Każdy chciałby mieszkać w pięknym mieszkaniu. Takim, które cieszy oczy i sprawia, że żyje się w nim komfortowo. Nie da się ukryć, że projektowanie i aranżacja wnętrz to nie lada wyzwanie dla osób, które nie mają odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia. Ilość niuansów, o których należy pamiętać może przyprawić o ból głowy!

Nie wystarczy koncepcja i zmysł estetyki, by przeprowadzić samodzielnie taki projekt od początku do końca. Dlatego warto zdecydować się na usługi studia architektonicznego, które sprawi, że Twoja wizja mieszkania stanie się rzeczywistością. I to szybciej niż myślisz! 

Profesjonalne projektowanie mieszkania

Studio VK zajmuje się realizowaniem projektów budowlanych, wykończeniowych, a także kreowaniem nowych przestrzeni. Działa w Warszawie i pobliskich miejscowościach oraz online, dzięki czemu możliwości współpracy są praktycznie nieograniczone. Jeśli marzy Ci się projektowanie domu online bądź na miejscu, to warto wybrać specjalistów, którzy podejmą się realizacji Twojego pomysłu w atrakcyjnej cenie. 

Wsparcie na każdym etapie 

Wystarczy, że będziesz obserwować, jak na Twoich oczach tworzy się przestrzeń, którą do tej pory widziałeś tylko i wyłącznie w swoich marzeniach. Studio VK zajmuje się doradztwem, inwentaryzacją, tworzeniem planów na zagospodarowanie różnych przestrzeni, przystosowaniem budynków do nowych funkcji oraz nadzorem budowlanym podczas trwania prac budowlanych. Dzięki temu zostaniesz przeprowadzony przez cały proces i zyskasz pewność, że wszystko jest idealnie zaplanowane i wykonane — krok po kroku. 

Architekt wnętrz — dlaczego warto z nim współpracować? 

studiovk.pl - projekty domów i wnętrz online lub na miejscu
studiovk.pl - projekty domów i wnętrz online lub na miejscu

Warto wybrać usługi specjalistów przy projektach domów, jak i wnętrz online, bo to świetny sposób, by skorzystać z ich doświadczenia oraz wsparcia na każdym etapie przygotowania i realizacji projektu. Wbrew pozorom to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Nie da się ukryć, że wszystkie etapy budowy domu i jego aranżacji są czasochłonne oraz wymagające. Przez to łatwo o przeoczenie i pomyłki, które niestety często sporo kosztują. 

Ocena kosztów 

Dzięki zdecydowaniu się na współpracę ze studiem architektonicznym można od razu ocenić koszty realizacji danego projektu. Co więcej, często okazuje się, że można je także obniżyć! Architekt zna cały proces działania od projektu do wykonania, dlatego określenie widełek realizacji nie będzie dla niego niczym trudnym. To ważne, bo zyskujesz spokój ducha i świadomość, na jakie wydatki możesz się nastawić. 

Spojrzenie profesjonalisty

Samodzielne zaprojektowanie mieszkania to zadanie, które przerasta większość osób ze względu na brak czasu, cierpliwości i odpowiednich umiejętności. Zaprojektowanie wnętrza przyjaznego dla oka to kwestia połączenia estetyki, z wiedzą i doświadczeniem. Projektant wie, co wziąć pod uwagę przy aranżacji, by pomieszczenie prezentowało się świetnie — niezależnie do jego rozmiaru, poziomu nasłonecznienia, czy przeznaczenia. 

Funkcjonalność wnętrza

studiovk.pl - projekty domów i wnętrz online lub na miejscu
studiovk.pl - projekty domów i wnętrz online lub na miejscu

Samo piękne wnętrze się nie obroni, jeśli nie będzie przy tym funkcjonalne. Tym samym projektowanie łazienki, czy wykonanie projektu kuchni, to nie lada wyzwanie. Każde z tych pomieszczeń spełnia wiele funkcji, dlatego nie tylko wybór mebli i kolorystyki jest istotny, ale także rozmieszczenie kontaktów, zaplanowanie oświetlenia, czy zaprojektowanie przestrzeni, która będzie sprzyjała codziennym czynnościom, zamiast utrudniać życie domownikom.

Budynki na miarę potrzeb 

Jeśli chcesz zrealizować wyjątkowy pomysł na dom, to wybierz współpracę z pracownią architektoniczną, która prócz podstawowej oferty jest otwarta także na te bardziej niekonwencjonalne zlecenia. Możesz wtedy liczyć na świeże spojrzenie, za którym stoi doświadczenie przy bardziej wymagających projektach. 

Studio VK oferuje klientom różnorodne koncepcje architektoniczne. Począwszy od wolnostojących budynków mieszkaniowych, poprzez obiekty usługowe, a skończywszy na obiektach użyteczności publicznej. Projekty realizowane są tak, by stworzyć budowle innowatorskie i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Na każdym etapie działania powstaje szczegółowa dokumentacja projektowa, w której znajdują się rysunki koncepcyjne, projekty budowlane, opis prac wykonawczych, a także uzyskanie pozwolenia na budowę.

Aranżacja wnętrz 

Misją studia VK jest urzeczywistnienie Twoich marzeń mieszkaniowych. Odbywa się to w dwóch etapach: projektu koncepcji wnętrza oraz projektu wykonawczego wnętrza. Przy wykonaniu koncepcji wnętrza pracę zaczyna się od poznania wizji klienta. Projekt ma odzwierciedlać jego gust, potrzeby i estetykę. Całość zostaje zaplanowana tak, by maksymalnie wykorzystać potencjał pomysłu klienta.  

studiovk.pl - projekty domów i wnętrz online lub na miejscu
studiovk.pl - projekty domów i wnętrz online lub na miejscu

Drugi etap jest bardziej rozbudowany. Projektant przygotowuje rysunki aranżacji wnętrza i wyposażenia, projekty mebli, widoki ścian, rysunki posadzek, dobór oświetlenia, a także wizualizacje ostatecznej wersji projektu. To ostatnie jest niezwykle istotne, bo pozwala klientowi zobaczyć, jak będzie  wyglądało jego mieszkanie.

Projektowanie mieszkania wymaga całego wachlarza specjalistycznych umiejętności, wiedzy, doświadczenia, jak i wyczucia estetyki. Dlatego tak ważne jest, by zdecydować się na studio architektoniczne, które sprawi, że efekt finalny będzie zachwycał. Wyobraź sobie swoje idealne mieszkanie i wybierz studio, które zadba o jego wykonanie — etap po etapie. 

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny