Wydajne chłodzenie, grzanie i osuszanie powietrza

Mobilny klimatyzator Fral Super Cool FSC09.1 posiada trzy funkcje, które mogą pracować niezależnie od siebie: chłodzenie i grzanie, a także osuszanie powietrza. Każda z tych opcji może pracować niezależnie od siebie, dzięki czemu to nowoczesne urządzenie może być wykorzystywane jako pompa ciepła, klimatyzator lub wydajny osuszacz powietrza: zależnie od aktualnych potrzeb i warunków atmosferycznych. Klimatyzator może być stosowany na wiele różnych sposobów, pomagając osiągnąć odpowiednią jakość i temperaturę powietrza. Może być on wykorzystywany do pompowania zimnego powietrza za pomocą specjalnej rury do pomieszczenia, stojąc w innym pomieszczeniu lub na zewnątrz, na przykład na balkonie. Może także zostać ustawiony wewnątrz pomieszczenia i funkcjonować jako osuszacz powietrza, odprowadzając całość skondensowanej wody do zbiornika, nie zmieniając temperatury powietrza. Klimatyzator Fral Super Cool FSC09.1 może być także stosowany do osuszania zimnych pomieszczeń, na przykład po wcześniejszym zalaniu- w tym przypadku woda jest zbierana do specjalnego pojemnika, a zimne jest odprowadzane na zewnątrz pomieszczenia.

Skuteczne chłodzenie z klimatyzatorem Fral Super Cool FSC09.1
Skuteczne chłodzenie z klimatyzatorem Fral Super Cool FSC09.1

Niewielkie rozmiary, wiele zalet

Dużą zaletą klimatyzatora o wysokości zaledwie 62 centymetrów są niewielkie wymiary, dzięki czemu jest on naprawdę kompaktowy i sprawdzi się w najmniejszych nawet pomieszczeniach, nie zajmując zbyt wiele przestrzeni. Klimatyzator to jedyne na rynku urządzenie, które może stać na zewnątrz i podawać do środka pomieszczenia schłodzone powietrze rurą o maksymalnej długości aż do 4 metrów, co pozwala zwiększyć efektywność chłodzenia nawet o 30 %, a jednocześnie zredukować hałas. Dodatkowym plusem jest fakt, że klimatyzator Fral Super Cool FSC09.1 może pracować w temperaturze sięgającej nawet 450 C, ponieważ posiada klasę ochrony IP23 i jest odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu może zostać zamontowany na zewnątrz budynku, np. na balkonie, i działać nawet w najcieplejsze dni.

Skuteczne chłodzenie z klimatyzatorem Fral Super Cool FSC09.1
Skuteczne chłodzenie z klimatyzatorem Fral Super Cool FSC09.1

Nowoczesny design i bogata funkcjonalność

Klimatyzator mobilny Fral Super Cool FSC09.1 posiada aż trzy prędkości pracy wentylatora, dzięki czemu każdy może dostosować moc pracy urządzenia do swoich potrzeb. Ciekawą opcją jest także funkcja Auto Restart, która pozwala automatycznie przywrócić pracę urządzenia, na przykład po chwilowym zaniku zasilania, a także funkcja Sleep, pozwalająca na pracę w trybie cichym. Co więcej, klimatyzator posiada klasę energetyczną A, dzięki czemu jego używanie jest ekonomiczne i nie zrujnuje domowego ani firmowego budżetu. Codzienne korzystanie z klimatyzatora Fral Super Cool FSC09.1 jest niezwykle łatwe dzięki zastosowaniu nowoczesnego wyświetlacza LCD i pilota umożliwiającego zdalne sterowanie. Kółka jezdne ułatwiają przesuwanie urządzenia, a zastosowanie dwóch filtrów powietrza sprawia, że klimatyzator zapewnia czyste i świeże powietrze w każdym pomieszczeniu.

Klimatyzator mobilny Fral Super Cool FSC09.1 jest polecany przez specjalistyczny sklep Uni-Lux.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny