Świat łazienek i kuchni – świat glazury i armatury

Okładka czasopisma Świat łazienek i kuchniŚwiat łazienek i kuchni to poradnik w najlepszym wydaniu. Posiada wszelkie niezbędne informacje na temat aranżacji i wystroju łazienki oraz kuchni. W każdym numerze można znaleźć kilkanaście znakomitych projektów każdego z tych pomieszczeń. Projekty wyposażone są w treściwe i precyzyjne opisy wsparte starannie dopasowanymi ilustracjami.

Prezentowana tu różnorodność stylów jest ogromna. Czasopismo prowadzi czytelnika od wystrojów klasycznych i retro aż po najnowsze trendy współczesnego designu. Nie zabrakło również aranżacji utrzymanych w stylu luksusowym, wymagających nieco większego nakładu finansowego. Wielką zaletą jest to, że każdy z przedstawianych projektów posiada dołączony kosztorys, rzut wnętrza oraz indeks wykorzystanych materiałów i produktów. 

Świat łazienek i kuchni dysponuje również poradami i opiniami od czołowych polskich projektantów. Pomaga to rozwiać niejeden dylemat stojący na drodze do uzyskania pożądanego efektu wystroju wnętrza. Poza estetyką postawiono też na rozwiązania praktyczne oraz przegląd produktów pod kątem ich funkcjonalności.

W czasopiśmie zamieszczono również oferty rynkowe elementów wyposażenia kuchni i łazienki. Ponadto Świat łazienek i kuchni nie ogranicza się tylko do wystroju wnętrza, lecz oferuje także rozwiązania stosowane podczas remontu, modernizacji i budowy tytułowych pomieszczeń.

Dodatkowe źródło inspiracji stanowią dogłębne relacje z targów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, na których przedstawiane są najnowsze trendy, koncepcje i kreatywne aranżacje. Świat łazienek i kuchni stanowi także rodzaj przewodnika po wnętrzach historycznych oraz innych niekonwencjonalnych obiektach, jak na przykład aquaparki.

Świat łazienek i kuchni – czasopismo od kuchni

Świat łazienek i kuchni jest jedynym w swoim rodzaju czasopismem wydawanym na polskim rynku. Skierowane jest do wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat aranżacji kuchni i łazienki lub planują remont bądź modernizację takiego pomieszczenia.

Ze względu na wiele fachowych porad, szczegółowych kosztorysów oraz niepowtarzalnych projektów, magazyn jest skierowany nie tylko do klientów indywidualnych, ale także w stronę handlowców i architektów wnętrz. Projekty przedstawiane w magazynie Świat łazienek i kuchni trafiają do szerokiego grona inwestorów indywidualnych, głównie z powodu niezbyt wygórowanego nakładu finansowego.

Czasopismo jest dwumiesięcznikiem, który można nabyć w każdym większym salonie prasowym na terenie całego kraju. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia drogą internetową, zarówno na pojedyncze numery, jak i na roczną prenumeratę. 

Czasopismo stanowi bogate źródło inspiracji, które udzieli niezastąpionej pomocy podczas transformacji każdej łazienki oraz kuchni. 

Przypominamy, że koszty aranżacji aranżacji kuchni i łazienki, możesz obliczyć na odpowiednim kalkulatorze budowlanym.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 88,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny