Zniżki w sklepach budowlanych na Czarny Piątek: gdzie warto się udać?

Największe sklepy dla majsterkowiczów oferują pełen zestaw materiałów (np. Andropol, Castorama), natomiast sklepy specjalistyczne dostarczają z kolei bardziej ograniczony asortyment, poniekąd jednak w ich ofercie znajdziemy towary, których nie ma w wielkich sklepach sieciowych (np. Askon, Blue i Anvapol). Dobrą wiadomością jest to, że rabaty podczas Czarnego Piątku oczekują na klientów we wszystkich tych sklepach. Przeglądaj aktualne promocje na towary budowlane z okazji Black Friday 2020 na Rabato a szybko uzyskasz informacje gdzie warto się udać, by w szybki sposób, łatwo a co najważniejsze - tanio, przygotować się do remontu. 

Z długiej praktyki obserwacji kampanii promocyjnych możemy powiedzieć, że największe zniżki oferują zawsze duże sieciowe sklepy budowlane, gdyż mają ku temu więcej możliwości niż małe, kupujące towary mniejszymi partiami. Jeśli zależy Ci nie tylko na niskiej cenie, ale także na jakości kupowanych produktów i dostępności wszystkich niezbędnych dla Ciebie towarów w jednym miejscu, zalecamy szczegółowo zapoznać się z ulotkami promocyjnymi poniższych sklepów.

Castorama

Znana w całej Europie sieć supermarketów w Polsce znajduje się na pozycji nr 1 na liście sklepów DIY. Popularność wynika zarówno z dużej liczby placówek, otwartych w każdym dużym mieście, oraz szerokiego asortymentu sprzedawanych towarów, jak również przystępnych cen i atrakcyjnych zniżek podczas akcji promocyjnych.

Leroy Merlin

Podobnie jak Castorama, sieć LEROY MERLIN została założona we Francji i cieszy się w Polsce znaczną popularnością. W Czarny Piątek warto udać się do tej sieci po materiały budowlane i wykończeniowe: w ofercie każdego sklepu jest ich naprawdę sporo, dzięki temu każdy klient może wybrać dokładnie to rozwiązanie, którego potrzebuje. Dobre ceny, wspaniała jakość towarów i szeroka lista dodatkowych usług - to podstawowe powody, dla których warto zdecydować się na zakupy w sieci LEROY MERLIN tej jesieni.

Obi

  Na trzecim miejscu znalazła się sieć OBI. Być może towary sprzedawane w tym sklepie nie należą do listy najtańszych w kraju, ale zdecydowanie asortyment dostępnych produktów jest naprawdę oszałamiający! Jeśli marzysz o wspólczesnym i dodatkowo przystępnym cenowo remoncie, polecamy także rozważyć zakupy w OBI w nadchodzącym listopadzie. Jesteśmy pewni, że w gazetkach promocyjnych sieci znajdziesz wiele niezbędnych i przystępnych cenowo jakościowych rozwiązań.

Praktiker

Profesjonalnych materiałów budowlanych i wysokiej jakości narzędzi dla majsterkowiczów warto także poszukać w sieci PRAKTIKER: w ofercie często ukazują się produkty, których nie znajdziemy w innych sieciach. Co więcej, doradcy są zawsze gotowi udzielić fachowych porad i zaproponować gotowe rozwiązania, które uczynią remont szybkim i przyjemnym.

Polske Sklady Budowlane S.A. (PSB)

Jest to sklep z ponad 16-letnim stażem, który szczególnie lubią zawodowe brygady remontowe. Przede wszystkim, dostępny jest tutaj hurtowy zakup materiałów budowlanych, ponadto wiele sklepów sieci PSB ulokowanych jest w mniejszych miasteczkach, gdzie nie ma dużych sieciowych hipermarketów. Zatem jeśli nie mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Gdańsku lub w innym dużym mieście, a jednocześnie chcesz zaoszczędzić na remoncie, poszukaj w swoich okolicach sieci PSB.

Naprawdę dbają o swoich klientów, a ponadto zawsze są gotowe zaproponować pełny i współczesny asortyment towarów. Dodatkowo w Czarny Piątek oczywiście ze zniżką. Jeśli będziesz robić zakupy hurtowe, szukaj sklepów z nazwą PSB-Profi, drobniejsze, ale tak samo opłacalne zakupy zrobisz w placówkach z sympatyczną nazwą PSB-Mrówka.

Majster

Chcesz wydać mało, a jednocześnie zrobić zakupy w stricte polskim sklepie? Wtedy zachęcamy do wizyty w sieci Majster, będącej największą, a jednocześnie mającą najdłuższą historię, siecią sklepów z materiałami budowlanymi  i obsługującą przede wszystkim klientów na południu i wschodzie kraju. W Czarny Piątek do tej sieci warto się udać  po materiały budowlane i towary do domu.

Ponadto w tym roku promocjami będą objęte także towary zoologiczne, a więc jeśli poszukujesz jakichkolwiek nowości dla swojego pupila, zaczynając od zabawek a kończąc na wygodnych dywanach - wybór zakupów w tej sieci będzie odpowiednim rozwiązaniem!

IKEA

Jeśli chodzi o zniżki, na tej liście oczywiście nie mogło zabraknąć takiej sieci sklepów, jak IKEA. Pod względem sprzedaży towarów, przeznaczonych do dekoracji wnętrz, jest to zdecydowany lider na polskim rynku. Tradycyjnie w dniu Czarnego Piątku IKEA organizuje naprawdę gigantyczne wyprzedaże, rzetelnie dobierając towary cieszące się popularnością wśród klientów. Jeśli Twój remont zbliża się do końca, warto wpaść do IKEA, by zakupić towary za pomocą których ostatecznie ukończysz prace remontowe i stworzysz dawno już wymarzone wnętrza, nie wydając na to fortuny.

Jak widzisz, zbliżający się Czarny Piątek – to wspaniały czas na przygotowanie listy zakupów towarów budowlanych. Masz do wyboru kilka naprawdę dobrych sklepów, w których kupisz je wszystkie z dobrą zniżką. Jeśli dodatkowo zależy Ci nie tylko na pieniądzach, ale i na czasie – skorzystaj z gazetki promocyjnej wybranej placówki, która pomoże w łatwym oszczędzaniu!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły