Przygotuj taras

Taras w ogrodzie to idealne miejsce do spędzenia czasu po ciężkim dniu w pracy lub w zaistniałych okolicznościach do stworzenia własnego domowego/ogrodowego biura. O taras trzeba jednak dbać, tak jak o wszystko inne w ogrodzie. Po uporządkowaniu ogrodu sprawdź, czy patio wymaga czyszczenia, konserwacji lub naoliwienia. Właściwa konserwacja jest konieczna, aby taras przetrwał upalne lata jak i mroźne zimy.

Jeśli nie masz jeszcze tarasu, ale decydujesz się na jego budowę, pamiętaj, że taki projekt może być kosztowny i czasochłonny, latem warto zainwestować w miejsce na stałe spędzenie czasu. Jeśli w tej chwili nie masz odpowiedniej ilości środków na koncie bankowym, jednym z rozwiązań może być odpowiednia pożyczka na sfinansowanie pomysłu. Więcej na Moneezy

Przedłuż lato

Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy uważają, że lato jest za krótkie i szukasz sposobu, aby cieszyć się więcej letnimi dniami bez konieczności podróżowania do ciepłych krajów, możesz skorzystać z naszej porady. Od niedawna coraz popularniejsze stają się szklane domy i altany, które mogą pomieścić stoły, krzesła, i dają możliwość cieszenia się ogrodowymi przyjemnościami w mroźniejsze dni. 

Szklane domy wyglądem przypominają szklarnię, ale ich funkcją jest miejsce do spędzenia wolnego czasu w towarzystwie najbliższych. Urok szklanego domu polega na tym, że jesteś w środku i na zewnątrz jednocześnie, ponieważ przez przeszklone ściany możesz podziwiać piękno ogrodu.

Cichy kącik w ogrodzie

Taras i przeszklony domek dają możliwość wspólnego spędzania czasu, ale dobrze jest też cieszyć się spokojniejszym miejscem w ogrodzie sam na sam.  Znajdź zaciszne miejsce i ustaw ławkę lub hamak, gdzie będziesz mógł poczytać książkę, poopalać lub po prostu odpocząć.

Niezależnie od projektu, na który się zdecydujesz, rezultatem jest miejsce, z którego możesz cieszyć się przez lata – w szczególności, gdy podróże zagraniczne nie są możliwe.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny