Skup aut - czemu warto się nim zainteresować?

Skup aut www.skupauta.pl działa na bardzo prostej zasadzie, ponieważ właściciele samochodów muszą jedynie skontaktować się z przedstawicielami skupu, a następnie dogadać wszelkie szczegóły transakcji. Co najważniejsze w skupie można sprzedać praktycznie każde auto (niezależnie od jego marki lub modelu). Są to samochody terenowe, dostawcze, osobowe, poleasingowe, flotowe, powypadkowe, krajowe, z firm windykacyjnych, sprowadzane, od pierwszych właścicieli, uszkodzone, całe czy też z banków. Oczywiście ostateczny wpływ na wycenę auta będzie miał jego stan techniczny. Istotnymi kryteriami w tym zakresie są również: przebieg, przebyte awarie, rok produkcji i wyposażenie.

Decydując się na skorzystanie z oferty skupu aut nie traci się energii. Wszystkie formalności (a jest ich niewiele) załatwia się w krótkim czasie, a na końcu podpisuje się umowę kupna-sprzedaży. Po podpisaniu takiej umowy klient otrzymuje gotówkę, którą może wydać na dowolnie wybrany cel. Co istotne można się również zdecydować na przelew. Wizyta w skupie auta pozwala na omijanie stacji diagnostycznych. Kierowcy nie muszą umieszczać ogłoszeń w Internecie czy też w prasie. Wystarczy odrobina zaangażowania i otrzyma się godziwą zapłatę za samochód.

Skup aut - czym przyciąga do siebie klientów?

Popularność skupu aut rośnie z każdym kolejnym miesiącem, a to wszystko ze względu na to, że w ten sposób sprzeda się auto w dowolnym stanie technicznym. Oczywiście im lepszy stan, tym więcej pieniędzy można otrzymać za samochód. Wszystko zostanie przeprowadzone ekspresowo. Pracownik ustali z klientem dogodny termin, a na wycenę można się umówić w formie online. Wystarczy przesłać podstawowe informacje na temat auta, dołączyć kilka zdjęć, opisać jego historię i wysłać formularz. Następnie klient otrzyma wycenę i pozostanie mu ją zaakceptować lub też odrzucić. Skup aut to bardzo dobry wybór dla wszystkich tych osób, którym zależy na czasie. Dodatkowe zalety w przypadku takiej oferty to:

  • możliwość sprzedaży auta w każdym stanie technicznym i wieku, przyjmowane są wszystkie dostępne modele,
  • minimum formalności (wystarczy wycenić auto, dostarczyć komplet dokumentów: dowód osobisty, ubezpieczenie OC, karta pojazdu i dowód rejestracyjny, a na koniec podpisać umowę),
  • szybkość realizowanej transakcji.

Jeśli ktoś nie ma czasu, aby szukać kupca po całym mieście lub też uganiać się za nim w Internecie powinien zastanowić się nad skorzystaniem z tak ciekawej opcji.

Skup aut - krótkie podsumowanie

Do skupu aut udaje się obecnie coraz większe grono właścicieli samochodów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to bezpieczna i szybka forma sprzedaży własnego auta. Samochody wyceniane są w krótkim czasie i nie dochodzi przy tym do żadnych opóźnień. Klient z pewnością otrzyma atrakcyjną ofertę cenową, a ustalona kwota może zostać wypłacona w gotówce. Wystarczy umówić się na spotkanie, przedstawić swoje oczekiwania, dogadać wszelkie detale i cieszyć się uzyskanymi pieniędzmi, które będzie można później przeznaczyć m.in. na zakup nowego samochodu.

artykuł sponsorowany

Powiązane artykuły