Szafy Komandor – popularne rodzaje szaf

Szafy Komandor zostały stworzone z myślą o osobach, które nie lubią marnować przestrzeni w swoim mieszkaniu. Dzięki nim istnieje możliwość efektywnego zagospodarowania każdego centymetra. Wszystkie szafy na wymiar są wykonane z najwyższej jakości surowców. Wysoki poziom estetyki, funkcjonalność, a także innowacyjne systemy przesuwne, pozwalają na praktyczne wykorzystanie szaf w każdym pomieszczeniu. Szafy do zabudowy wnętrz doskonale sprawdzą się również na poddaszu. Jeśli zainteresował cię ten temat, sprawdź także artykuł o szafach przesuwnych.

Oferta zawierająca szafy na wymiar posiadają najpopularniejsze modele:

 • Szafy na wymiar pełne – swoją bryłą odpowiada budowie tradycyjnych szaf. Jednak jest wykonywana pod wymiar. Ze względu na komplet wszystkich ścianek, może stać w dowolnym miejscu.
 • Szafy na wymiar wyposażone w ściankę boczną - jest to doskonałe rozwiązanie do wprowadzenia oszczędności miejsca. Ponieważ jedna ściana działowa pełni rolę ściany szafy. Dodatkowo tego typu szafy do zabudowy wnętrz pozbawione są podłogi oraz sufitu. Oryginalny element tworzy jedna ścianka.
 • Szafy na wymiar wyposażone w ścianki boczne - w konstrukcji szafy znajdziemy dwie ścianki wykonane z płyty. Natomiast konstrukcja pozbawiona jest sufitu oraz podłogi. Tego typu elementy są ograniczone przez naturalną konstrukcję budynku. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o szafach przesuwnych.
 • Szafy wnękowe – szafy Komandor w takim przypadku wypełniają całą wnękę, natomiast jej główny element z płyty, tworzą jedynie drzwi.
 • Szafy narożne – w rzucie z góry przypominają literę L. W zależności od pomieszczenia, niektóre elementy szafy mogą być zastąpione ścianami, sufitem lub podłogą.
 • Szafy z pawlaczem – tego typu szafy świetnie się sprawdzają w wysokich budynkach, w których oprócz szafy chcemy wyróżnić dodatkowo nadbudowany mebel

Szafy Komador są bardzo funkcjonalne i bardzo pakowane. Zmieści się w nich naprawdę wszystko, ale ich ceny są dość wysokie
Szafy Komandor – przegląd oferty, opinie, ceny, popularne rodzaje szaf w ofercie

Na specjalną uwagę zasługują szafy z drzwiami przesuwnymi. Nie tylko dla tego, iż zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż drzwi uchylne. Ich wykonanie z płyty lub szkła hartowanego nadaje zupełnie inny charakter pomieszczenia. Niezwykle praktyczne są oczywiście szafy przesuwne z lustrem. Ponieważ spełniają one funkcjonalną część garderoby. Szafa przesuwna, a dokładniej jej drzwi przesuwne to bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Szafy Komandor – przykładowe ceny i opinie

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny za szafy Komandor:

 • Szafy z drzwiami przesuwnymi do zabudowy wnętrz, Komandor Classic – 1870,48 zł
 • Szafy z drzwiami przesuwnymi do zabudowy wnętrz, Komandor Gold – 2723,26 zł
 • Szafy z drzwiami przesuwnymi, idealne do garderoby, drzwi ze szkła hartowanego, Komandor VIP – 4839,91 zł
 • Szafy Komandor używane, drzwi uchylne, narożne – 1200,00 zł
 • Szafy przesuwne z lustrem Komandor, używane – ceny od 500,00 zł
 • Szafy wnękowe Komandor, w kolorze białym, używane – cena od 500,00 zł
 • Szafy Komandor, drzwi uchylne, używane – cena od 350,00 zł
 • Szafy przesuwne z lustrem Komandor do garderoby, używane, duże – cena od 1290,00 zł
 • Szafy przesuwne z lustrem Komandor, używane – cena od 850,00 zł
 • Szafy do zabudowy do garderoby, Komandor, używane – 2200,00 zł

Szafy Komandor z drzwiami przesuwnymi ładnie prezentują się w sypialni. Są bardzo popularne także ze względu na ogromną funkcjonalność.
Szafy Komandor – przegląd oferty, opinie, ceny, popularne rodzaje szaf w ofercie

Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o szafie zamiast garderoby w sypialni.

Jeżeli interesują nas konkretne ceny na szafy wnękowe Komandor, musimy wybrać się do autoryzowanego salonu po bezpłatną wycenę. Jak już wiadomo, wszystkie szafy są projektowane i wykonywane pod wymiar. To dlatego mogą znaleźć się na poddaszu, w wysokich kamienicach lub loftach. Istnieją pewne opinie, iż marka nie zalicza się do najtańszych. Jednak dość wysoki koszt rekompensuje naprawdę wysoką jakość wykonania. Do wyboru mamy praktycznie nieograniczoną ilość kombinacji. Sami decydujemy się, jaki wymiar ma mieć szafa, z jakich materiałów może być wykonana, a także w jakiej powinna utrzymywać się kolorystyce. Firma Komandor projektuje nie tylko pojedyncze szafy pod zabudowę, ale również całe pomieszczenia przeznaczone na garderoby.

impressions
”Image”
Dwudrzwiowa szafa przesuwna z lustrem London Lux G...
”Image”
Duża pojemna szafa do pokoju młodzieżowego Simi 15...
”Image”
Pojemna dwudrzwiowa szafa z lustrem do salonu Moet...

Na ostateczny koszt składa się wiele czynników. Chociażby to, czy szafa będzie posiadać drzwi uchylne czy przesuwne, z ilu ścian będzie się składać, a także jaki materiał do jej wykonania zostanie użyty. Jednak garderoby, również na poddaszu, zaprojektowane przez markę Komandor, posiadają naprawdę pozytywne opinie. Rekomendacje biorą się nie tylko z doskonałej jakości surowców. Szafy wnękowe są zaprojektowane w taki sposób, by wygospodarować jak najwięcej miejsca. Jeśli szukasz więcej informacji o cenach, sprawdź także artykuł z cennikiem szaf i mebli na zamówienie.

Szafy wyróżniają się licznymi i bardzo sprytnymi systemami przechowywania. Jest to jeden z pierwszych w Polsce tego typu systemów, który oczywiście posiada same pozytywne opinie. Dlatego szafy marki Komandor świetnie sprawdzają się w trudno dostępnych przestrzeniach (na poddaszu, w narożnikach), gdzie tradycyjne szafy spotykają się z poważnymi ograniczeniami. Dlatego warto zainteresować się tego typu pomysłami. Tym bardziej że marka Komandor czerpie inspiracje z nowoczesnych, światowych trendów.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 85,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny