Klasyczny i niedrogi bidet - dobry wybór do większych łazienek

Najtańszym w zakupie rozwiązaniem jest oczywiście klasyczny bidet. Instaluje się go zazwyczaj obok sedesu, co pozwala na wygodne dbanie o higienę osobistą po każdym skorzystaniu z toalety. Klasyczny bidet wyposażony jest w baterię, którą pozwala na regulowanie natężenia strumienia wody oraz jej temperatury. Ze względu na swoje rozmiary, bidet nie jest jednak rozwiązaniem do każdej łazienki - jego instalacja wymaga bowiem odpowiedniej ilości miejsca. Jego wybór jest więc polecany głównie posiadaczom większych łazienek, w których jest wystarczająco dużo miejsca do zainstalowania tego rozwiązania.

Bidet będzie dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie klasyczne i niedrogie w zakupie rozwiązania. Decydując się na jego umieszczenie w swojej łazience należy się jednak liczyć z dodatkowym wydatkiem niezbędnym do jego prawidłowego montażu. Konieczne jest bowiem wykonanie przyłączy wody oraz odpływu. Z tego powodu po klasyczny bidet warto sięgnąć głównie w sytuacji, kiedy decydujemy się na przeprowadzenie generalnego remontu w łazience lub urządzamy ją od podstaw. Osoby, które pragną wyposażyć swoją łazienkę w rozwiązanie umożliwiające dbanie o higienę osobistą, lecz nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z instalacją bidetu, powinny natomiast rozważyć wybór toalety myjącej.

Toaleta myjąca kontra bidet. Które rozwiązanie warto wybrać do nowoczesnej łazienki?
Toaleta myjąca kontra bidet. Które rozwiązanie warto wybrać do nowoczesnej łazienki?

Toaleta myjąca - nowoczesny wygląd i innowacyjna funkcjonalność

Nowoczesna toaleta myjąca (http://www.roca.pl/katalog/produkty/toalety-myjace/in-wash/inspira-066-14.0546/in-wash-toaleta-myjaca-podwieszana-rimless-zasilanie-230v-803060..1) łączy w sobie dwie funkcje - sedesu oraz bidetu. Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w łazience oraz sprawia, że rozwiązanie to idealnie sprawdzi się także w mniejszych lub mało ustawnych pomieszczeniach. Najważniejszą zaletą toalety myjącej jest jednak jej wysoka funkcjonalność - urządzenie pozwala bowiem nie tylko na mycie oferując dodatkowo także suszenie i regulację temperatury i ciśnienia wody za pomocą wygodnego i intuicyjnego w obsłudze pilota oraz dostosowywanie położenia dyszy myjącej do potrzeb każdego użytkownika.

Praktyczne i nowocześnie prezentujące się podświetlenie, w które wyposażona jest toaleta myjąca In-Wash Inspira marki Roca nadaje całemu pomieszczeniu unikalnego charakteru podnosząc jego walory wizualne. Toaleta myjąca nie jest jednak rozwiązaniem tanim w zakupie. Jeśli jednak spojrzymy na jej wysoką funkcjonalność, znakomite walory wizualne oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, jej zakup staje się praktyczną inwestycją na długie lata komfortowego użytkowania. Toaleta myjąca dzięki swojej wysokiej funkcjonalności oraz nowoczesnemu wyglądowi jest rozwiązaniem idealnym dla osób, które nade wszystko cenią sobie higienę i wysoki komfort korzystania z łazienki.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny