Szorowarki automatyczne

Szorowarki automatyczne to urządzenia idealnie nadające się do utrzymania wszelkich powierzchni w idealnym stanie. Każda z nich współpracuje z dostępnymi na rynku środkami czyszczącymi, dzięki czemu efektywność pracy jest na najwyższym poziomie. Automaty myjące są głównie przeznaczone na duże powierzchnie, ale na rynku można spotkać również modele domowe, które są dużo mniejszych rozmiarów i wagi, dzięki czemu możemy jest zastosować w naszych gospodarstwach domowych.

Najważniejsze cechy szorowarek automatycznych

Szorowarki automatyczne składają się z kilku najważniejszych elementów, który między innymi są specjalne szczotki lub pady czyszczące, specjalne systemy nanoszenie detergentów i odkurzacz na mokro. Automaty myjące to urządzenia z serii profesjonalnych , występujące w dwóch wersjach , pierwszej zasilanej elektrycznie, i drugiej bateryjnej. Najbardziej popularną marką na polskim rynku jest włoski producent firma Lavor. Włosi są czołowym producentem maszyn i urządzeń czyszczących na całym świecie. Ich produkty można spotkać między innymi w wielu renomowanych marketach, z ich maszyn korzysta bardzo wiele firm sprzątających. W dzisiejszym artykule weźmiemy pod lupę kilka modeli szorowarek automatycznych właśnie tej marki.

Wszystkie niżej opisane urządzenia na polski rynek dystrybuuje firma Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem, oferujące możliwość prezentacji maszyny u klienta, pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w innowacyjnym systemie door 2 door. System door 2 door to gwarancja od drzwi do drzwi nabywcy. Zacznijmy od modelu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, małych hoteli i mniejszych pomieszczeń, oraz miejsc gdzie wymagana jest bardzo dobra zwrotność urządzenia.

Lavor Sprinter - wydajna szorowarka automatyczna

Lavor Sprinter to szorowarka automatyczna, zasilana elektrycznie. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, i nawet w najmniejszym mieszkaniu korzystanie z niej jest bardzo komfortowe. Wyposażona w specjalne szczotki czyszczące do różnych powierzchni z opcjonalną szczotką do czyszczenia dywanów. Lavor Sprinter to połączenia urządzenia czyszczącego z odkurzaczem. Posiada dwa zbiorniki, jeden na brudną wodę o pojemności 6 litrów, drugi na detergent o pojemności 3 litrów. Bardzo duża moc , tego niewielkiego urządzenia, bo aż 800W silnika, i 200W szczotki pozwala nam w krótkim czasie bardzo efektywnie wyczyścić powierzchnie.

Szorowarka automatyczna włoskiego producenta Lavor Sprinter znajduje idealnie radzi sobie z każdym rodzajem nawierzchni, zachowując jej stan, i nie niszcząc w nawet najmniejszym stopniu. Bardzo niski poziom hałasu, pozwala na zastosowanie szorowarki automatycznej Lavor Sprinter w hotelach. Firmy sprzątające mogą używać urządzenia nawet w późnych lub wczesno porannych godzinach , dzięki czemu sprzątanie nie konfliktuje z użytkowaniem korytarzy przez gości. Lavor Sprinter jest lekki i zwrotny dzięki czemu prowadzi się go bardzo wygodnie i komfortowo. Kolejnymi atutem urządzenia jest między innymi automatyczny nastaw ciśnienia szczotki w zależności od zabrudzenia, niskie umiejscowienie głowicy pozwalające na sprzątanie pod meblami.

Lavor zadbał również aby urządzenie posiadało regulowany kąt pochylenia dostosowany do wzrostu użytkownika. Szorowarka posiada dodatkowo, specjalny uchwyt do przechowywania przewodu zasilającego. Za łatwe jej prowadzenie odpowiadają duże, ciche i bezśladowe koła, dzięki czemu praca szorowarką automatyczną Lavor Sprinter jest komfortowa nawet na nierównych powierzchniach. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, za jej sterowanie odpowiadają dwa przyciski, uruchamiające natrysk detergentu i odkurzacz. Urządzenie jest bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Lavor Sprinter to również najwyższa jakość wykonania.

Lavor Quick 36B

Lavor swoje flagowe półprofesjonalne urządzenie wykonuje w całości we Włoszech, dzięki czemu wykończenie, trwałość elementów, czy same zbiorniki są najwyższej jakości. Produkt dostępny jest w stałej sprzedaży u oficjalnego dystrybutora firmy Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem w cenie 2499zł. Drugim modelem któremu się przyjrzeliśmy to szorowarka automatyczna zasilana bateryjnie Lavor Quick 36B. Jest to urządzenie profesjonalne znajdujące swoje zastowanie w miejscach gdzie do mycia są wielkie powierzchnie. Lavor uznaje ten model za flagowy, gdyż sama konstrukcja , zwrotność, i niewielkie rozmiary powodują , że czyszczenie powierzchni staje się komfortowe i bardzo efektywne. Bardzo duża szerokość robocza ssawy sięgająca rzędu 46cm średnicy szczotki, czy bardzo długa aż 1260 m2/h moc godzina pozwala na ekonomiczne sprzątanie.

Bardzo duży zbiornik na detergent o pojemności aż 11 litrów , oraz jeszcze większy bo aż 13 litrowy zbiornik na brudną wodę powodują iż na jednym ładowaniu baterii i pełnym zbiorniku z chemią , jesteśmy w stanie umyć daną powierzchnię. Szorowarka automatyczna bateryjna Lavor Quick 36b to również ogromny nacisk szczotki na szorowaną powierzchnię równy wadze 18kg. Dzięki tak dużemu naciskowi, jesteśmy stanie przywrócić pierwotny blask nawet najbardziej zabrudzonej podłodze. Szorowarka automatyczna włoskiego producenta Lavor Quick 36b jest modelem samojezdnym, dzięki czemu urządzenie mogą obsługiwać również kobiety.

Lavor Quick 36b jest bardzo zwrotna. Inżynierowie Lavor’a zamontowali wał napędowy przedniego koła blisko tylnego koła , dzięki temu na bardzo niewielkiej powierzchni jesteśmy w stanie wykonać bardzo duży skręt. Możemy praktycznie kręcić urządzeniem wokół jego osi. Sama obsługa urządzenia , zarówno panelu sterującego czy wymiana elementów czyszczących jest banalnie prosta. Wszystko jest czytelnie opisane , oraz narysowane. Wymiana szczotki nie sprawi problemu nawet niedoświadczonemu użytkownikowi. Wystarczy podnieś urządzenie wyciągnąć szczotką , wsunąć kolejną i przechylić na nią szorowarkę.

Jak wcześniej wspominaliśmy automaty zasilany jest bateryjnie. Na jednym ładowaniu jesteśmy w stanie pracować nawet do 1.5 godziny. Czas ładowania akumulatora , za pomocą dołączonej przez producenta Lavor ładowarki, nie przekracza 2 godzin. Lavor w modelu Quick 36b zastosował również innowacyjny i nowoczesny system tylnej gumy zbierającej, dzięki czemu mamy pewność , że myta powierzchnia nie tylko staje się sucha, ale jest również dokładnie przetarta. Wszelkie akcesoria , dodatkowe szczotki, gumy, akumulatory czy ładowarki dostępne są u oficjalnego dystrybutora Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem.

Firma Kanwod oferuje również bezpłatne prezentacje u potencjalnego nabywcy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawdzić na żywo możliwości tego fenomenalnego urządzenia. Automatyczna szorowarka Lavor Quick 36B znajduje swoje zastosowanie na halach, w hotelach, salach gimnastycznych, szkołach, w dużych biurach, warsztatach i innych gdzie do czyszczenia są duże powierzchnie. Cena detaliczna u oficjalnego dystrybutora profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem to 8300zł.

Szorowarki automatyczne Lavor są urządzeniami godnymi polecenia. Są najwyższej jakości, posiadają pełne wsparcie serwisowe. Są bardzo komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu. W kolejnej części arytkułu z serii szorowarki automatyczne Lavor przedstawimy duże modele przeznaczone na ogromne powierzchnie.

Wspomniane urządzenia, oraz wiele innych znaleźć można w oficjalnym sklepie Kanwod-Invest - www.kt-24.eu.


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 60,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny