Każdy klient supermarketów i sklepów przed zakupami powinien zapoznać się z najnowszymi ofertami, tak aby móc zaoszczędzić jak najwięcej. Z pomocą przychodzą gazetki promocyjne, a właściwie portal, który zbiera je wszystkie w jednym miejscu. Dzisiaj skupimy się na stronie internetowej Kaufino, która z pewnością będzie dla Ciebie świetnym partnerem podczas każdych zakupów. I mówiąc “każdych”, wcale nie przesadzam, bo na portalu tym znajdziemy oferty z przeróżnych sklepów i z wielu branży.

Pierwsze, co da się zauważyć zaraz po wejściu na stronę Kaufino, to nie tylko ogrom gazetek promocyjnych z najpopularniejszych sklepów (choć to oczywiście też), ale przede wszystkim niezwykła intuicyjność oraz prostota w obsłudze całego portalu. Dzięki głównemu menu możemy od razu przejść do najpopularniejszych marek lub rozwinąć całą listę dostępnych tutaj sklepów. Natomiast korzystając z rozpiski na samym dole strony, z łatwością możemy wybrać kategorię produktów, które najbardziej nas interesują, a jest ich naprawdę sporo: hipermarkety i supermarkety, elektronika, dom i ogród, meble, moda i obuwie, sport, drogerie i kosmetyki, apteki i zdrowie, artykuły dla zwierząt, auto & moto oraz inne. Warto też wspomnieć, że strona ta jest całkowicie darmowa i nie wymaga rejestracji.

Na Kaufino znajdziemy oferty z najpopularniejszych sklepów w Polsce, co jest niezwykłym udogodnieniem przy planowaniu zakupów - zarówno tych spożywczych, jak i odzieżowych, budowlanych czy kosmetycznych. Chcesz sprawdzić najlepsze ceny na warzywa, owoce lub mrożonki? Koniecznie przejrzyj gazetkę sklepu Lidl. Planujesz remont lub nową aranżację ogródka? W tym pomoże Ci nic innego, jak tylko oferta sklepu Castorama. Oprócz tych marek, na Kaufino znajdziesz także m.in.: Biedronkę, Pepco, Jysk, Rossmann i wiele innych, lubianych sklepów.

Oferta Kaufino stale się powiększa i uzupełnia o kolejne gazetki czy sklepy, dzięki czemu z pewnością znajdziesz tam promocje dla siebie. Mówiąc o internetowym portalu z katalogami, nie można zapomnieć o wygodzie i korzyściach dla środowiska: teraz, aby przejrzeć najnowsze promocje, wcale nie musisz gromadzić sterty papierowych gazetek, a wystarczy jedynie dostęp do internetu. Z Kaufino oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas oraz zmniejszasz ilość wyrzucanych śmieci. Same korzyści!

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej