Projekty domów z bali - antyczne i nowoczesne rozwiązania

Antyczny domek wygląda bardzo historycznie z zewnątrz. Wnętrza natomiast są idealnym odzwierciedleniem stylu rustykalnego. Prosta, nieskomplikowana budowla doskonale komponuje się na tle zapierających dech w piersiach widoków.

Niesamowity kształt domku z bali przyprawi o zdumienie, szczególnie miłośników prostego stylu. Jasna barwa bali idealnie prezentuje się w zestawieniu z oświetleniem. Urzekająca prostota sprawia, że taka konstrukcja będzie fantastycznym uzupełnieniem terenu górzystego, w który wkomponują się domy z bali.

Połączenie drewna i kamienia sprawiło, że nowoczesny dom z bali prezentuje się doskonale na tle otaczającej go zieleni. Wnętrza takiej budowli mogą być urządzone w rozmaitych stylach, jednak najczęściej właściciele skłaniają się do stylu rustykalnego lub nowoczesnego. Trwała zwarta konstrukcja z pewnością będzie służyć domownikom przez wiele lat.  Żadna pogoda nie będzie jej straszna.

Naturalność i prostota projektów domów z bali

Trzeba przyznać, że tak zbudowany dom z bali położony wysoko nad Oceanem Spokojnym to bardzo oryginalne rozwiązanie. Drewniany domek mieszający się z otaczającym krajobrazem inspiruje i urzeka każdego, kto marzy o ucieczce od miejskiego zgiełku. Niesamowite widoki każdego dnia gwarantowane.

Nietuzinkowe otoczenie, zapierające dech w piersiach krajobrazy a pośród nich domek z bali. Domki z bali przywodzą na myśl naturalność, która jest doskonałą odskocznią od codziennego życia. Urzekająca jest przede wszystkim prostota, dzięki której domownicy mogą liczyć na niesamowity klimat.

Zachowawczy domek z bali jest idealnym odzwierciedleniem prostoty. Tutaj nie ma nic nadzwyczajnego. Prosty dach, prosta konstrukcja, a jednak urzeka miłośników ekologicznych rozwiązań. Ciekawym uzupełnieniem są duże donice w kolorze drewna i posadzki. Mimo, że dominuje kolor brązowy, to perfekcyjnie komponuje się z otaczającą go zielenią. Informacje o wadach i zaletach domów z drewna znajdziesz w tym artykule.

Zadbaj o ciepło w swoim domu - polecane pompy ciepła

Nowoczesne projekty domów z bali

Tak zaprojektowany dom z bali kojarzy się z jednym słowem: nowoczesny. Połączenie bali, ciemnego dachu i jasnej posadzki fantastycznie odtwarza dom wykonany wedle nowoczesnych standardów. Tak powstała konstrukcja z pewnością jest synonimem wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa, które odczują domownicy.

Przedstawione projekty domów z bali kryją w sobie nie tylko prostotę i nowoczesność. Warto zwrócić uwagę, że zlokalizowane są w niesamowitym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dlatego ich wspólnym mianownikiem jest bez wątpienia naturalność i spokój, który wybiera coraz więcej Polaków.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 78,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny