Spawarka Parkside - najważniejsze informacje

Spawarki Parkside to urządzenia, które dostępne są w sprzedaży w znanych marketach Lidl, ale możemy je również zakupić w internecie. Dostępnych jest kilka modeli tych urządzeń spawalniczych. Te niemieckie spawarki mają świetne opinie wśród użytkowników. Wśród spawarek Parkside z Lidla możemy zakupić między innymi takie urządzenia jak spawarka transformatorowa, czy spawarka inwertorowa. Spawarka Parkside to obok spawarki Bester jedna z najlepszych spawarek na rynku. Spawarki Parkside to ekonomiczne rozwiązanie, które cechuje się wysoką jakością.

Spawarka Parkside - przegląd oferty

- Spawarka Parkside Bezgazowa Migomat 90A to cena ok. 395,99 zł

Spawarka Parkside Bezgazowa Migomat dostępna jest w sprzedaży wraz z drutem do spawania oraz z maską. Spawarka Migomat to półautomat spawalniczy, którym można spawać metodą MIG/MAG. Spawarka Migomat charakteryzuje się mocą pobierania równą 1000 kVA. Pracuje na napięciu zasilania 230 V. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o spawarkach.

- Urządzenie Spawalnicze Parkside PFDS 33 B2 kosztuje ok. 400 zł

Urządzenie Spawalnicze Parkside PFDS 33 B2 to urządzenie kompaktowe o dużej wydajności pracy. Może ono działać również bez gazu ochronnego. Posiada bezstopniową regulację posuwu rolki z drutem, co umożliwia ciągłe i szybkie spawanie. Zaopatrzone jest w przewód spawalniczy 2m z wymiennymi dyszami (dla Ø 0,6 / 0,8 / 0,9). Przewód masy ma 1,5 i charakteryzuje się silnym zaciskiem. Posiada także 4 regulowane poziomy spawania, zaopatrzona jest w układ chłodzenia wentylatora oraz ochronę przed przeciążeniem. Metalowa obudowa jest wytrzymała i została zaopatrzona w pas do przenoszenia. Długość kabla sieciowego wynosi 2 m, napięcie znamionowe to 230 V, napięcie biegu jałowego wynosi 32 V, a prąd spawalniczy w granicach od 40 A do 90 A. Urządzenie to zalecane jest do pracy z materiałem o grubości od 1 mm do 6 mm. Jego ciężar wynosi 13,65 kg. Ponadto w zestawie zawarte są wstępnie zmontowana, 3 dysze prądowe (w tym 1 wstępnie zmontowana), 0,45 kg drutu spawalniczego, maska spawalnicza oraz młotek posiadający zintegrowaną szczotkę drucianą.

- Urządzenie Spawalnicze Parkside PFDS 33 B3 to cena ok. 311 zł

Polecane spawarki i akcesoria - sprawdź to!

Wśród spawarek tego producenta odnajdziemy również urządzenie spawalnicze Parkside PFDS 33 B3. To spawarka transformatorowa, która może pracować metodą MIG/MAG. Charakteryzuje się mocą pobierania 4 kVA, napięciem zasilania równym 230 V oraz czasem cyklu pracy wynoszącym 100%. Spawarka ta waży 14 kg. A może zainteresuje cię także ten artykuł o spawaniu żeliwa i aluminium?

Spawarka Parkside z Lidla, czyli spawarka migomat lub spawarka transformatorowa i polecane urządzenie spawalnicze
Spawarka Parkside - opinie, ceny, parametry techniczne, porady

- Spawarka Inwertorowa Parkside to cena ok. 199,99 zł

Kolejną propozycją tego producenta jest spawarka Inwertorowa Parkside, która pracuje metodą MMA. Moc pobierana wynosi 68 kVA, napięcie zasilania to 230 V, a czas cyklu pracy to 100%. Maksymalna średnica elektrody w tej spawarce to 2,5 mm, urządzenie to waży 4 kg. Posiada ono uchwyty EURO, a także płynną regulację prądu spawania.

- Spawarka Parkside PESG 120A to koszt ok. 120 zł

Inną propozycją tego uznanego producenta jest Spawarka Parkside PESG 120A. To urządzenie to spawarka transformatorowa, która charakteryzuje się czasem cyklu pracy wynoszącym 5%. Pracuje ono metodą spawania MMA, moc pobierana to 18 kVA, a napięcie zasilania to standardowe 230 V. Przewód spawalniczy ma długość 2 m, a prąd roboczy zawiera się w przedziale od 30 A do 80 A. Spawarka ta może być stosowana dla elektrod o średnicy Ø 1,6 mm – 2,5 mm. Spawarka Parkside PESG 120A jest powlekana proszkowo. W zestawie dostępna jest także maska do spawania. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o elektronarzędziach.

Spawarki Parkside - parametry pracy

Rodzaj

Metody spawania

Moc pobierana

Napięcie zasilania

Czas cyklu pracy

Spawarka Parkside Bezgazowa Migomat 90A

półautomat spawalniczy

MIG/MAG

1 kVA

230 V

0%

Urządzenie Spawalnicze Parkside PFDS 33 B2

spawarka transformatorowa

MIG/MAG

4 kVA

230 V

100%

Urządzenie Spawalnicze Parkside PFDS 33 B3

spawarka transformatorowa

MIG/MAG

4 kVA

230 V

100%

Spawarka Inwertorowa Parkside

spawarka inwertorowa

MMA

68 kVA

230 V

100%

Spawarka Parkside PESG 120A

spawarka transformatorowa

MMA

18 kVA

230 V

5%

Spawarki Parkside - inne właściwości

Ciężar

Długość kabla sieciowego

Zalecana grubość materiału

Klasa ochrony

Dodatkowe informacje

Spawarka Parkside Bezgazowa Migomat 90A

Urządzenie Spawalnicze Parkside PFDS 33 B2

13,65 kg

Urządzenie Spawalnicze Parkside PFDS 33 B3

14 kg

2 m

1-6 mm

IP21S

Prąd spawalniczy 40-90 A, napięcie biegu jałowego 32 V

Spawarka Inwertorowa Parkside

4 kg

Maksymalna średnica elektrody 2,5 mm, płynna regulacja prądu spawania, uchwyty EURO,

Spawarka Parkside PESG 120A

2 m

Powlekana proszkowo, prąd roboczy: 30–80 A, dla elektrod o średnicy Ø 1,6–2,5 mm

Spawarki Parkside, podobnie jak spawarki Bester, to bardzo dobre urządzenia służące do spawania. W ofercie tej uznanej niemieckiej firmy możemy odnaleźć między innymi spawarki inwertorowe oraz spawarki transformatorowe. Spawarka Parkside z Lidla to zawsze bardzo dobry wybór. Urządzenia do spawania Parkside możemy także zakupić w Internecie na popularnych platformach sprzedażowych. Spawarki Parkside są urządzeniami ekonomicznymi o wysokiej jakości. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o maszynach i narzędziach budowlanych.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 90,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny