Praca przy komputerze - tworzenie strony www

Po co mi własna strona WWW?

Prowadzisz własną firmę i chcesz przyciągnąć do siebie klientów? Zaprezentuj im swoje usługi w Internecie. W dzisiejszych czasach firma bez własnej, dobrze zaprojektowanej strony staje się mało rozpoznawalna. Brak własnej, wirtualnej przestrzeni utrudnia klientom zapoznanie się z zakresem Twoich usług. Efekt może być łatwy do przewidzenia. Dlatego właśnie nikogo nie dziwi fakt, że większość przedsiębiorców z chęcią zakłada i promuje własne strony internetowe. Jest to dla nich miejsce na zaprezentowanie swoich usług oraz wyróżnienie się spośród ofert konkurencji.

Stworzenie własnej strony nie musi być trudne

Niektórzy przedsiębiorcy chcieliby stworzyć własną stronę WWW, ale boją się, że będzie to zbyt kosztowne lub skomplikowane przedsięwzięcie. Nic bardziej mylnego. Obecnie nie musimy zatrudniać drogich informatyków, którzy wykonają za nas szablon strony i dopasują do potrzeb naszej oferty handlowej. Własną stronę WWW możemy z powodzeniem wykonać samodzielnie. Nie będzie to ani zbyt kosztowne, ani tym bardziej czasochłonne. Gotowe szablony połączone z intuicyjną obsługą kreatora sprawiają, że stronę www zaprojektuje nawet osoba, która robi to po raz pierwszy.

Kreator stron www

Jak działa kreator?

Zasada działania kreatora stron www jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy, że wejdziesz na pl.mfirma.eu. Na górze, po prawej stronie znajduje się ikonka z napisem „załóż własną stronę www”. Po kliknięciu rozpoczniesz prace nad stworzeniem własnej, unikalnej strony, która pomoże Ci zaistnieć w Internecie. Do Twojej dyspozycji pozostaje ponad 1000 gotowych szablonów, które zostały podzielone tematycznie. Możesz wybrać spośród dowolnej kategorii, dopasowane do zakresu działalności Twojej firmy.

Po kliknięciu w wybrany szablon strony obejrzysz pełnowymiarowe demo, które ukaże Ci więcej szczegółów. W każdym szablonie znajdują się przygotowane i wypełnione treścią podstrony. Wystarczy zmienić tekst, wkleić własne fotografie, zaprezentować cennik usług oraz dopasować stronę do własnych preferencji. Po kilku chwilach Twoja strona jest już gotowa.

O tym, jak dokładnie działa kreator możesz się przekonać z poniższego filmu.

Co zrobić, jeśli zakres działalności mojej firmy jest bardziej specyficzny?

Wykonanie własnej strony www przy użycia kreatora stron nie powinno sprawić większego problemu. Gotowe szablony są bardzo elastyczne, można je w dowolny sposób modyfikować i personalizować. Wystarczy obejrzeć i wybrać szablon stron zaprezentowany w innych branżach. W drugiej kolejności zmieniamy nagłówek, zdjęcia oraz tekst. Po wprowadzeniu drobnych poprawek szablon będzie już pasował do tematyki działalności Twojej firmy.

Dlaczego warto skorzystać z kreatora?

Przede wszystkim z uwagi na łatwość, a także intuicyjność obsługi. Stworzenie strony za pomocą kreatora nie wymaga znajomości HTML. Personalizacja gotowego szablonu staje się banalnie prosta i nie absorbuje dużych ilości czasu. Wszystkie funkcje dodatkowe takie jak email, telefon oraz czat zostają wykonane w języku polskim.

Warto także podkreślić, że oferta zaprezentowana przez mamfirme.pl jest kompleksowa. Domena, hosting, kreator www oraz poczta są bardzo łatwe w obsłudze. Co więcej, funkcjonalność strony jest nadzorowana przez doświadczonych informatyków. Dzięki temu nasza domena zawsze będzie działała poprawnie.

Jednym z dużych atutów kreatora jest także możliwość stworzenia strony wielojęzycznej. Taka opcja będzie szczególnie opłacalna dla przedsiębiorców, których działalność firmy nie ogranicza się wyłącznie do jednego kraju. Możliwość stworzenia strony w kilku językach może okazać się idealnym sposobem na przyciągnięcie kontrahentów z całego świata.

Aby skorzystać z kreatora stron mamfirme wejdź na stronę pl.mfirma.eu.


Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 71,4% czytelników artykuł okazał się być pomocny