5 największych bolączek sprzedawców

Istnieje szereg problemów, z którymi borykają się sprzedawcy sprzętu fotowoltaicznego. Okazuje się, że część z nich powtarza się nad wyraz często. Są to zwłaszcza:

  1. Porażająco wysokie ceny;
  2. Brak komponentów, na które zdecydował się klient;
  3. Czas oczekiwania na wycenę oraz projekt frustruje klientów;
  4. Nieprecyzyjne i nie do końca jasne założenia ofert;
  5. Realizacja projektu ciągnie się w nieskończoność.

Z całą pewnością nie są to błahe problemy. Ich rozwiązanie pozwoliłoby zatrzymać odpływ klientów do konkurencji. Tym samym doradcy uzyskaliby wyższe przychody ze sprzedaży. Nad tymi problemami pochylili się doświadczeni specjaliści od lat działający w branży OZE. Efekt ich prac dosłownie zaskoczył wszystkich!

Chcę zarabiać więcej na fotowoltaice >>

Prosta aplikacja rewolucjonizuje rynek fotowoltaiki

Twórcy aplikacji ecoPartner zmierzyli się z największymi wyzwaniami, jakie stały do tej pory przed brokerami fotowoltaiki. Zależało im przede wszystkim na opracowaniu prostego narzędzia, które dostarczy możliwie dużą liczbę komponentów od sprawdzonych producentów w atrakcyjnych cenach. Mało tego! ecoPartner otrzymał rozbudowaną wyszukiwarkę, która w czasie rzeczywistym znajduje najlepsze dostępne oferty inwerterów oraz modułów.

Już teraz ecoPartner daje dostęp do ofert modułów od przeszło 20 producentów oraz inwerterów od ponad 10 dostawców. To po kilkakroć więcej niż w przypadku tradycyjnych firm sprzedających fotowoltaikę! Z takim wynikiem ecoPartner posiada obecnie największą bazę sprzętu fotowoltaicznego w całej Polsce.

Poznaj wszystkie funkcjonalności ecoPartnera >>

To rewolucja! „Ceny modułów oraz inwerterów są naprawdę konkurencyjne!”

Michał Badora to jeden z doradców, który zdecydował się na współdziałanie z ecoPartnerem. Podkreśla on całą gamę korzyści płynących z korzystania z tego narzędzia. Do współpracy z ecoPartnerem, jak sam mówi, skłoniły go m.in.:

Bardzo szeroka oferta modułów oraz inwerterów. Ceny modułów oraz inwerterów są naprawdę konkurencyjne. Ceny bazowe są jednymi z najlepszych w Polsce. A co najważniejsze - otrzymuję wsparcie doświadczonego koordynatora, który pomaga mi na każdym etapie realizacji.

Duży wybór sprzętu, świetne ceny oraz opieka specjalistów przyciągają do ecoPartnera kolejnych brokerów fotowoltaiki. Ten wschodzący trend nie powinien nikogo dziwić. W końcu ecoPartner to potężny zasób agregujący oferty sprzętu od dystrybutorów z całej Europy. Do tego dochodzi dostępność przeszło 200 sprawdzonych instalatorów działających na terenie całej Polski. Jest jeszcze jedna funkcjonalność, która zachwyciła doradców ecoPartnera, a mianowicie...

Fotowoltaika
Fotowoltaika

Błyskawiczne wyceny!

2 minuty. Tyle właśnie zajmuje przygotowanie wyceny i przesłanie jej do klienta. Dzięki temu, że ecoPartner umożliwia szybkie wyszukiwanie ofert i porównywanie cen, proces tworzenia wyceny ulega radykalnemu skróceniu. A zatem długie oczekiwanie na wycenę oraz odpowiedź projektantów nareszcie odchodzi w przeszłość.

Michał Badora chwali ecoPartnera także za dostęp do naprawdę łatwego w obsłudze programu CRM. To właśnie w tym programie przygotowuje wyceny w zaledwie 2 minuty po czym przedstawia je swoim klientom. Aplikacja pozwala zarządzać klientami oraz ofertami z jednego miejsca. Jest bardzo prosta w obsłudze. Dodatkowym jej atutem są także przypomnienia. Dzięki nim nie zapomnimy o żadnej obietnicy danej klientowi.

Jak dzięki fotowoltaice zarobić 20 tys. zł.  w 1 miesiąc >>

Dlaczego sprzedawcy fotowoltaiki chcą korzystać z ecoPartnera

Przede wszystkim dlatego, że ecoPartner pozwala im zarabiać więcej. Ale to nie wszystko. Funkcjonalności ecoPartnera sprawiają, że klienci są bardziej zadowoleni. Nareszcie otrzymują atrakcyjne oferty w niskich cenach w bardzo krótkim czasie. Należy przy tym zauważyć, iż oferty jeszcze lepiej spełniają indywidualne oczekiwania klientów. Dlatego też brokerzy fotowoltaiki zyskują u nich większe zaufanie i budują dobre i długotrwałe relacje.

Fotowoltaika
Fotowoltaika

ecoPartner to owoc współpracy doświadczonych specjalistów. Grupa ecoPartner działa na rynku już 7 lat. W tym okresie nawiązała współpracę z 200 wykonawcami na terenie całego kraju. W tak krótkim czasie zrealizowała przeszło 8 tysięcy inwestycji fotowoltaicznych nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale i biznesowych.

Jeśli jesteś sprzedawcą fotowoltaiki, nie musisz rezygnować z pracy na rzecz firmy, w której jesteś zatrudniony. ecoPartner stanowi elastyczne uzupełnienie, które z powodzeniem wykorzystasz w swoich codziennych zadaniach. Dlatego w każdej chwili możesz dołączyć do rosnącej społeczności ecoPartnera. To nic nie kosztuje, a jeśli okażesz się jednym z najaktywniejszych brokerów, ecoPartner pomoże Ci wypromować własną markę w ramach branży OZE. Brzmi dobrze? Przetestuj innowacyjną aplikację ecoPartner już teraz albo umów się na jej bezpłatną prezentację w dogodnym dla Ciebie terminie!

Sprawdzam ecoPartnera >>

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej