Wymarzone miejsce do mieszkania pod Wrocławiem.

Duży dom na wsi, przytulne mieszkanie w centrum, dom w zabudowie szeregowej pod miastem. Bogaty rynek nieruchomości, stale się rozwija i daje potencjalnym klientom i przyszłym właścicielom spore możliwości wyboru. Każda z wymienionych inwestycji, oznacza inne cechy, które przemawiają za zakupem właśnie tej nieruchomości.

Przyszli mieszkańcy rozpatrzyć muszą wszystkie argumenty za i przeciw - to najczęściej decyzja na całe życie, dlatego warto wziąć pod uwagę wszystkie możliwości. Jakie zalety niesie ze sobą zakup domu w zabudowie szeregowej? Osiedle Zielone Południe zlokalizowane na obrzeżach Wrocławia, może okazać się Twoim miejscem na ziemi.

Łączność z centrum i naturą - zalety szeregówek pod Wrocławiem

Młodzi mieszkańcy Wrocławia, którzy swoje plany życiowe wiążą bezpośrednio z tym właśnie miastem, stają często przed ważnym wyborem. O ile ich marzenia na temat własnych czterech kątów nie są od dawna ściśle sprecyzowane, to decyzja związana z zakupem nieruchomości może okazać się niezwykle trudna. A to dlatego, że liczba czynników branych pod uwagę przed dokonaniem ostatecznego wyboru jest bardzo liczna. Dla każdego z przyszłych właścicieli liczą się nieco inne aspekty wpływające na zakup.

Priorytety układają się różnie - lokalizacja, powierzchnia domu czy mieszkania, okolica, dostęp do komunikacji miejskiej, ogród. Możliwości jest wiele, a deweloperzy tworząc kolejne inwestycje dają przyszłym właścicielom jeszcze większe spektrum wyboru. Z myślą o nowych mieszkańcach Wrocławia i okolic, Blockpol działający na rynku deweloperskim od ponad 30 lat, tworzy osiedle Zielone Południe z domami szeregowymi i bliźniaczymi, na obrzeżach miasta. To odpowiedź na marzenia wielu odbiorców, którzy pragną pozostać w łączności z centrum ukochanego Wrocławia, a jednocześnie cenią sobie spokojne miejsce do życia.

Dom szeregowy na obrzeżach Wrocławia - oszczędność kosztów i przyjazne miejsce do życia.

Zastanawiasz się nad zakupem szeregówki pod Wrocławiem i jesteś ciekawy dlaczego dom w zabudowie szeregowej to najlepsza inwestycja? Jednym z głównych aspektów przemawiających za taką nieruchomością jest czynnik ekonomiczny. Wspólne ściany w segmentach domów jednorodzinnych oznaczają mniejsze koszty związane z wydatkami na ogrzanie przestrzeni każdego z domów. Wspólne ciepło daje możliwość oszczędności ekonomicznej i ekologicznej.

Mimo bliskości innych domów, nie musisz martwić się o swoją prywatność. Metraż powierzchni mieszkalnej osiągnąć może nawet ponad 100 m2, dlatego nie zabraknie Ci swojej przestrzeni. Poza sporą powierzchnią wewnątrz, możesz liczyć na spory kawałek własnej strefy zielonej. Przydomowy ogródek urządzisz tak, jak sobie wymarzysz. Możesz posiać na nim ulubione rośliny lub pozostawić sobie sporą strefę relaksu na świeżym powietrzu, z której latem niechętnie będziesz wychodzić. Osiedle Zielone Południe to okolica przyjazna również dzieciom. Ich bezpieczeństwo, ale również potrzeba rozrywki i zabawy brane są mocno pod uwagę przy tworzeniu wspólnej przestrzeni użytkowej.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży domów szeregowych Zielone Południe i poznaj ofertę dedykowaną dla Ciebie i Twoich bliskich.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej