Cennik parku Suntago Wodny Świat

Park of Poland oferuje trzy strefy tematyczne. To od nich zależeć będzie ostateczna cena biletu wstępu. Pierwsza strefa o nazwie Jamango to rozrywka dla całej rodziny. Znajdziemy w niej 32 zjeżdżalnie wodne, bary, restauracje oraz baseny. W drugiej strefie o nazwie Relax (dostępnej od 16 roku życia) odnajdziemy większe baseny z łóżkami do hydromasażu, przestronny ogród z tropikalną roślinnością, a także wyjątkowo atrakcyjne strefy wypoczynku. Trzecia strefa Saunaria (również dla klientów po 16 roku życia) przenosi nas w świat saun, grot solnych oraz punktów SPA.

Szczegółowy opis wszystkich atrakcji Suntago, wymagań dotyczących wzrostu, czy dojazdu i noclegów znajdziesz tutaj.

Cena całodniowego biletu wstępu, obejmującego wszystkie trzy strefy wynosi 129 zł. Stawka weekendowa jest o 10 zł wyższa. Ciekawostką okazuje się pakiet minimalny, obejmujący jedynie strefę Jamango. Za całodniowy wstęp do kompleksu zapłacimy wtedy 99 zł, a w weekendy i święta 109 zł. Poniżej prezentujemy kompleksowy cennik Suntago Wodny Świat.

Cennik parku wodnego Suntago Wodny Świat – bilety całodniowe

Strefa Jamango

Strefa Jamango i Relax

Strefa Jamango, Relax i Saunaria

Cennik w weekendy

Dorośli (18 – 65 lat)

104 zł

119 zł

134 zł

+15 zł

Nastolatek (16 – 18 lat)

104 zł

119 zł

134 zł

+15 zł

Dziecko do 16 roku życia

94 zł

+15 zł

Senior (+ 65 lat), kobiety ciężarne i osoby niepełnosprawne

94 zł

109 zł

124 zł

+15 zł

Dzieci do 120 cm wzrostu

84 zł

+15 zł

Niemowlęta

1 zł

1 zł

W ofercie Park of Poland nie zabrakło także propozycji dla osób, które chcą spędzić w aquaparku jedynie kilka godzin. W cenniku biletów znajdziemy stawki za pobyt dwu i czterogodzinny. Cena biletu dwugodzinnego dla osoby dorosłej (obejmująca wyłącznie strefę Jamango) wynosi 59 zł dla osoby dorosłej oraz 49 zł dla dziecka do 16 roku życia, seniorów, kobiet w ciąży oraz osób niepełnosprawnych. Bilet wstępu na 4 godziny wynosi odpowiednio 20 zł więcej, a w weekendy i święta 30 zł więcej.

Cennik biletów wstępu do Park of Poland, obejmujący dwie godziny pobytu w strefie Jamango i Relax wynosi odpowiednio 74 zł dla osoby dorosłej i nastolatka, 64 zł dla kobiet ciężarnych, seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Za cztery godziny zabawy zapłacimy średnio 20 zł więcej, a w weekendy dopłacimy dodatkowe 10 zł.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także bilety wstępu do całego obiektu. Cennik za dwugodzinny pobyt w strefie Jamango, Relax i Saunaria wynosi 89 zł dla osoby dorosłej i nastolatka, 79 zł dla dziecka do 16 roku życia oraz 78 zł dla seniora, osoby niepełnosprawnej i kobiet w ciąży. Przedłużenie pobytu o kolejne dwie godziny zwiększa cenę o kolejne 20 zł, a w weekendy i święta dodatkowo o 10 zł.

Czy są dostępne kupony zniżkowe do Park of Poland Suntago?
Jakie są promocje i zniżki w Suntago Park of Poland?
Mapa Suntago Park of Poland
Mapa Suntago Park of Poland

Ceny biletów do najpopularniejszych aquaparków w Europie

Cennik biletów Suntago Wodny Świat budzi niemałe zainteresowanie. Wiele osób porównuje stawki z innymi kompleksami wodnymi. Dlatego poniżej dokonamy krótkiej analizy cen w wybranych, większych obiektach i porównamy je ze stawkami Suntago Wodny Świat.

Cennik biletów największych Aquaparków – ceny 2020

Dorośli

Osoby uprawnione do zniżek

Tropical Island, Niemcy

49,90 euro

43,00 euro dzieci do 16 lat

Aquapalace, Czechy

43,60 euro

32,00 euro (dzieci 100 – 150 cm wzrostu)

Tatralandia, Słowacja

43,00 euro

33,00 dzieci 6 – 12 lat

Druskieniki, Litwa

40,00 euro

18,00 euro (dzieci w wieku 3 – 6 lat, studenci)

Suntago Wodny Świat, Polska

30,00 euro

27,70 euro dzieci do 16 roku życia, seniorzy, osoby niepełnosprawne, kobiety ciężarne

AquaCity Poprad, Słowacja

24,00 euro

19,00 euro dzieci, seniorzy, studenci, osoby niepełnosprawne

Aqua World, Węgry

15,00 euro

12,00 euro dla dzieci

Jak widzimy, oferta Suntago Wodny Świat okazuje się dość konkurencyjna. Najdroższe bilety wstępu dotyczą Tropical Island w Niemczech. Jest to duży obiekt, ulokowany pod Berlinem. Cena biletu całodniowego jest o ponad 19 euro droższa w porównaniu z ofertą Park of Poland.

Wysokie ceny biletów odnotowaliśmy także w Aquapalace w Czechach oraz w słowackiej Tatralandii. Średni cennik całodniowego biletu na wszystkie strefy parków wynoszą około 43 euro dla osoby dorosłej. Co ciekawe, czeski Aquapalace wprowadził zniżki według kryterium wzrostu młodych klientów. Cena za bilet wstępu dla dziecka pomiędzy 100, a 150 cm wzrostu wynosi 32 euro.

Na kolejnej pozycji rankingu znalazł się Suntago Wodny Świat. Ceny w przeliczeniu na europejską walutę wyniosły tutaj 30 euro dla osoby dorosłej oraz 27,70 euro dla dziecka do 16 roku życia, seniora lub osoby niepełnosprawnej. Park of Poland jako jedyny wprowadził zniżkę dla kobiet ciężarnych. Dodatkowe,10 % rabaty będą przysługiwały klientom, którzy zdecydują się na nocleg w Suntago Village.

Najniższe ceny biletów odnotowaliśmy w Aquaparkach na Słowacji oraz na Węgrzech. Mowa o AquaCity Poprad, w którym za całodniowy bilet wstępu zapłacimy 24 euro od osoby dorosłej i 19 euro w przypadku seniorów, dzieci, studentów oraz osób niepełnosprawnych. Najatrakcyjniejsza pod względem cenowym oferta to Aqua World na Węgrzech. Cena całodniowego biletu wstępu do kompleksu wynosi 15 euro dla osoby dorosłej oraz 12 euro dla dzieci.

Promocje, rabaty i zniżki w Park of Poland

Do tej pory nie ma informacji o specjalnych promocjach i kuponach rabatowych dla Park of Poland. Można się jednak spodziewać, że pierwsze zniżki i kody promocyjne dla Suntago pojawią się wkrótce po otwarciu. Będziemy Was o tym informować na bieżąco.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 98,2% czytelników artykuł okazał się być pomocny