Homla.pl

Kupno od dewelopera to konieczność bardzo kosztownego wykończenia, a i tak nie wiadomo czy nie trafimy na bubel budowlany. Wobec powyższego wśród Polaków coraz popularniejsze stają się serwisy z ogłoszeniami nieruchomości, mające w swojej bazie tysiące gotowych domów i mieszkań. Jednym z najciekawszych w ostatnim czasie stała się Homla (http://homla.pl/).

Darmowe ogłoszenia nieruchomości – dlaczego warto?

Fakt, że wyszukiwarki ogłoszeń z ofertami sprzedaży i wynajmu nieruchomości są nad Wisłą coraz popularniejsze, nikogo nie powinien dziwić. Dziś tempo życia jest coraz większe, ludzie mają mniej czasu na aktywności, które kiedyś z powodzeniem realizowali. Nie jest już tak, że każdy, kto pragnie domu, musi go od podstaw wybudować. Coraz więcej chętnych jest na kupno gotowego budynku. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści – nie dość, że nasze przyszłe cztery kąty są już w pełni wykończone, to dodatkowo sprzedający zwykle za bardzo atrakcyjną cenę odda również wyposażenie lub przynajmniej jego część. To samo dotyczy mieszkań. Takie rozwiązania jest niezwykle wygodne, a finansowo wcale nie wychodzi dużo drożej niż postawienie domu samemu lub kupno i wykończenie mieszkania od dewelopera.

Jeszcze kilkanaście lat temu tego typu oferty z ogłoszeniami nieruchomości można było znaleźć zwykle w stacjonarnych biurach u pośredników. Wiązało się to z koniecznością odwiedzenia wielu tego typu miejsc, aby znaleźć najlepszą dla siebie opcję. Dodatkowo czas zabierały rozmowy z pośrednikami, oglądanie zdjęć na miejscu oraz wizyty w lokalach. To wszystko zajmował wiele godzin, często całkowicie zmarnowanych, dlatego rynek znalazł rozwiązanie tych problemów w postaci portali internetowych. Obecnie w Sieci funkcjonuje ich co najmniej kilkadziesiąt, jednak różnią się one między sobą funkcjonalnościami, intuicyjnością i tym, co najważniejsze – czyli ilością i sposobem prezentowania ofert.

Homla.pl – twoje miejsce w sieci

Jednym z ciekawszych portali z ogłoszeniami nieruchomości online jest homla.pl. Jego administratorzy postawili na maksymalną przejrzystość i intuicyjność interfejsu oraz wielozadaniowość serwisu. To nie tylko portal służący wystawianiu ogłoszeń o sprzedaży i wynajmie nieruchomości, ale też miejsce, w którym kupujący lub wynajmujący może swobodnie i bezpiecznie przejść przez cały proces. Najważniejsze cechy Homli, które wyróżniają ją na le konkurencji, to:

  1. Inteligentna wyszukiwarka, dzięki której znajdziemy dokładnie taką nieruchomość, jaka nam odpowiada. Sprzyja temu zaawansowany system filtrów, uwzględniający bardzo wiele kryteriów wyszukiwania.
  2. Rozbudowany panel klienta, który dodatkowo jest bardzo intuicyjny i daje możliwość przeglądania wielu statystyk.
  3. Funkcja „współlokatorzy”, będąca rozwiązaniem unikalnym na skalę kraju. Dzięki niej możliwe jest znalezienie profili osób, które pasują do naszych wymagań odnośnie ewentualnych współlokatorów, również szukających mieszkania do wynajęcia w tej samej okolicy co my.
  4. Funkcja „dni otwarte”, która pozwala zaplanować i przeprowadzić dzień otwarty dla osób zainteresowanych obejrzeniem Twojej nieruchomości. Wystarczy wybrać datę, ustalić minimalna liczbę zainteresowanych do zorganizowania wydarzenia, a chętni sami będą zapisywali się za pośrednictwem serwisu.
  5. Katalog firm partnerskich, dzięki któremu sprawdzisz jakie firmy znajdują się w okolicy nieruchomości , którą się interesujesz. Wiele z nich możesz zaangażować do przeprowadzki, wykończenia lub remontu mieszkania.
  6. Wirtualny doradca ds. nieruchomości – rozwiązanie unikalne, które pomaga w sposób przystępny uzyskać odpowiedzi na najważniejsze pytania.
  7. Funkcja „Roomview – stwórz plan 3D”, pozwalająca znacząco uatrakcyjnić twoją ofertę, poprzez dodanie do niej możliwości wirtualnego spaceru po nieruchomości.

Ogłoszenia nieruchomości online zyskują obecnie na popularności z uwagi na swój interaktywny charakter oraz możliwość szerokiej, atrakcyjnej wizualnie prezentacji produktu. Warto korzystać z takich serwisów jak Homla, które posiadają unikalne ogłoszenia, których próżno szukać w na innych strojach internetowych.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 70,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny