W kierunku globalizacji

Produkcja maszyn na całym świecie, niemal na każdym kontynencie to znacząca przewaga konkurencyjna marki Sany (sprawdź na: www.maufer.pl) nad innymi producentami ciężkiego sprzętu. Na całym świecie Sany posiada 25 fabryk, w których produkowane są różnego rodzaju maszyny:

  • Szanghaj – główna siedziba spółki; produkcja koparek, ładowarek kołowych, żurawi gąsienicowych oraz dźwigów samochodowych,
  • Pekin – produkcja palownic gąsienicowych oraz rozwiązań do energetyki wiatrowej – głównie turbin wiatrowych, a także fotowoltaiki,
  • Changsha w Chinach – produkcja sprzętu do betonu, sprzętu drogowego, maszyn portowych, ciężarówek, dźwigów
  • Shenyang w Chinach – produkcja ciężkiego sprzętu górniczego do wydobycia węgla,
  • Zhuhai w Chinach – produkcja maszyn portowych oraz morskich,
  • Xinjiang – produkcja maszyn do betonu, koparek, dźwigów samojezdnych i maszyn drogowych
  • Bedburg w Niemczech – produkcja koparek, dźwigów, maszyn portowych oraz sprzętu do prac ziemnych,
  • Stuttgart w Niemczech – produkcja pomp do betonu i innego sprzętu w tej dziedzinie we współpracy z firmą Putzmeister,
  • Pune w Indiach – produkcja dźwigów, koparek i pomp do betonu,
  • Peachtree City w USA – produkcja koparek, równiarek, ładowarek kołowych, wozideł przegubowych i maszyn portowych,
  • Jacarei w Brazylii – produkcja koparek i dźwigów.

Tak duży asortyment pozwala marce na dotarcie do wielu branż: budowlanej, górniczej, transportowej, drogowej, portowej, wydobywczej, a także energetycznej. Widok pracujących maszyn na każdym kontynencie zdecydowanie zwiększa świadomość marki.

Sany bije kolejne rekordy za granicą

Poza Chinami, Sany w ostatnim roku – 2021 – osiągnął przychody na poziomie 314,5 mln USD. W odniesieniu do 2020 roku, to wzrost aż o 54%. Sprzedaż ilości koparek także się podwoiła – w 2021 roku ilość ta przekroczyła liczbę 22 tysięcy sztuk. Raport za 2021 rok opublikowany przez KHL Group, wskazuje na niesamowity postęp. Sany obecnie zajmuje 3 miejsce na świecie w sprzedaży maszyn budowlanych. Taki wzrost wskazuje na tendencję oraz dążenie do prześcignięcia Caterpillar oraz Komatsu i objęcia 1. miejsca w skali światowej.

O dynamicznym rozwoju marki za granicą, świadczy wchodzenie na kolejne rynki. Sany od niemal 2 lat istnieje także na rynku polskim. Sprzedaż prowadzona jest w sieci dealerskiej obejmującej wszystkie województwa. Jednym z autoryzowanych dealerów jest firma Maufer S.C z Nowego Sącza, działająca na terenie województwa małopolskiego. Oprócz sprzedaży koparek, Maufer oferuje także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny koparek Sany. Klienci na start otrzymują gwarancję na maszyny Sany – 5 lat lub 10 tysięcy motogodzin, w zależności od tego co wystąpi jako pierwsze.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej