Idealne rozwiązanie dla seniorów – pionowy odkurzacz Redkey F10

Dlaczego warto wybrać odkurzacz Redkey F10?

Starsze osoby, które utraciły już sprawność ruchową, często chcą pokazać bliskim, że nadal mogą wszystko. Sprzątają całe mieszkanie, ciągle schylając się i kucając, co jest poważnym zagrożeniem dla ich zdrowia. Niestety, ale każdy z nas się starzeje. Układ odpornościowy nie działa wieczność w ten sam sposób – osłabia się, a wraz z jego osłabieniem następuje utrata masy mięśniowej, zmniejszenie elastyczności chrząstek i osteoporoza. Czy wiedziałeś, że ludzie w wieku 60 lat tracą ok. 30% masy mięśniowej, która do tej pory chroniła ich stawy i utrzymywała je w stabilnej pozycji? Zmniejszona elastyczność chrząstek, ubytki między stawami i osteoporoza – to wszystko powoduje, że starsi ludzie szybko słabną. Wyobraź sobie, jak nieprzyjemnym zadaniem musi być dla nich prozaiczne sprzątanie mieszkania!

Czasem nie pomogą słowa „Przestań to robić!”. Jeśli starsza osoba nadal chce sprzątać dom, bo jest to dla niej ważne i frapujące zajęcie, możesz ułatwić jej codzienne funkcjonowanie. Właśnie w takich przypadkach doskonale sprawdza się pionowy odkurzacz Redkey F10. Wystarczy nacisnąć w nim jeden przycisk, aby rura odkurzacza zamieniła się w ramię obrotowe, które bez większego wysiłku wsunie się pod każdy mebel. Gdy starsza osoba skończy sprzątanie, będzie musiała jedynie lekko unieść odkurzacz, aby wysunięte ramię wyprostowało się i „wskoczyło” z powrotem do rurki. I już, gotowe!

Dowiedz się więcej o odkurzaczu Redkey.

Lampki LED i łatwa obsługa – wszystko, co ułatwia sprzątanie!

Starsze osoby często mają problemy ze wzrokiem. Mogą w związku z tym nie zauważyć drobnego pyłu, który osadził się np. na panelach. Całe szczęście odkurzacz Redkey F10 nieźle może z tym sobie poradzić! Urządzenie wyposażone zostało w 6 lamp ledowych, które świetnie oświetlają ciemne przestrzenie pod meblami. Dzięki nim seniorzy będą mogli zauważyć, gdzie zebrał się kurz. Jest to ciekawy dodatek do odkurzacza, a dla starszych osób naprawdę pożyteczny. W końcówce urządzenia dodatkowo znajdują się duże koła, które pozwolą łatwo prowadzić odkurzacz po twardych powierzchniach, ale i miękkich dywanach czy wykładzinach.

Na samej górze obudowy (nad przyciskami) znajdują się dwa paski. Jeden świeci się na czerwono, a drugi na niebiesko. Czerwony to czujnik kurzu, a niebieski to wskaźnik wybranej mocy ssania (poziomów mocy ssania jest aż pięć!). Warto dodać, że czerwony pasek włącza się tylko w trybie Auto – ten tryb sprawdza się zwłaszcza podczas czyszczenia nierównomiernie zabrudzonej podłogi. Gdy senior użyje guzików +/- (od mocy ssania), wówczas przycisk się dezaktywuje. Czy trudno będzie starszej osobie włączyć taki odkurzacz? Skądże! Przycisk znajduje się w uchwycie i nie ma regulacji – trzeba go dłużej przycisnąć, aby go włączyć lub wyłączyć.

RedKey F10
RedKey F10

Odkurzacz pionowy Redkey F10. Innowacyjne urządzenie dla seniorów?

Ten odkurzacz ułatwi sprzątanie osobom niesprawnym ruchowo!

Odkurzacza nie trzeba chować do szafy. Wystarczy zamontować dołączony do niego uchwyt ścienny ze stykami do ładowania odkurzacza, a także uchwytami na odwieszanie szczelinowych końcówek. Starsza osoba będzie mogła powiesić Redkey F10 bezpośrednio w uchwycie, rozpoczynając tym samym ładowanie urządzenia. Ładowarka do urządzenia oczywiście znajduje się w komplecie z odkurzaczem. Warto dodać, że seniorzy pracujący z urządzeniem na najniższej mocy ssania będą mogli odkurzać dom przez ok. 1 godzinę.

Wiemy już, że wyjęcie bądź włożenie urządzenia do ładowania zajmuje dosłownie chwileczkę. Trzeba jednak napomnieć o jeszcze jednej, ważnej rzeczy. Odkurzacz Redkey F10 wyposażony został w filtr powietrza HEPA, który można w razie potrzeby łatwo wyjąć i wyczyścić – pamiętając, aby system wysechł przed ponownym podłączeniem do ładowania. To świetne rozwiązanie nie tylko dla starszych osób ograniczonych ruchowo, ale seniorów borykających się z alergią!

Odkurzacz Redkey F10 dla seniorów – warto czy nie?

Oczywiście, że warto! Odkurzacz jest doskonale dostosowany do pracy dla ludzi, którzy mają problem z poruszaniem się. To idealne urządzenie dla seniorów ograniczonych ruchowo, ale też ludzi, którzy mają problemy z kręgosłupem lub schorzeniami nóg. Dzięki nietypowej konstrukcji przegubu odkurzacza można niemal dowolnie wyginać nim i doczyścić każdy fragment podłogi – również tej pod meblami.

Manewrowanie odkurzaczem Redkey F10 to zbawienne rozwiązanie dla seniorów. Doskonale skonstruowane urządzenie pozwoli pozbyć się zanieczyszczeń z każdego kąta – wjeżdżając pod kanapę i stół, a nawet zakręcając odkurzaczem wokół jego nogi! Mając takie urządzenie, każda starsza osoba na pewno nie zrobi sobie krzywdy. A przecież to na bezpieczeństwie najbliższych zależy nam najbardziej, prawda?

Odkurzacz Redkey możesz kupić tutaj

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny