Zasłony na wymiar – co to za produkt?

Gotowy produkt nie zawsze spełnia oczekiwania – czy to pod kątem estetyki, wzornictwa czy wymiarów. Rozwiązaniem są wówczas zasłony na wymiar (sprawdź na: www.dekorujonline.pl). Są one szyte na indywidualne zamówienie zgodnie z podanymi wymiarami, a więc otrzymujesz produkt idealnie dopasowany do twojego okna i wnętrza. Wymiar zasłony będzie w stu procentach odpowiadał twoim potrzebom. Idealnie dopasowana zasłona wprowadzi do wnętrza wrażenie spójności i harmonii. Będzie stanowić tak zwaną kropkę nad i. Źle dopasowane zasłony mogą bowiem skutecznie zepsuć cały wystrój, odciągając uwagę od pozostałych elementów aranżacji.

Zasłony szyte: rolety rzymskie

Szycie firan i zasłon nie ogranicza się tylko do klasycznych modeli. Mogą to być firany szyte lub różne wersje zasłon do twojego wnętrza. Świetnie sprawdzają się rolety rzymskie. Są to rolety, wykonane z tkaniny i ułożone w poziome fałdy. Oczywiście występują w szerokiej gamie kolorystycznej, jak również mogą być pokryte wybranym deseniem (na przykład w kwiatki, w kratkę czy inny wzór). Ich ogromną zaletą jest fakt, że są zarówno dekoracyjne, jak i funkcjonalne. W zależności od zastosowanego materiału mogą skutecznie zaciemniać pomieszczenie. Ponadto regulowanie dopływu światła do pomieszczenia jest bardzo łatwe – podciągnięte do góry wpuszczają więcej światła, a zaciągnięte w dół mogą całkowicie zaciemnić wnętrze. Oczywiście zasłony te występują w wielu różnych rozmiarach.

Kiedy uszycie zasłon na wymiar sprawdzi się najlepiej?

Kiedy warto wybrać zasłony szyte na wymiar? To rozwiązanie sprawdzi się w zasadzie w większości przypadków. Niemniej są sytuacje, w których będzie szczególnie korzystne – na przykład wtedy, gdy masz utrudniony dostęp do okien, a chcesz by zawsze nienagannie się prezentowały. Rolety rzymskie na wymiar sprawdzą się z kolei w wielu różnych aranżacjach; idealnie dopełnią wnętrze w stylu rustykalnym czy prowansalskim. Z powodzeniem zastąpią firanę. Nie każdy może sobie bowiem pozwolić na wiszące firanki. To ponadczasowe zasłony, które nigdy nie wyjdą z mody – szczególnie, jeśli zdecydujesz się na modele w neutralnych kolorach.artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny