Kabiny prysznicowe

Wanna

Warto pomyśleć o wannie w łazience - można się w niej zrelaksować, odprężyć po długim dniu. Jeśli dodatkowo chcemy postawić na wystrój pomieszczenia, rozważyć można na przykład, coraz częściej ostatnio pojawiające się w ofertach sklepów wanny typu vintage - z mosiężnymi uchwytami, na tak zwanych "lwich łapkach". Każdej łazience przydadzą one niezwykłego szyku. Ponieważ wanny tego typu to wanny wolnostojące, nadają się do większych pomieszczeń. Z drugiej strony, możemy się zdecydować na jacuzzi, wannę typu SPA - z hydromasażem. Kąpiel w takiej wannie można sobie dodatkowo uprzyjemnić aromatycznymi olejkami, które wpłyną relaksująco na umysł i ciało.

Designerskie kabiny prysznicowe

Coraz częściej rezygnuje się z typowych brodzików na rzecz wydzielenia w łazience przestrzeni, ograniczonej kabiną. Podłoże w takiej kabinie wyłożone jest płytkami - wygląda to o wiele bardziej nowocześnie i stylowo. Żeby jednak faktycznie tak skonstruowany prysznic wyglądał świetnie przez długi czas, warto zastanowić się nad wyborem szkła. Powinno ono być po pierwsze odporne na osadzanie się kamienia, a po drugie - nie przekłamywać kolorów płytek, szczególnie, gdy w łazience mamy jakieś oryginalne dekoracje, które chcemy wyeksponować. Rozwiązaniem może być szkło Radaway UltraClear. Szkło charakteryzuje się niską zawartością tlenków żelaza, a dzięki temu jest niezwykle transparentne. Znika problem zielonkawego zabarwienia szkła, przekłamania barw płytek umieszczonych w kabinie, który przeszkadza wielu osobom. W przypadków szkła UltraClear kolory są dokładnie takie jak w rzeczywistości. Kabiny Radaway, wyróżniają się na rynku jasnością i przejrzystością - wręcz kryształową. To wszystko zaleta specjalnie opracowanej technologii, którą wykorzystać można nie tylko w produkcji kabin prysznicowych, ale również w elementach ozdobnych w łazience. Ponieważ najlepsze efekty uzyskuje się przy szkle o grubości 6 do 8 milimetrów, kabiny ze szkłem UltraClear są wyjątkowo "cienkie" - dodatkowo potęguje to wrażenie lekkości. Produkty Radaway pozwalają na uzyskanie niezwykle eleganckiej aranżacji, która zachowa swój pierwotny wygląd na długi czas. To elegancja i design doceniane przez coraz szersze rzesze projektantów wnętrz i producentów. Warto wspomnieć, że w przypadku konieczności usunięcia kamienia z szyby, należy używać delikatnych środków i akcesoriów. W przypadku tego szkła, nie jest bowiem konieczne długie i intensywne szorowanie - mogłoby ono tylko uszkodzić kabinę. Więcej informacji o technologii produktów Radaway, dostępnych jest na stronie www.plytki-lazienki.pl.

Urządzając łazienkę, pamiętajmy też o jej funkcjonalności. Ma nam służyć nie tylko w te dni, kiedy chcemy się zrelaksować i odpocząć po pracy, ale też wtedy, gdy rano wybiegamy z domu w pośpiechu.

artykuł zewnętrzny

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 73,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny