to na poziomie 15% baterii. Robot sprzątający wznowi czyszczenie podłóg od momentu, w którym je przerwał, gdy naładuje się przynajmniej do 80%. Jak widzisz, kupno odkurzacza może być znakomitym rozwiązaniem dla każdej osoby, która nie może lub nie ma ochoty samodzielnie sprzątać mieszkania.

Odkurzacz pracować może nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Służy do tego dedykowana aplikacja, na której można stworzyć układ domu lub mieszkania i podzielić je na strefy, tworząc mapę pracy dla ROIDMI Eve Plus. Można ją w dowolnym momencie zmodyfikować, np. zaznaczając pomieszczenia, do których robot sprzątający ma nie wjeżdżać. Kupując inteligentny odkurzacz ze strony RTV EURO AGD zyskasz urządzenie, dzięki któremu łatwiej będzie zadbać o czystą przestrzeń, nawet jeśli jesteś w pracy lub na wakacjach.

ROIDMI Eve Plus – z tym odkurzaczem zadbasz o dom i siebie!
ROIDMI Eve Plus – z tym odkurzaczem zadbasz o dom i siebie!

Wielofunkcyjne urządzenie, które każdemu ułatwi życie!

Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań, umiejących znacznie podnieść komfort codziennego życia, naprawdę warto pomyśleć nad zakupem robota sprzątającego ROIDMI Eve Plus. Nie dość, że można sterować nim z dedykowanej aplikacji na smartfonie, można również wydawać odkurzaczowi polecenia głosowe. Inteligentne sterowanie urządzeniem pozwala na budowanie, wyznaczanie  modyfikowanie tras sprzątania, ale też nanoszenie przeszkód i monitorowanie czasu pracy, stanu baterii oraz miejsca w pojemniku na kurz.

Nie chcesz już więcej martwić się o czystość domu? Masz dość fruwającej sierści zwierząt i unoszącego się wszędzie kurzu? Z robotem sprzątającym ROIDMI Eve Plus codzienność stanie się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza! Inteligentny odkurzacz wyręczy każdą zapracowaną mamę, kobietę w ciąży, schorowaną czy aktywną zawodowo osobę. Pamiętaj, że każdy z nas zasługuje na codzienny odpoczynek i czyste mieszkanie. ROIDMI Eve Plus pozwoli na obie te rzeczy jednocześnie.

Artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny