Szafa trzydrzwiowa, ale jaka?

Szafa 3-drzwiowa - tanie szafy z produkcji seryjnej

Szukając elementów wyposażenia wnętrz, często mamy na uwadze aspekt ekonomiczny. W sklepach meblowy znajdziemy szafy trzydrzwiowe przesuwne, które pochodzą z produkcji seryjnej. Ich głównym atutem jest atrakcyjny koszt zakupu. Ceny szaf trzydrzwiowych (nawet tych wykończonych na połysk) mogą być dla nas miłym zaskoczeniem.

Szafa trzydrzwiowa oraz dwudrzwiowa jest produktem na tyle popularnym, że znajdziemy ją w ofertach wszystkich większych sklepów meblowych. Szeroki wybór wzorów, kolorów i rozmiarów pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych oczekiwań.

W sklepach meblowych znajdziemy szafy narożne, produkty z lustrem czy produkty na połysk. Dzięki bardzo bogatej ofercie sprzedaży jest to obecnie jedno z popularniejszych rozwiązań. Jeśli planujesz zakup szafy do sypialni w oszacowaniu budżetu pomoże ci ten kalkulator kosztów remontu i wykończenia sypialni.

Szafa trzydrzwiowa na wymiar

Szafy trzydrzwiowe przesuwne można wykonać na indywidualne zamówienie. Dzięki temu zyskujemy możliwość pełnego dopasowania do specyfiki wnętrza.

Produkt na wymiar jest szczególnie polecany do pomieszczeń o nieregularnych kształtach i do niestandardowych wnęk. Wykonana na indywidualne zamówienie trzydrzwiowa szafa z lustrem lub efektowne szafy narożne świetnie sprawdzą się w dowolnym pomieszczeniu, a jednocześnie podkreślą jego walory dekoracyjne.

Jedynym mankamentem owego rozwiązania okazują się wyższe ceny szaf trzydrzwiowych. Co prawda istnieje możliwość zamówienia produktów w różnych standardach wykończenia. Jednak ostateczna cena zakupu i tak okaże się wyższa w porównaniu z kosztem szafy z produkcji seryjnej. Jeśli szukasz więcej informacji o cenach, sprawdź także artykuł z cennikiem szaf i mebli na zamówienie.

A może szafy czterodrzwiowe?

Przesuwne szafy czterodrzwiowe nie cieszą się tak dużą popularnością jak ich dwu i trzydrzwiowe odpowiedniki. Jednak gotowe produkty znajdują się w ofertach niektórych producentów.

Warto pamiętać, że szafy czterodrzwiowe z reguły posiadają większe rozmiary. Z tego względu sprawdzą się jedynie w przestronnych pomieszczeniach.

Ciekawym rozwiązaniem jest również zakup szafy na indywidualne zamówienie. W ten sposób dopasujemy szafy czterodrzwiowe do długiego korytarza czy sypialni o nietypowych kształtach. Dobrze wykonana szafa z czterema przesuwnymi drzwiami może stanowić efektowną ozdobę pomieszczenia. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł o szafach przesuwnych.

Trzydrzwiowa szafa przesuwna oraz szacowany ceny szaf przesuwnych z lustrem i nie tylko, a także porady przy wyborze
Szafa trzydrzwiowa - najciekawsze propozycje, opinie, ceny, projekty

Wybrane szafy ubraniowe - sprawdź

Wybieramy gotowe szafy z produkcji seryjnej

Szafy IKEA - szafa trzydrzwiowa

Gotowe szafy IKEA cieszą się dużą popularnością i zbierają przychylne opinie użytkowników. Poniżej przedstawimy kilka wartych uwagi propozycji, które można dopasować do niemal każdego pomieszczenia.

Szafa przesuwna PAX – biała szafa z lustrem o rozmiarze 150 x 66 x 201 cm pozwoli na przechowywanie okrycia wierzchniego. Produkt o uniwersalnym charakterze dobrze sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i na korytarzu. Biała szafa PAX kosztuje około 1720 zł.

Biała szafa narożna Pax – białe szafy IKEA świetnie sprawdzą się w szerszych korytarzach. Rozmiar 160 x 111 x 236 cm umożliwia wygodne dopasowanie do różnego typu wnętrz. Tego rodzaju tanie szafy narożne posiadają przychylne opinie użytkowników. Orientacyjna cena zakupu wynosi ok. 1950 zł. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także te artykuły o meblach IKEA.

Tanie szafy Bodzio

Szafy Bodzio cieszą się popularnością ze względu na bardzo atrakcyjne ceny. W ofercie sprzedaży znajdziemy tanie produkty z podwójnymi, przesuwnymi drzwiami. Poniżej opiszemy dwa popularne produkty

Biała szafa przesuwna 150 cm – wykończona na połysk, elegancka szafa z lustrem. Posiada rozmiar 150 x 240 x 60 cm. Większa wysokość mebla sprawdzi się w wielu nowoczesnych pomieszczeniach. Cena zakupu modelu to niespełna 1350 zł.

Szafa przesuwna 180 cm – w sieci sklepów znajdziemy szafy przesuwne z jednobarwnymi frontami. Dobrym przykładem jest przestronna szafa o rozmiarach 180 x 210 x 60 cm. Jednolity front meblowy sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach mieszkalnych. Co więcej, szafy Bodzio o powyższych rozmiarach są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Cena zakupu to około 1080 zł.

Meble na wymiar - gdzie szukać?
Poniżej przedstawiamy ponad 12 000 sprawdzonych specjalistów mebli na wymiar w serwisie Fixly w poszczególnych miastach:

Szafy Black Red White

Black Red White to uznany producent mebli o wyższym standardzie. Poniżej zaprezentujemy dwa popularne modele szaf.

Trzydrzwiowa szafa z lustrem Roksana II – biała szafa z lustrem, wykończona na połysk. Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce, dobrze sprawdzi się w sypialniach oraz na korytarzach. Trzydrzwiowa szafa z lustrem Roksana II posiada rozmiar 58,5 x 180 x 221 cm. Ceny szaf trzydrzwiowych o powyższym rozmiarze wynoszą ok. 2999 zł.

Trzydrzwiowa szafa z lustrem Belinda – to tanie szafy Black Red White o rozmiarze 60 x 240 x 220 cm. Dostępne w modnym połączeniu koloru białego oraz dąb sonoma. Szafy Black Red White z serii Belinda zostały wykonane z dobrej jakości materiałów cieszą się dość dużą popularnością. Ceny szaf trzydrzwiowych wynoszą 1399 zł.

Szafy innych producentów

Dobrej jakości szafy trzydrzwiowe przesuwne możemy nabyć w wielu sklepach i salonach meblowych. Niektóre modele cieszą się rosnącą popularnością. Dobrym przykładem będzie trzydrzwiowa szafa Laura ze sklepu meblefirany.pl. W ofercie sprzedaży znajdziemy kilka wersji kolorystycznych oraz dekoracyjne wykończenie z ciemnego szkła. Za szafy trzydrzwiowe przesuwne o rozmiarze 62 x 278 x 245 cm zapłacimy niespełna 1950 zł.

Powyżej opisaliśmy jedynie kilka wybranych modeli mebli. Przeglądając gazetki reklamowe czy oferty sklepów online znajdziemy również inne szafy IKEA, szafy Bodzio czy szafy Black Red White. W ofercie wielu producentów znajdują się też efektowne szafy narożne. Sprawdź także artykuł o szafach IKEA z systemem PAX.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny