Tekstylne dodatki do domu. Firanki, zasłonki i inne dekoracje okna

Okno to z całą pewnością jeden z najważniejszych elementów każdego domu. Powody jego szczególnie dużego znaczenia są co najmniej dwa. Pierwszy to oczywiście fakt, że swoim rozmiarem dominuje ono każde pomieszczenie i stanowi punkt, który przyciąga wzrok wszystkich przebywających w nim osób. Po drugie, okno jest jedyną częścią wystroju wnętrza, który widoczny jest również z zewnątrz – jest zatem wizytówką domu oraz jego gospodarzy. Warto więc zadbać o jego efektowną dekorację. Firanki oraz zasłonki powinny być dopasowane do stylu, w którym urządziliśmy wnętrze. Na szczęście wybór modeli na kasandra.com.pl jest naprawdę ogromny – bez trudu znajdziemy więc ten, który w danym pomieszczeniu będzie prezentował się najlepiej.

Tekstylne dodatki do wnętrza. O czym pamiętać przy wyborze?
Tekstylne dodatki do wnętrza. O czym pamiętać przy wyborze?

Zadbaj o wygląd stołu z dodatkami. Jak dobrać obrusy i panele?

Kolejne miejsce ważne dla charakteru i atmosfery wielu pomieszczeń to stół. To właśnie tutaj spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Ze względu na duże rozmiary stanowi on też centrum salonu, jadalni czy kuchni. Domową atmosferę i ciekawy wystrój można osiągnąć między innymi dzięki obrusom. Odpowiednio dobrane, podkreślą one aranżację całego wnętrza. Nie bez znaczenia są też względy praktyczne – w razie pobrudzenia, obrus można łatwo wymienić, unikając czyszczenia całego stołu.

Relaks w przytulnej atmosferze. Koce, pościele, narzuty i moskitiery

Tekstylne dodatki najważniejszą rolę odgrywają rzecz jasna w salonie oraz sypialni – a więc pomieszczeniach służących relaksowi. W salonie kluczowe są koce, poduszki oraz narzuty, które nie tylko zapewnią przytulną atmosferę w jesienne czy zimowe wieczory, ale też będą stanowić ważny element aranżacji. Ważne dla naszego komfortu są też pościele. W sezonie wiosenno-letnim warto z kolei pamiętać również o moskitierach.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej