Świece

Jakość świec zapachowych Yankee Candle

Od zawsze świece zapachowe Yankee Candle wyróżniają się, intensywnym zapachem,który się długo utrzymuje - przekonuje ekspert z serwisu http://aromalife.pl. Wynika to ze sposobu produkcji świec, gdyż wlewa się do świecy bardzo duże ilości olejków eterycznych, laikowi wydawałoby się, że za dużo, gdyż wosk nie jest w stanie wchłonąć tych olejków. W ten sposób powstają na świecach charakterystyczne marmurki. Jest to znak firmowy Yankee Candle.

Skład świec zapachowych Yankee Candle

W składzie świec zapachowych Yankee Candle znajdują się w większości składniki naturalne. Są tam olejki eteryczne, i wosk parafinowy, knot jest wyłącznie bawełniany, a więc nie zawiera ołowiu oraz barwniki. Barwniki są syntetyczne, ale podlegają bardzo rygorystycznym ograniczeniom dotyczącym stosowania substancji niedozwolonych, co daje wysokie bezpieczeństwo. Cała ta mieszanina wosku i dużej ilości olejków eterycznych zostaje umieszczona w szklanym słoiku, co też jest bardzo charakterystyczne dla marki Yankee Candlee.

Rodzaje świec zapachowych Yankee Candle

Wielkość świec zapachowych Yankee Candle to 3 rozmiary: mały słoik, średni i duży. Słoik mały pali się 25-40 godzin, średni 65-90 godzin, natomiast duży 110-150 godzin. Jak widać czas palenia jest bardzo długi. Trzeba również podkreślić, że z powodu ręcznie prostowanego knotu w każdej świeczce świeczka pali się zawsze prosto. No i najważniejszy atut firmy- zapachy. Jest ich ponad 150, ułożonych w grupy zapachowe. Są to : 
fresh - grupa zapachów świeżych
fruit - owocowe
food&spice - jedzenie i przyprawy
floral - kwiatowe
festive - okolicznościowe, jak na przykład bożonarodzeniowe

Oprócz stałej listy Yankee Candle raz do roku wypuszcza serię limitowaną, które można kupić tylko sezonowo. Należy podkreślić, że lista zapachów jest długa i wyczerpująca, nawet bardzo wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie, jak na przykład zapach ciasta rabarbarowego. Badania naukowe potwierdzają, że to właśnie pierwsze miejsce zajmuje węch jeśli chodzi o poprawę naszego samopoczucia i nastroju. Przyjemny i trafiony w nasze oczekiwania zapach może wprowadzić nas do krainy relaksu, zapomnienia o nie najlepszych chwilach i pozwolić się choć na chwilę odprężyć. Świetnie wyselekcjonowane i dobrane ekstrakty olejków eterycznych, stosowane przy produkcji świec zapachowych Yankee Candle powodują, że firma proponuje wiele doskonałych, wręcz idealnych aromatów, które rozpływając się po całym pokoju, mieszkaniu czy domu powodują, że nasz ulubiony zapach jest wszędzie wokół nas, działając skutecznie na nasz zmysł węchu. Przez lata firma Yankee Candle dopracowała się również świetnego wyglądu świec zapachowych. Ich design sprawia, że produkt możemy dopasować idealnie do naszego wnętrza, a tym samym zastosować świece zapachowe jako element dekoracyjny konkretnego wnętrza. 

Produkty Yancee Candle

1. świece zapachowe w pięknych, stylowych słoikach
2. samplery czyli małe świece bez szklanej osłonki 
3. wosk
4. tealighty zapachowe
5. kuleczki zapachowe 
6. dyfuzory zapachowe
7. zapachy elektryczne
8. zapachy do samochodu

Ceny świec zapachowych Yankee Candle 

Rzecz jasna, że cena nie jest najmniejsza, a wynika to głównie z tego, iż firma dba o jakość świec, a co za tym idzie ponosi wysokie koszty. Różnice w cenach u poszczególnych dystrybutorów są niewielkie, ponieważ firma Yankee Candle kieruje swą polityką finansową i promocją, nie pozwalając na duże narzuty dystrybutorów. W naszym przypadku cenę kształtuje głównie kurs dolara.

Przykładowe ceny:

  • wosk - 9zł
  • kuleczki zapachowe-25zł
  • zapachy elektryczne- 45zł
  • świece - od 46 zł do 109 zł w zależności od wielkości

Kupując produkty Yankee Candle należy dobrze wybrać sklep, na pewno unikać kupowania na targu czy bazarze, gdyż źle przechowywane świece zamiast pachnieć mogą cuchnąć. Ważna jest też gwarancja zakupu. Na pewno jednak cena warta jest jakości produktów.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny