Poddasze ocieplone pianką pur

  1. Doskonała szczelność dociepleń
  2. Nawet 70% niższe koszty ogrzewania
  3. Szybka i precyzyjna aplikacja
  4. Bezpieczeństwo i wydajność termoizolacji

Doskonała szczelność dociepleń

Termoizolacja wykonywana przy użyciu pianki poliuretanowej gwarantuje 100 – procentową szczelność izolowanych pomieszczeń. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zamiast klasycznych rozwiązań, takich jak wełna mineralna czy wata szklana, wykorzystuje się właśnie pianę PUR. Systemy >docieplania pianą wykorzystują najnowocześniejsze technologie i niezawodne rozwiązania, dzięki którym piana może być stosowana do uszczelniania obiektów mieszkalnych, gospodarczych i przemysłowych.

Nawet 70% niższe koszty ogrzewania

Wydajna i szczelna termoizolacja budynku pozwala zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy w postaci wymiernie niższych rachunków za ogrzewanie. Jak powszechnie wiadomo, ciepło z domu w największym stopniu ulatnia się przez nieszczelny dach. W przypadku dobrze wykonanej termoizolacji oszczędność jest >niebagatelna – nawet do 70% mniejsze koszty zakupu opału oraz eksploatacji urządzeń grzewczych i systemów centralnego ogrzewania stanowią wymierną korzyść, dla której wiele osób decyduje się docieplać poddasza pianą poliuretanową.

Szybka i precyzyjna aplikacja

Kolejną zaletą piany PUR jako systemu do ocieplania pomieszczeń jest jej łatwa i niedroga aplikacja. Piana jest natryskiwana za pomocą specjalistycznych urządzeń, co pozwala jej wnikać we wszystkie zakamarki, niwelując mostki cieplne nawet na rozległych, niejednolitych konstrukcyjnie połaciach budynków.

Bezpieczeństwo i wydajność termoizolacji

Piana poliuretanowa jest materiałem niepalnym, dlatego docieplenia wykonywane przy jej użyciu są w stu procentach bezpieczne. Wydajne izolacje pianą mogą mieć zastosowanie w większości obiektów, niezależnie od ich funkcji i przeznaczenia. Więcej informacji na temat zalet pianki poliuretanowej w systemach dociepleń znajdziesz na http://www.skuteczneocieplanie.pl. Sprawdź ofertę i zleć termoizolację swojego domu lub dowolnego budynku specjalistom z wieloletnim doświadczeniem.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły