Dzień Kobiet z bukietem kwiatów

Międzynarodowy Dzień Kobiet to święto wszystkich Pań, które przypada na 8 dzień marca. Tego dnia celebrują wszystkie kobiety, niezależnie od wieku. Aby umilić im ten czas, warto postawić na drobny upominek. W tym celu świetnie sprawdzą się czekoladki czy życzenia. To jednak nie wszystko. Chcąc podkreślić wyjątkowość płci pięknej, dobrze wybrać dla niej też kwiaty. Dlaczego róże na Dzień Kobiet będą najlepszym rozwiązaniem?

Przede wszystkim dlatego, że jest to prezent bardzo uniwersalny. Pasuje więc zarówno dla dziewczynek, nastolatek, jak i kobiet dorosłych. Stawiając na klasykę, zyskasz w oczach osoby obdarowanej. Jednocześnie unikniesz sytuacji, w której miałbyś podarować niechcianą rzecz.

Róża to ponadczasowy i bardzo elegancki kwiat. Zupełnie inaczej prezentuje się na tle stokrotek czy tulipanów. Jest oryginalna, kojarzy się też z namiętnością. Jeśli chcesz podarować ją ukochanej, postaw na kolor czerwony. W przypadku innych bliskich Ci osób wybierz bardziej stonowane kolory np. biel, róż. Młode osoby z pewnością zachwycą się kwiatami w nietuzinkowych barwach, np. błękicie czy czerni.

Róże w boxie na Dzień Kobiet - dlaczego to dobry pomysł?
Róże w boxie na Dzień Kobiet - dlaczego to dobry pomysł?

Sprawdź na www.RoseDuChateau.com

Róże na Dzień Kobiet - cięte czy w pudełku?

Większość kobiet uwielbia kwiaty bez względu na ich formę. Warto jednak pamiętać, że róże cięte szybko więdną. Żywy bukiet będzie więc cieszył oko jedynie około tygodnia. Czas ten oczywiście zależy od pierwotnej kondycji roślin, ich zabezpieczenia, a także późniejszej pielęgnacji. Jeśli zależy Ci na długotrwałym efekcie i zaskoczeniu, sięgnij po róże na Dzień Kobiet w pudełku. Czym się one charakteryzują?

Żywe róże w boxie to prawdziwe, cięte kwiaty, które są w specjalny sposób konserwowane, aby mogły cieszyć swoim widokiem nawet 2 lata! Kwiaty po przycięciu i pielęgnacji umieszcza się w eleganckim pudełku. Jest ono wykonane z trwałych materiałów, które nadają całości luksusowego wyglądu. Sięgając po kwiaty z oferty RoseDuChateau.com możesz wybrać nie tylko kolor róż, ale także flowerboxa. Wszystko po to, aby stworzona przez Ciebie kompozycja najlepiej pasowała do osoby, która ją otrzyma.

Róże w boxie na Dzień Kobiet - dlaczego to dobry pomysł?
Róże w boxie na Dzień Kobiet - dlaczego to dobry pomysł?

Sprawdź na www.RoseDuChateau.com

Długowieczne róże na Dzień Kobiet nie tylko jako prezent

Kwiaty w pudełku na Dzień Kobiet są nie tylko formą prezentu. Świetnie sprawdzą się jako ozdoba wnętrza domu czy mieszkania. Prezentującą się wyjątkowo kompozycją kwiatową możesz udekorować swój salon, jadalnię, korytarz czy nawet łazienkę. Flowerbox dobrze wygląda zarówno na stoliku, kuchennej ladzie czy postawiony w kącie na podłodze. Jeśli wciąż wahasz się nad wyborem prezentu dla płci pięknej, sięgnij po róże w specjalnym opakowaniu. Osoba, która je otrzyma, nie będzie musiała ich przycinać czy zmieniać w nich wody. To prosty, subtelny i praktyczny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy każdej damy.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny