Najnowsze trendy i nowości na rok 2020 w Ratanland

Obejrzyj poniższe projekty, aby zaczerpnąć inspirację na wyposażenie ogrodu w nadchodzącym sezonie. Sklep internetowy Ratanland dzieli się kilkoma propozycjami, które z pewnością będą “must have”.

FOTEL OGRODOWY NOTTINGHAM

Zacznijmy od miejsca do siedzenia. Meble ogrodowe są coraz wygodniejsze. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić mały balkon, czy też duży ogród — życie na zewnątrz jest synonimem relaksu. Dlatego preferowane są tam naturalne materiały. Takie jak drewno, czy też rattan. Najnowsze kolekcje ukazują również siedzenia wykonane z technorattanu o wygodnych i przestronnych siedziskach. Nottingham to idealny fotel ogrodowy. Jest niesamowicie wygodny. Charakteryzuje się komfortowym siedziskiem, które zachęca do odprężającego relaksu.

Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku
Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku

ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH Z TECHNORATTANU MADRYT  - ZESTAW MODUŁOWY

Mówiąc o trendach zewnętrznych na rok 2020 nie sposób nie wspomnieć o towarzyskości. W designie słowo to przekształca się w wyposażenie modułowe. Można je modyfikować w zależności od liczby gości. Dzięki temu zawsze możesz ich wygodnie ugościć. Modułowe i wielofunkcyjne meble wypoczynkowe wciąż będą cieszyły się niebywałą popularnością. Zestaw Madryt ze zdjęcia powyżej charakteryzuje się możliwością tworzenia wielu kombinacji. Możesz do niego dodawać lub odłączać moduły i tworzyć tym samym nieskończenie wiele różnych układów.

Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku
Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku

FOTEL WISZĄCY OGRODOWY - HAMAK 9069

Trendem będą również wiszące meble. Od krzeseł, po fotele, ale nawet i łóżka.

Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku
Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku

MEBLE OGRODOWE Z TECHNORATTANU RASF-017

Przedstawiliśmy już propozycje na modne w roku 2020 krzesła, sofy oraz miejsce do relaksu. Teraz nadszedł czas na stół. RSF-017 to idealny mebel do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Jest idealny do każdego środowiska zewnętrznego. Możesz wykorzystać go w ogrodzie, na tarasie, balkonie, werandzie, czy też przy basenie. Jego nowoczesny design kryje solidną i jednocześnie lekką konstrukcję.

Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku
Trendy mebli zewnętrznych, które zobaczysz w 2020 roku

Akcesoria zewnętrzne

Do uzyskania modnego wyglądu przestrzeni zewnętrznej nie wystarczają już tylko krzesła i stół. Głównym nurtem projektowania ogrodów jest dekorowanie ich z taką samą dbałością jak wnętrza. Rok 2020 to idealny czas na dodatkowe akcesoria w przestrzeniach zewnętrznych. Sektor ten rozwija się. Wprowadzane są innowacyjne oświetlenia, poduszki, dekoracje, donice, a nawet zastawy stołowe. Wzbogacają one scenerię, gdy dekorujemy nimi ogrody. Akcesoria te pomagają szybko zmienić i modnie odświeżyć zewnętrzny wygląd budynku.

Podsumowanie

Mimo mroźnej pogody za oknem nie możesz doczekać się rozpoczęcia lata? Początek 2020 roku to idealny czas, aby rozpocząć przygotowania na przyszły sezon. Dzięki trendom, które poznałeś z tego artykułu, możesz zaplanować modną przestrzeń. Zauważ, że sprowadzają się one do 3 kluczowych aspektów — funkcji, kontrastu i różnorodności materiałów. Dlatego oprócz wyglądu mebli upewnij się, że wyposażenie jest funkcjonalne. Łącząc wszystkie te atrybuty, spędzisz na zewnątrz miłe chwile z rodziną, czy też przyjaciółmi.

A może szukasz jeszcze więcej porad lub inspiracji? Wszystkie produkty, które zobaczyłeś w tym poście, są dostępne w sklepie internetowym Ratanland. Znajdziesz tam znacznie więcej propozycji mebli zewnętrznych, które mogą Cię zainteresować.artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny