Sylwester we Lwowie

Poznaj lwowskie knajpy

Noc sylwestrowa niektórym kojarzy się z wystawną kolacją, dużym balem i pięknymi kreacjami. Jeżeli jednak jesteś zwolennikiem trochę mniej tradycyjnych rozwiązań i wolisz spędzić noc sylwestrową w luźniejszej formie zdecyduj się na zabawę we lwowskich knajpach. Swoją podróż rozpocznij od zwiedzania Starego Miasta, gdzie znajdziesz pomnik Mickiewicza, Cerkiew Wołoską, a także rynek z ratuszem i królewską kamienicą, która była siedzibą króla Jana III Sobieskiego. Na koniec warto udać się na pchli targ ze starociami i rękodziełem. Po tak intensywnym zwiedzaniu wystarczy skręcić w jedną z bocznych uliczek, gdzie tłum się przerzedza i robi się ciut spokojniej, aby znaleźć jedną z urokliwych lwowskich knajp. Warto spróbować regionalnych trunków oraz potraw i wraz z grupą przyjaciół spędzić sylwestra w niepowtarzalny sposób. Jeżeli twoje oszczędności nie pozwalają ci na taką podróż, nie czekaj kolejnego roku, aby spędzić noc sylwestrową we Lwowie. Wystarczy, że zdecydujesz się na pożyczki pozabankowe. Możesz być pewien, że szybko uzyskasz w ten sposób gotówkę na wyjazd i będziesz mógł cieszyć się pełnym wrażeń sylwestrem we Lwowie. Pożyczki pozabankowe (zobacz na proficredit.pl) to prosty i bezproblemowy sposób na gotówkę, którą wydasz na dowolny cel.

Może jednak zorganizowana impreza?

Jeżeli zamiast spokojnej zabawy w knajpie wolisz poczuć szaleństwo sylwestrowej nocy, zdecyduj się na zorganizowaną wycieczkę do Lwowa. Co ciekawe, coraz więcej biur podróży organizuje sylwestrowe wyjazdy do tego ukraińskiego miasta tylko w gronie singli. Jest to idealna oferta dla osób, które jeszcze nie znalazły swojej miłości. Wyjeżdżając do Lwowa odkryjesz niesamowite miasto, które pobudzi twoje zmysły i uruchomi wyobraźnię, a do tego spędzisz noc sylwestrową z rewelacyjnymi ludźmi. Udając się na sylwestra do Lwowa należy wiedzieć, że jest to bardzo bezpieczne i pełne uroku miasto, które zachwyca architekturą i zaciekawia historią. Podczas wycieczek tego typu możesz poznać interesujących ludzi, obejrzeć największe zabytki miasta takie jak Kopiec Unii Lubelskiej, arsenały, czy też baszta prochowa, a na koniec udać się na sylwestrowy bal przy suto zastawionym stole z muzyką na żywo.

Sylwester na świeżym powietrzu? Czemu nie!

Wybierając się do Lwowa nie musisz korzystać ze zorganizowanych wycieczek, ani tworzyć długich planów podróży. Wystarczy, że pojedziesz tam ze swoją drugą połówką lub grupą przyjaciół i zaczniesz spacerować po pięknych, zabytkowych uliczkach Starego Miasta, gdzie połączono zarówno architektoniczne, jak i artystyczne tradycje środkowo-wschodniej Europy z włoskimi i niemieckimi wpływami. Na każdym kroku zauważysz ślady rozmaitych grup etnicznych, które kiedyś zamieszkiwały te tereny i poznasz urok prawdziwych kresów wschodnich. To tu rozsmakujesz się w tradycyjnych ukraińskich potrawach, takich jak pierogi, barszcz ukraiński, czy też deruny przypominające nasze placki ziemniaczane. Również na lwowskich uliczkach skosztujesz najlepszych trunków i posłuchasz muzyki na żywo. Po pełnym wrażeń dniu, noc sylwestrową możesz spędzić w otoczeniu przepięknych kamienic i zabytków.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny