Kompleksowe wyposażenie siłowni

Sprzedaż sprzętu i akcesoriów sportowych

Firma Total Fitness Concept prowadzi sprzedaż sprzętów siłowych takich marek, jak Precor, TechnoGym czy LifeFitness. Nazwy te są doskonale znane pasjonatom sportów na całym świecie, którzy na co dzień korzystają ze sprzętów, chwaląc ich niezawodność i niskie koszty eksploatacji. W ofercie znajdują się modele używane oraz po kompleksowej regeneracji. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie internetowej https://totalfitnessconcept.pl.

Firma posiada w sprzedaży także akcesoria treningowe marki Apus Sports, której jest producentem. W ofercie znajdują się między innymi piłki treningowe, maty do ćwiczeń, sztangi proste, poliuretanowe talerze do sztang, hantle czy gryfy olimpijskie.

Regeneracja sprzętu

Jedną z usług firmy jest kompleksowa i samodzielna regeneracja sprzętu treningowego. Kompetencje personelu pozwalają szczegółowo ocenić stan sprzętu oraz jego regenerację. Usługi wykonywane są w siedzibie firmy w Krakowie. Klient może dostarczyć sprzęt pod wskazany adres lub zlecić to obsłudze firmy, która przyjedzie do domu klienta, bezpiecznie przetransportuje sprzęt do warsztatu, a po naprawie przewiezie go ponownie do domu zamawiającego.

Proces regeneracji odbywa się w kilku etapach. Po rozbiorze maszyny, elementy stałe (tj. ramy i plastiki) podlegają dokładnemu wyczyszczeniu oraz lakierowaniu. Elementy eksploatacyjne, takie jak łożyska oraz amortyzatory, zostają wymienione na nowe, a części elektroniczne zregenerowane, lub – w razie potrzeby – także wymienione na fabrycznie nowe. Sprzęt po złożeniu podlega ścisłej kontroli jakości, gdzie sprawdzany jest pod względem technicznym oraz wizualnym. Kiedy proces regeneracji dobiega końca, sprzęt jest bezpiecznie pakowany i transportowany pod wskazany przez klienta adres. Serwis udziela 6-miesięcznej gwarancji na regenerowany sprzęt.

Customizacja sprzętu – gratka dla miłośników sportu

W Total Fitness Concept można poddać swój sprzęt customizacji. Oznacza to, że klient może zlecić usługę lakierowania niektórych elementów sprzętu na wybrany przez siebie kolor, istnieje również możliwość aplikacji dodatkowych elementów graficznych, np. w postaci logo czy nazwy firmy. Drobne zabiegi tego typu sprawiają, że sprzęt nabiera indywidualnego charakteru i wpływa na wizerunek siłowni czy klubu fitness.

Z usług firmy skorzystały do tej pory setki zadowolonych klientów, powierzając swoje sprzęty w profesjonalne ręce inżynierów i specjalistów z zakresu technologii maszyn. Dotychczasowe realizacje oraz ofertę produktową można znaleźć na stronie internetowej firmy, pod adresem totalfitnessconcept.pl.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły